İçeriğe Yönlendir

Peugeot 306 Far Ampul Önerisi

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen
(düzenlendi)

Ürünü aldığım kişiye mesaj atmıştım ebay dan takip nosu almak için.Mesaj atmış google amca çevirdi ama tam anlayamadım :D

thanks for your kind support and time.

because we choose normal vay(China post),there is no track number for us to track on the websit.

please don't worry,everything is ok.

we'll track the item in 24 hours for you and urge our Courier Company safely ship your item

and make it arrive you on time.

hope the item will come to you soon,it almost takes about 18-28 business days to arrive.

if there is any problem of your item, we'll take the shipping risk for you under your

satisfaction.

if you have any question, pls let me know first.we are happy to service you.

Sincerely hope that your understanding and trust.

have a nice day!

tarihinde Akan Belen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yani diyor ki; hey türk, malı unut. :)

Hodja ne diyin sen kulakların duyuyormu. :angry::tongue:

Nefesin Çin'e kadar uzarmı ki ,bir okusan şu işe. :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şimdi arkadaşlar başınızı biraz ağrıtacağım ama.Can sıkıntısından ufak tefek işlerle uğraşmak iyi oluyor.Benim aracın klima panelinde falan kullanılan ampuller w5w tip olan ampullerden 1 resimde ki gibi.Doğal olarak ta turuncu yanıyor.Göstergelerim de aynı şekilde turuncu.Ama ben göstergelerimi beyaz yapmak istiyorum Bu ampul tiplerinin led olanları varmı yada uyuyormu bunların yuvalarına acaba.Göstergeler beyaz klima tuşlarının olduğu yerler turuncu olursa garip olurmu acaba.Aynı zamanda plaka ampullerimde aynı bu tip.Bunlarda hangi led kullanabilirim.İkinci resimde gösterge panelinin sökülmüş hali var birsürü ampul yuvası var görüldüğü üzere.Bunlara uygun led hangisi olur acaba.Birde led çok fazla göz alırmı.Gösterge ışıklarının dozunu ayarlayamıyorum çünkü.Gösterge panelinde ki o kısımların hepdi ampul yuvasıysa 34 tane var :D:shok: Çok maliyet çıkarmadan hangi led kullanabilirim acaba.

w5wosram.jpg

Fotoraf0125.jpg

Fotoraf0123.jpg

Buda göstergenin önden görünüşü.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ampüller sarı fakat çıkan ışık turuncu değilmi.

İşin çok ve zor. Hatta bazı noktalarda istediğin imkansız. :)

Led olanlarının daha önce linkini vermiştim.!

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yok hocam ampuller bildiğimiz cam gibi renkli değil.Bu uygulamayı f1 lerde yapanlar olmuştu.Focus 1 lerde sanırım panel de boya vardı.O boyaları kazıyıp led yapanlar olmuştu.306 damı böyle yoksa direk bu yuvalara uyacak led ampul alsam olurmu yada hangi led ampuller uyar bu yuvalara.

Bir arkadaş açmış göstergesini patlak ampulu değiştirmek için ama bundan sonrası açmamış boyalımı değilmi oda bilmiyor.Ben sökeceğim ama ampul yokken sökmenin anlamı yok şu an

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Bence fokus 1 gibidir. Önce bir bakman gerek. Bir gün dağıt bence. Sonra led işine bakarsın.

ş-s

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Focus 1 gibi isede sıkıntı yok sadece biraz ince işçilik gerekir sanırım boyaları kazımak için.Murat Dere hoca o şekilde yapmış.Birde link nerde vermiştin hodjam sen göremedim :blush: .Gösterdiğim yuvalara uyumlu değil mi

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Senin aracın konusunda. Bir ara yazışmıştık.

Bakayım tekrar ben konuya

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Birebir uyar biri halojen biri led. Ama bu iyisi. dandikleri var birde tek ledli. Onlarda pek iş görmüyor. Göstergenin kimi yeri ışık, kimi yeri gölge kalıyor. Kalite maalesef pahalı.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Korkum bu seferde çok aşırı aydınlık olursa diye göz alırsa kötü olur elimde patlar ledler sonra.O yüzden dediydim.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yok araçta o özellik yok hodjam maalesef.Ama şöyle yapabilirim sürekli yananlar için bunlardan alabilirim mesela hız,devir,yakıt,hararet için.Diğerleri için ucuzlardan alsam nasıl olur. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ürünü aldığım kişiye mesaj atmıştım ebay dan takip nosu almak için.Mesaj atmış google amca çevirdi ama tam anlayamadım :D

thanks for your kind support and time.

because we choose normal vay(China post),there is no track number for us to track on the websit.

please don't worry,everything is ok.

we'll track the item in 24 hours for you and urge our Courier Company safely ship your item

and make it arrive you on time.

hope the item will come to you soon,it almost takes about 18-28 business days to arrive.

if there is any problem of your item, we'll take the shipping risk for you under your

satisfaction.

if you have any question, pls let me know first.we are happy to service you.

Sincerely hope that your understanding and trust.

have a nice day!

Derki;

derki, çin işi posta yaptığımız için takip no'su yok, 18 ila 28 iş günü içerisinde eline ulaşacak. Dert etme.

http://urun.gittigid...antili-51081546

Hodjam bu ürünü söylemişsin ama bunlar birebir uyarmı ? birde çok pahalı sanki 2 tanesi 11 tl 35 tanesi iyi para tutuyor daha uygun birşey lazım bana :biggrin:

Aynı anda yazmışız yahu.

Bende bunun 4'lüsü var, muhteşem aydınlatıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Aynen öyle :)

Sendeki park ampülü evet çok güzel aydınlatıyor. Ama 3'lü olan 4'lünün neredeyse yarısı kadar.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Karar verin artık hangidinden alacağım göstergeler de kullanmak için.Çok parlak olurmu korkum orda.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Valla benim 4'lüden koyarsan gece yolculukları sıkıntı olabilir. Zira ben iç aydınlatmada kullanıyorum ve açtığım zaman gözümle bakamıyorum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...