İçeriğe Yönlendir

Ford 3610 Traktör Modifiye :)

Mustafa Ceylan

Recommended Posts

Mustafa Ceylan
(düzenlendi)

Tek fren ile sıfır çizmek daha eğlenceli :) ama herşey onıunla güzel Tek aşk 893 :)

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
İmla kurallarına uyunuz.
Yorum bağlantısı
Mustafa Ceylan

Teşekkürler herkese 83 model motor canavar daha 3 senedir bende iyi bakıyorum ona tabii fısırdamayı saymazsak :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Biraz bilgi alabilirmiyiz ? Kaç model kaç beygir? kuyruk mili ? vs... gibi. Benim de dede de leyland var sizinki gibi bahçe tipi ufak. Arada kullanıyorum çok keyifli. Onda Vitesi L ye alıp traktörden in, o kendi kendine yürüsün dursun sonra tekrar bin çok ilginç birşey. :D.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ceylan
(düzenlendi)

83 model ford 3610 motoruyla ilgili bir bilgim yok ama traktörler arasın da en hızlısı ford ben sameyi tokatladım gazı kısık olmasına rağmen

ö,i,ü, harflerini yerinde kullanın.
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Emeğine sağlık kardeşim....İşçilik harika olmuş....Arka jantların iç kısmınada neon koysan daha şık olurdu gibi geliyor.Ha birde stoplara led de ekle ki eksik kalmasın ...Maşallah... :nazar:

Hızlı kullandığından bahsetmişsin.üst kısma demir bar yaptırki seni korusun.... :nazar::yes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Ceylan
(düzenlendi)

beni düşündüğün için tesekkür ederim abi zaten traktörümle geçireceğim son 2 ayım var sonra askerdeyim ama en çok özleyeceğim aracımdır :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Demir bar da ısrar ediyorum bence her traktörde alınması gereken bir önlem.Takla anında seni kurtaracak tek ayrıntı.... :yes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Ceylan

senı anlıyorum abı zaten bızımkıler kabın bakıyolardı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kullanması zevkli alettir ancak kazaları genellikle ölümle sonuçlanır...Çok dikkat gerektirir, devrilmeye, aniden hızlanmaya, durdurulamamaya müsait bir yapısı vardır...Dikkatlisindir mutlaka ama bizim içinde ayrıca dikkat et lütfen...Her şey gönlünce olsun... :good1::yes: :yes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

bunun yapacağı drifti değme supralar, subarular ne bileyim her spor arba yapamaz. tamam çok hızlı drift yapamaz ama bırakırsan sabaha kadar yapar da yapar. ellerinize sağlık. yurdumda ilk defa traktör modifikasyonu gördüm sayenizde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...