İçeriğe Yönlendir

Park Halinde Duran Aracıma Çarpmışlar..

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Araca vuran kişiyle az önce konuştum olay yerine çok yakın dükkanları var.Ayrıca onlarda emlak işi yapıyorlarmış.Kenardan kıyıdan tanıdık çıktık.Aracı kullandım.Şuanda bir sıkıntı gözükmüyor.Hata,uyarı mesajı yada ne bileyim anormal bir ses falan yok.

Fotoğrafları bastırdım.Evrakların fotoğraflarını çekmedik ama az sonra gidip alacağım.Vuranlar art niyetli değiller.İnşallah sorunsuz hallederiz.

Bu arada park yasağı falan yok.Yolun kenarı.Çok genişte bir bölge..Yani gelip vurmaları akıla zarar birşey.Vurayım desen vuramazsın yani.Zaten trafik polisi de geldiğinde baktı tamam dedi.Sıkıntı yok dedi.1-2 kare fotoğrafı da o çekti.Çizimi de o yaptı.Yapacak başka bir şey var mı dedim.Hayır geçmiş olsun yarın evrakların fotokopilerini alın dedi gittiler..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

İnternetim kesik 5 gün oldu. Yeni gördüm . Çok geçmiş olsun. Sıkıntı olmaması güzel.Ne yaparsınız. Olmasa iyi olurdu ama oluyor işte.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Geçmiş olsun Ayhan, gerek Tur Oto'nun gerekse Başer Oto'nun kaporta bölümleri iyidir. Başer'e gidersen haberim olsun.

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Geçmiş olsun Ayhan Bey. Görüp göreceğiniz bu olur umarım. Bence kesinlikle servise götürün, her zaman bu yeni arabaların hasarlarını serviste yaptırmakta fayda var. Standart bakım olsa neyse de, bunun onarımı tekrar boyası servis daha iyidir bence.

Yorum bağlantısı
Osman Demirbaş

Geçmiş olsun.

Sen sürerken dikkat et,çabala.Durduğu yerde gelip vursunlar veya çizsinler.

Allah Beterinden korusun.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.Ne yapalım cana gelmesinde mala gelsin diyoruz.Olmasa iyi ama olunca da yapacak birşey yok.Sanırım aracı güvendiğim ustamın yanına götüreceğim.Al gel ne gerekiyorsa hallederiz dedi.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Abi geçmiş olsun öncelikle en büyük kazanınz bu olsun.

Otomatik aracın P konumunda ilerlemesi için ise şunu diyebilrim, eskiden arkadaşın otomatik aracını bilerek tampondan dayanarak ittirirdik başka bir araç ile çat çat çat diye ses vererek giderdi araba ve hiç bir sorun olmazdu ve olmadıda üzerine çok uzun yıllar kullandılar. Zamanında çocukca yaptığımız şeylerin bir gün tecrübeye dönmesi de ilginç oldu.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sağolasın Süha eksik olma.Araç P konumunda el freni de çekili durumdaydı.Arka balataları da daha 3-5 gün önce değiştirtmiştim.İnşallah bir sorun olmamıştır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...