İçeriğe Yönlendir

Park Halinde Duran Aracıma Çarpmışlar..

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Serkan Toker

Geçmiş olsun Ayhan, bir sıkıntı olmaz...Yapılır daha güzel olur...O değil de daha ben görmedim bile arabanı...:)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Geçmiş olsun Ayhan. Allah beterinden saklasın.

Göreceğin en büyük kaza bu olur İnşallah.

Şükür ki gecenin bir vakti içinde siz olmadan olmuş kaza.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ayhan geçmiş olsun... Aradığında uyanıktım :)

Aracın park yasağı olan yere park edilmiş olması bir şey değiştirmez, Duran araç suçsuzdur..

Bagaj kapağın kötü, değişmesi gerekebilir..

Keşke kaskon olsaydı, şimdi sana çıkma bagaj gönderirlerse şaşırma..

Yorum bağlantısı
Nazım Velioğlu

geçmiş olsun Ayhan bey :( üzüldüm gerçekten, vurup kaçmakta vardı işin içinde , en azından durmuş tutanak tutulmuş.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Aracı az önce bıraktım geldim.Dosya açıldı eksper bekleniyor.Kaporta ustası tampon değişecek,bagaj kapağına değişim yazmazlar zaten.Güzel bir işçilikle eski haline getiririm merak etme dedi.Değişim yerine bende onarılması taraftarıyım zaten.İnşallah güzel olacak.Kafadan 5-6 gün sürer dediler.Tampon zaten 2-3 güne ancak gelir dediler.Motor ustası da şanzımanla alakalı bir sorun olmaz araç P konumunda el freni de çekiliyken birşey olmamıştır dedi.Umarım sonradan birşey çıkmaz.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Ayhan çok çok geçmiş olsun.

şanzımanda bir sorun olsun yada çıksın sanmıyorum hiç kafanı yorma..

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Tamponu 2,5 tamponla değiştirmen mümkün değilmi, ben olsam düşünürdüm.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

geçmiş olsun abi.

şanzımanı ehil bir ustaya mutlaka göster. 1.5 tona yakın araç sadece P de olsa el freni çekik olmasa bile yerinden kıpırdamıyor. bu tip bir durumda ileri dönük arıza vs çıkarması durumuna karşın kontrolde fayda var.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
:shok: Ayhan geçmiş olsun,Allah beterinden sakınsın.Sormadın mı nasıl oldu diye :unsure2:
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun Ayhan. Ben de merak ettim, madem yol o kadar geniş, eleman niye çarptı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...