İçeriğe Yönlendir

Maalesef Kayserideyim

Serkan Turan

Recommended Posts

Serkan Turan

Belirli tedavilerde özel hastaneler fark ücreti alamıyorlar.Onkoloji,yanık tedavilerinde,yenidoğan yoğun bakım gibi.Son yasalarda da bu durum aynı idi bildiğim kadarıyla ama yinede kesinleştirmek açısından arayıp sorulmalı

Serkan, yazdıklarını görünce çok üzüldüm, kardeşim zor ve meşakkatli günler sizi bekliyor, Allah yardımcınız olsun, hepinize güç kuvvet versin... inşallah annemizin amaliyatı başarılı geçer ve sonrasında alacağı tedaviye olumlu cevap verir...

Ameliyat güzel geçer inşallah annemizde eski sağlığına kavuşur.. Dualarımız sizinle.. Allah yardımcınız olsun..

Allah yardımcınız olsun Serkan. İnşallah annemiz sorunsuzca iyileşir kardeşim.

Allah annenize şifa size ve ailenize sabır versin..

Allah razı olsun kardeşlerim sağolun alakanız için..

Annem bugün 16.00 da ameliyattan çıktı çok şükür ameliyatı iyi geçmiş ama bana söylemedikleri bişey varmış bugün öğrendim..

Annem bağırsak kanseriymiş karaciğerede ordan yayılmış doktorlar durumu zor inşallah tedaviye cevap verir demişler zor bir durumdayız yani..

Rabbim annemin şifasını verir inşallah dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar..

Annem için Yasin okumak isteyen olursa okumasını isterim Allah razı olsun..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Serkan tekrar geçmiş olsun, annemizin Allah yardımcısı olsun, acil şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Serkan tekrar geçmiş olsun, annemizin Allah yardımcısı olsun, acil şifalar versin.

Serkan dualarımız seninle..:

Allah acil şifalar versin..

Sağolun inşallah şifasını verir Rabbim..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bu da bir şey Serkan, inşallah her şey yolunda gider de sağlığına kavuşur annemiz. Bir kez daha geçmiş olsun kardeşim.

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Allah tez zamanda şifasını verir inşallah. Allah hepinizin yardımcısı olsun.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Turan

Meraba arkadaşlar bayadır girmiyordum foruma pek vaktim olmadı..

Bugün annemin sonuçları belli oldu karaciğerde 42 tane tümör varmış 8 tanesi büyük ve kötüymüş cevap verirse ilaç tedavisi başlayacak bakalım hayırlısı..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Meraba arkadaşlar bayadır girmiyordum foruma pek vaktim olmadı..

Bugün annemin sonuçları belli oldu karaciğerde 42 tane tümör varmış 8 tanesi büyük ve kötüymüş cevap verirse ilaç tedavisi başlayacak bakalım hayırlısı..

İnşallah cevap verir de annen iyileşir kardeşim. Allah yardımcınız olsun, sabır versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Serkan inşallah annen sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Serkan kardeşim, Allah annemize acil şifalar versin. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Allah yardımcınız olsun,inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

İnşallah cevap verir de annen iyileşir kardeşim. Allah yardımcınız olsun, sabır versin.

Serkan inşallah annen sağlığına kavuşur.

Serkan kardeşim, Allah annemize acil şifalar versin. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Allah yardımcınız olsun,inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Allah razı olsun arkadaşlar sağolun duanızı eksik etmeyin..

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Sabır ve metanetli olmanız lazım ki annenizde sizlere bakarak güç alsın, biliyorsunuz bu hastalıkta en önemli şey moral. Rabbim şifasını versin dualarımız anneniz için, tekrar acil şifalar hocam.....

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Allah acil şifalar versin hemşerim, yüreğini serin tut. Derdi veren dermanını da verir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Sabır ve dua ile ayakta kalmanız gereken bir süreç. Yüce Allah inşallah sizlerin ve bizlerin dualarını kabul eder.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Sabır ve metanetli olmanız lazım ki annenizde sizlere bakarak güç alsın, biliyorsunuz bu hastalıkta en önemli şey moral. Rabbim şifasını versin dualarımız anneniz için, tekrar acil şifalar hocam.....

Allah acil şifalar versin hemşerim, yüreğini serin tut. Derdi veren dermanını da verir.

Sabır ve dua ile ayakta kalmanız gereken bir süreç. Yüce Allah inşallah sizlerin ve bizlerin dualarını kabul eder.

Saygılarımla.

Sağolun Allah razı olsun inşallah moralimiz yerinde tedavisi cevap verirse sorunumuz yok derdi veren Rabbim şifamızıda verir inş.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Serkan dualarımız sizinle. Allah acil şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Dualarımızın sizinle abi.. Rabbim yardımcınız olsun..

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Serkan dualarımız sizinle. Allah acil şifalar versin.

Geçmiş olsun.Acil şifa diliyorum.

Dualarımızın sizinle abi.. Rabbim yardımcınız olsun..

Sağolun Allah razı olsun..

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Rabbim yardımcınız olsun, şifa versin İnşallah..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...