İçeriğe Yönlendir

Maalesef Kayserideyim

Serkan Turan

Recommended Posts

Yasin Karataş

Sağolun inşallah öyle olur..

Kardeşim kusura bakma şu günlerde foruma pek giremiyorum o yüzden takip edemedim.Şimdi gördüm haberleri.Çok geçmiş olsun inşallah kurtulur ilaçlarla.Moralini bozma annene destek ol.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Çok geçmiş olsun,Allah yardımcınız olsun.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Hemşerim üzülme, moralini bozma ki annen de sana bakarak üzülmesin. Sen dik duracaksın ki annen senden destek alacak. Daha yapılacak şeyler var, tedavi olabilir, hatta tamamen tertemiz bile olabilir. Allahtan hayırlısını dile, aklına da sadece hayırlısını getir. İnşallah rabbim tüm dertlerine deva olur.

Serkan, Allah yardımcınız olsun kardeşim.

Acil şifalar versin inşallah..

Serkan Allah acil şifa versin. Hasta'nın morali yüksek tutulmalı, tedavilerin baş kuralıdır.

Kardeşim kusura bakma şu günlerde foruma pek giremiyorum o yüzden takip edemedim.Şimdi gördüm haberleri.Çok geçmiş olsun inşallah kurtulur ilaçlarla.Moralini bozma annene destek ol.

Allah yardımcınız olsun. Tez zamanda şifa bulur inşallah.

Serkan, tekrar acil şifalar diliyorum.

Çok geçmiş olsun,Allah yardımcınız olsun.

Kardeşlerim hepinizden Allah razı olsun sağolun ilginiz için..

Yeni hastaneden geldim malum yarın yola çıkıyorum tekrar eve muşa dönüyorum burdakiler ilgilenecek artık..

Pazartesi annem ameliyat olabilir kalın bağırsağında kitle bulundu ama iyi huylu olduğu için onu hemen alacaklarmış..

Karaciğerdeki kitleler için henüz birşey söylemediler tedavi yada ameliyat gibi bakalım hayırlısı inşallah tedavisi vardır diye dua ediyoruz..

Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin dualarınızı eksik etmeyin kardeşlerim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Dualarımız sizinle hayırlı yolculuklar..

Teşekkürler Ayhan hocam..

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Hayırlı yolculuklar kardeşim. İnşallah karaciğerde de bir şey çıkmaz.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Her şey gönlünüzce olsun, rabbim inşallah korktuğunuzla karşılaştırmayacaktır. Dualarımız anneniz ve tüm hastalar için. Rabbim'den acil şifalar tekrar.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Hayırlı yolculuklar kardeşim. İnşallah karaciğerde de bir şey çıkmaz.

Her şey gönlünüzce olsun, rabbim inşallah korktuğunuzla karşılaştırmayacaktır. Dualarımız anneniz ve tüm hastalar için. Rabbim'den acil şifalar tekrar.

Dün 5.30 da geldim Ali kardeşim..

İyi dilekleriniz için sağolun sonuçlar halen çıkmamış öğleden sonra belli olur inşallah artık burdan takip edecem mecburen..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Hoşgeldin, hayırlı haberlerini bekliyoruz kardeşim.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Hoşgeldin, hayırlı haberlerini bekliyoruz kardeşim.

Hoşbulduk kardeşim sağolasın henüz bir haber yok bekliyoruz bakalım..

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Serkan kardeşim, konuyu yeni gördüm, Allah şifa versin inşallah temizlenir ve kurtulur.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Serkan kardeşim, konuyu yeni gördüm, Allah şifa versin inşallah temizlenir ve kurtulur.

Eyvallah kardeşim sağolasın inşallah..

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Serkan tekrar geçmiş olsun, dualarımız sizlerle...

Sağol Sadık abi Allah razı olsun..

Bu arada annemi dün akşam taburcu etmişler yapacak bişey kalmamış pataloji sonucuna göre hareket edeceklermiş hayırlı bir haber bekliyoruz artık..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

"Yapacak bir şey kalmamış" deyince korktum ya. İnşallah haberler iyi yönde olacaktır. Allah'ım dermanını versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Allah acil şifa versin, inşallah olumlu-iyi haberler alırsınız.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Allah acil şifa versin, güzel haberleri bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

"Yapacak bir şey kalmamış" deyince korktum ya. İnşallah haberler iyi yönde olacaktır. Allah'ım dermanını versin.

Allah acil şifa versin, inşallah olumlu-iyi haberler alırsınız.

Allah acil şifa versin, güzel haberleri bekliyoruz.

Sağolun arkadaşlar dualarınız kabul olsun inşallah..

Annem yarın acıbadem hastanesinde bağırsağındaki kitleden ameliyata alınacak.. Fakülte sıra bekleyin deyip çıkartınca özelde ameliyatı araştırdık..

Tanıdık bir doktor sayesinde acıbadem hastanesinde 5000 tlden 3500 tl ye indiler bir haftalık refakatçi ve ameliyat dahil..

Yarın saat 13.00 de amiyata alacaklar inşallah sorunsuz geçer..

Sonrada karaciğerinden büyük ihtimal onkolojide kemoterapi görecek kanser olduğu anlaşıldı.. Rabbim şifasınıda verir inşallah dua edin..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Acil şifalar..

Acıbadem onkoloji bölümü sgk ile anlaşmalıydı ; fark alınmıyordu yenimi başlamışlar :s

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Acil şifalar..

Acıbadem onkoloji bölümü sgk ile anlaşmalıydı ; fark alınmıyordu yenimi başlamışlar :s

Ersen hocam onkoloji için tekrar fakülteye yatacak acıbademe güç yetiremeyizki biz..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ersen hocam onkoloji için tekrar fakülteye yatacak acıbademe güç yetiremeyizki biz..

Bende onu demeye çalıştım Bursa acıbadem onkoloji bölümünde ücretsiz tedavi yapıyordu yakın zamana kadar.. Yeni kanunla birlikte fark almaya başladılarsa bilemem..

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Onu bilmiyorum bakalım hele bi ameliyat sağlıklı geçsinde olmazsa onuda araştırırız inşallah..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Belirli tedavilerde özel hastaneler fark ücreti alamıyorlar.Onkoloji,yanık tedavilerinde,yenidoğan yoğun bakım gibi.Son yasalarda da bu durum aynı idi bildiğim kadarıyla ama yinede kesinleştirmek açısından arayıp sorulmalı

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Ameliyat güzel geçer inşallah annemizde eski sağlığına kavuşur.. Dualarımız sizinle.. Allah yardımcınız olsun..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Allah yardımcınız olsun Serkan. İnşallah annemiz sorunsuzca iyileşir kardeşim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...