İçeriğe Yönlendir

Park Halinde Duran Aracıma Çarpmışlar..

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Çok geçmiş olsun. Allah büyük beterlerinden saklasın. Karşı taraf nasıl duran araca vurmuş abi böyle. Cana gelmediği sevindirici.

Tekrar geçmiş olsun abi.

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun, elden gelecek birşey yok maalesef. Ustanın aracı iyi yapması bundan sonraki en önemli beklenti.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Valla arkadaşlar sordum tabii ki nasıl becerdin bu işi diye..Telefonla konuşuyordum birde bakmışım vurmuşum dedi.Vurunca gördüm dedi..Yani anlayacağınız durmak içinde bir şey yapmamış.İşin tuhaf yanı da olayın olduğu yer o kadar geniş ve rahat bir alan ki en kaza olmayacak nokta..Ama demek ki olacağı varmış.

geçmiş olsun abi.

şanzımanı ehil bir ustaya mutlaka göster. 1.5 tona yakın araç sadece P de olsa el freni çekik olmasa bile yerinden kıpırdamıyor. bu tip bir durumda ileri dönük arıza vs çıkarması durumuna karşın kontrolde fayda var.

Mustafa bu konuyu bir kaç ustaya sordum.Sorun olmayacağı yönünde fikir belirttiler.Eğer ki bir sorun olsaydı araç ilk hareketinde bunu belli ederdi dediler.Çok şükür anormal bir durum yok.Genel olarak söylenen aracın kızaklayıp ileriye doğru gittiği yönünde.Bir de ben olay yerini gündüz gözüyle tekrar inceledim.Düşündüğüm gibi 1 metre değil yaklaşık 40-50 cm lik bir hareket olmuş..

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

geçmiş olsun abi.

şanzımanı ehil bir ustaya mutlaka göster. 1.5 tona yakın araç sadece P de olsa el freni çekik olmasa bile yerinden kıpırdamıyor. bu tip bir durumda ileri dönük arıza vs çıkarması durumuna karşın kontrolde fayda var.

Böyle bir şey yok yukarlarda yazdım görmedin herhalde :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

7v1yr.png

Olayın olduğu noktayı kırmızı ile işaretledim.Benim araç tam o noktada bu şekilde park halinde duruyordu.O bina henüz boş önüne herkes sıralı halde diziliyor.15-20 araç rahat sığıyor.Vuran adam yukarıdan Şemsettin Günaltay caddesinden gelip sola dönecekmiş.Nasıl bir dönmekse artık gelmiş benim araca yapışmış.Hala aklım almıyor...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Teşekkür ederim arkadaşlar sağolun.Eksper hala gelmemiş ya gıcık oldum :( Aksigorta zaten biraz bu konularda duyarsız davranıyormuş.Bende zaten şans olsa bu kaza olmazdı..

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Ayhan abi muhtemelen tampon vebagaj kapağını değiştirirler.Eksper bu gibi durumlarda tamir yoluna pek gitmiyor.Çünkü servis tamir fiyatını değiştirme fiyatından yüksek tutuyor.Ama senin değiştirmeme şansın var ise ,mutlaka üzerinde dur.Götürdüğün yer ile konuş,durumu ona göre ayarlamaya çalışsınlar.Araç en 10-12 günde çıkar.Ve çıkışta mutlaka pasta cila yaptır.Renk uyuşması açısından etkili olur.Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tampon değişime bende kesin gözüyle bakıyorum ama bagaj kapağı onarılabilir.Ben zaten bagaj kapağı değişsin istemiyorum.Ustaya da durumu söyledim.O da zaten eksper onarım yazar buna dedi.İstesek bile değiştirmez dedi.Bilemiyorum bakalım ne olacak.Gelseydi şu eksper hayırlısıyla..

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Aynı tip bir kazada benim bagaj kapağını değiştirdiler.Hemde bagaj kapağındaki hasar bir parmak boyunu geçmeyecek kadardı.Değişen bir aracı satmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz.işallah istediğin gibi olur abi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teşekkür ederim arkadaşlar sağolun.Eksper hala gelmemiş ya gıcık oldum :( Aksigorta zaten biraz bu konularda duyarsız davranıyormuş.Bende zaten şans olsa bu kaza olmazdı..

Sana kasko yaptır demiştim.. :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Şehit Mustafa Yaman

Geçmiş olsun Ayhan Abi. Serkan Abi'nin sünnet düğünü konusunda kaza yaptığınızı öğrendim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun Ayhan Abi. Serkan Abi'nin sünnet düğünü konusunda kaza yaptığınızı öğrendim.

Sağol Mustafa eksik olma..Forumun her yerini okuyanların gözünde de bir şey kaçmıyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...