İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk2-İçeriden Bagaj Açma Butonu

Ozan Akkaya

Recommended Posts

Derviş Dursun

Ses geliyor ama açmıyor demişsin abi. İyi ihtimal soğuktan takıldı kötü ihtimal motor veya dişli sistemi varsa onda problem çıktı. Geçmiş olsun. 2006 fiestanın bagaj motoru bozulunca tofaş motoru takan vardı 10 liraya aklınızda bulunsun

Sağol kardeşim. Aynen ses var işlev yok. Motor bozulsa anahtardan da açmazdı diye düşündüm. Çünkü anahtarı taktığımız yerden kilit motoruna sadece kablo gidiyor. Motor olsa anahtarda sıkıntı yapardı sanki. İnşallah soğuktan olmuştur. Yoksa onca işin içinde bi bela daha çıkmasa başımıza
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Bence motora giden kalboda sikinti var

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

maşallah çok güzel. çinden ışıklı buton alıp ışıkta çekseydin Orijinalden farkını kimse anlamazdı

Işıklı olsa güzel olurdu ama benim yaptığım sisteme uymaz orda devamlı elektrik var ışıkta devamlı yanmak zorunda olurdu

Sağol kardeşim. Aynen ses var işlev yok. Motor bozulsa anahtardan da açmazdı diye düşündüm. Çünkü anahtarı taktığımız yerden kilit motoruna sadece kablo gidiyor. Motor olsa anahtarda sıkıntı yapardı sanki. İnşallah soğuktan olmuştur. Yoksa onca işin içinde bi bela daha çıkmasa başımıza

Kumandadan açılıyor anahtarı taktığın düğmedenmi açılmıyor?

Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Bugün gösterge panelini sökmek için ön göğsü söktüm. Yol bilgisayarını falan da söktüm ardından herzaman güzel çalışan bagajım bugün düğmeye basınca çalışmamaya başladı.anahtarla açılıyor sorun yok ama anahtarı soktuğumuz düğmeye basınca açılmıyor. Ses geliyor ama açmıyor. Bilgisayarı söktük diye ayarı falan mı bozuldu? Bir ayarı falan var mıdır bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Abi çalışan şey çalışmaz oldu. Belkide soğuk diye mi oldu bilmiyorum. Olmadı düğme yaparız napalim :)

Ses geliyor ama açmıyor demişsin abi. İyi ihtimal soğuktan takıldı kötü ihtimal motor veya dişli sistemi varsa onda problem çıktı. Geçmiş olsun. 2006 fiestanın bagaj motoru bozulunca tofaş motoru takan vardı 10 liraya aklınızda bulunsun

Gece soğuğu yiyince sabahları benim bagaj da açılmıyor. Motor sesi geliyor kilidin tıkırt sesi gelmiyor. Çok aşırı ihtiyaç olmadığı için çözüm olarak sabah bagajı kullanmıyorum şimdilik.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Kilidi temizleyip wd 40 ile rahat çalışmasını sağlayın , belki fayda eder

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
(düzenlendi)

Sorunu buldum sanırım. Motordan kilidin altında olan kulakciga giren beyaz demir tam yitmiyor. Biraz geri kalmış sanırım. Güzel bir havada hallederim artık. Herkese teşekkürler

tarihinde Derviş Dursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...