İçeriğe Yönlendir

Ford 3610 Traktör Modifiye :)

Mustafa Ceylan

Recommended Posts

Murat Altındal

83 model ford 3610 motoruyla ilgili bir bilgim yok ama traktörler arasın da en hızlısı ford ben sameyi tokatladım gazı kısık olmasına rağmen

ford traktörler, diğerlerine göre çok seriler, benim arkadaşımda da var 3610, dedemin fiat 54 c ye göre çok aşırı seri, ama düz yolda, bayıra geldi mi, 54 c tokatlıyor fordu, yaptığınız işlemleri çok beğendim, güle güle binin :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Ceylan

Farlara mercek takcaktık ama askere gideceğim için elektırık ustası ümit abim beni yoldan çevirdi iyiki de çevirdi para lazım asker de :))

Yorum bağlantısı
Osman Tekindemir

mavi boncuk gibi maşallah güle güle kullanın.

Toparlanmak şart. Çok şükür hayat doluyum ben. Daha direksiyonda araç içinde kendime gelince bana vuran çocuğa bağırıyordum, oğlum insan müşterisine çarparmı diye.. :)

Kaç beygir gücünde..

hüseyin hocam ne oldu sizin münübüs perdemi cıkıyor yoksa toplatmayamı karar verdiniz?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

mavi boncuk gibi maşallah güle güle kullanın.

hüseyin hocam ne oldu sizin münübüs perdemi cıkıyor yoksa toplatmayamı karar verdiniz?

Daha işlemleri başlatmadım, evraklar bugün elime geçti, araçtan birkaç parça sökmem gerek sonra işlemlere başlayacağız % 80 pert olacak gibi..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Erkan Can Kalkmaz

Ford ataktır seridir çok yakar fazla gürültülü değildir. Dedemin steyr'i vardır 8073 73 HP'ydi Mercedes-Benz motorlu. Daha onu geçebilen Ne New Holland. Ne tümosan , Ne Ford , Ne Massey gördüm :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Baba traktörleri Edirne' de gördüm, ne 75hp si, 500hp new holland lar var, adam dorse takmış beko taşıyor, çeltik tarlasında banamısın demiyor, ABS vs. her zımbırtı var, bizim makina yüklü axor a rampada tokat atınca pes artık demiştim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Koç

60 model ferguson ki kendileri aslında benzinli ve gazlı dır.Sonradan 4 silindirli dizel pejo münibüs motoru takılmıştı.Sadece asfaltta gidiyordu.60-70 km süratle.Tarlada pek randımanı yoktu.

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

:nazar:

Mustafa bu koca forda sağlam bir müzik sistemi gerekli.İyi bir teyp,güçlü kolonlar,basswoofer,amfi falan güzel olmaz mı? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Çitak

traktörün arkasındaki binayı merak ettim hidiv kasrı gibi :) birde traktörün orda işi ne !

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

bunu karabük modifyenin buluşmalarda görüyorum güzel alet maşallah karabük safranbolu gidilmedik yer bırakmamışsın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ceylan

herkese tesekkur ederımm adas o zaman senı safranbolu ya bedevi oto yıkamaya beklerım kardesımm :) gercı suan safranbolu dayım suan da bu msjmı goruyorsan gel makınayı yakından gor :))

aslın da onceden bı teyıp 2 hopoller takmayı dusunmustum ama artık askerden sonra hersey :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ceylan

serhat abi sarı bınayı dıyorsan o hükümet bınası ordan safranbolu eskı carsı manzarası guzeldır :))

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Harika olmuş.Güzel modlanmış.görünce şaşırdım biraz..

Birde 67 Plaka Doblo gördüm ikinci resimde.Rastgele mi çekitiniz o resmi....

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
Guest Halil Alpay

arkadaslar bende 1984 modeli var ve mustafa beni iyi tanır sizin bahsettiğiniz steyr mis 54c fiat mis new hollandmis yetişse yetişse bunun tozuna yetişir mustafanin traktörun pompa kısık yapacagi 55 km falan fakat benim traktörum 65 km hızla gidiyor bayırda tokatlayacak 54c gelsin fordun karadumanıni yutar ıtalyan 480 lik eskittik fordun jant ağırlikları olamaz fiatlar cansızdir anca bağırıp kuru gürültü yapar fakat forda binince sesi huzur verir adama yolda .itmeye doyum olmaz bu arada 3 silindir 3.2 motor 55 beygir gücündedir bu 3610 lar sakin diğer 3000 lere benzetmeyin onlardan 1 vites üstündur çekisi idda ediyorum yükle kapışalm benim traktörü bayırda emsali geçen traktör olursa olduğu yerde yakacam bu traktorler sadece 4 ve 3 cu viteste bayılma yapar 2 ile gittimmi sırtında yük varmıs yokmuş umrunda olmaz bile benim ford mustafaninki kadar yakışıklı değil ama aynı traktör yani hızı biraz yüksek yakıtina gelince çekiş'ne göre yakıtı çok az heleki yük yedimmi daha azalıyor 26 yıldır kullanıyoruz sadece rekteve edildi sekman kırdığ için çok sağlamdir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...