İçeriğe Yönlendir

Ford 3610 Traktör Modifiye :)

Mustafa Ceylan

Recommended Posts

Abdülkerim Demir

modeller sıralamasında başı çeker bu alet.

kullandım, arazide harikadır.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bizim köyde de bunun aynısı sayılabilecek bir tane IMT marka var...Turbo taksam bu hızları yapar mı acaba ? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ceylan

bunu bılıyorum ızledım oncede abı bım traktor ısıklarda her araba ıle kalkıs yapıyor ama pompa acık degıl benım kının suan yavas gıdıyor facebook ta bı arkadasla tanıstım onda da bnm kının aynısı varmıs pompası sonuna kadar acıkmıs ve 65 km yapıyor dıyo turbo takınca kac km yapar sence ? :))

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ooo Hüseyin canlanmışsın..Hadi dön aramıza şöyle xenon falan yakalım, filtre takalım...:D

Yorum bağlantısı
Mustafa Ceylan

safranbolu da benı traktorcu olarak tanırlar bulusamalara bıle katılıyorum :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Mustafa hepsi iyi hoş ancak şu çet dili değiniz dili forum dahilinde kullanmazsan bizi sevindirirsin..I harfi yerine i herhalde tuşlarında vardır, değil mi ? :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ooo Hüseyin canlanmışsın..Hadi dön aramıza şöyle xenon falan yakalım, filtre takalım... :D

Toparlanmak şart. Çok şükür hayat doluyum ben. Daha direksiyonda araç içinde kendime gelince bana vuran çocuğa bağırıyordum, oğlum insan müşterisine çarparmı diye.. :)

Dayno'da kaç ps veriyor. :)

Kaç beygir gücünde..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

vay vayyy traktör modifeyisi de gördük yaa.... süper olmuş yalnız. çok beğendim. antalya da bizim bacanak ta aynı traktör var. ona gösteriyim sizin canavarın fotoları.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...