İçeriğe Yönlendir

!Dikkat! Yeni Nesil Radar Geliyor.

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Ya ilk geçen ve yerini öğrenen sen olursan Yunus ?

Girdi gitti. :D

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kıbrıs ta alanen ortada duruyor oraya gelen yavaşlıyor geçen yardırıyor :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

E ne yapalım peder öder :)

Sırtına yaz o zaman "Babam Sağolsun" :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Ya bu nedir yahu . Bu kadar insanlara para cezası yazmaya çalışmak yerine , yöneticiler bu enerjilerini yolları düzeltmeye harcasalar ya .

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Akıllanıyor muyuz ki?

Çoğumuz yaptığımız hataya değil yediğimiz cezaya kızıyoruz.

Okuldayken de iyi notu kendimiz alırız

Zayıf notu öğretmen verir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ya bu nedir yahu . Bu kadar insanlara para cezası yazmaya çalışmak yerine , yöneticiler bu enerjilerini yolları düzeltmeye harcasalar ya .

Kurallara uyan birine ceza yazacaklarını sanmıyorum.Tüm uyarılara rağmen trafikte vahşet ve cinayet hala devam ediyor.Bence uygulanacak cezaların dahada ağırlaştırılması, kesin, kati ve yorumlanamaz olması gerekiyor....Şnanın o trafik canavarlarının öldürdükleri insanların fotoğraflarını göstermek isterdim sizlere ama elimde değil gösteremiyorum... :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Kurallara uyan birine ceza yazacaklarını sanmıyorum.Tüm uyarılara rağmen trafikte vahşet ve cinayet hala devam ediyor.Bence uygulanacak cezaların dahada ağırlaştırılması, kesin, kati ve yorumlanamaz olması gerekiyor....Şnanın o trafik canavarlarının öldürdükleri insanların fotoğraflarını göstermek isterdim sizlere ama elimde değil gösteremiyorum... :(

Daha yeni Kütahya da katliam gibi kaza oldu :(

Buda ibretlik fotoğraflar

http://fotogaleri.gazetevatan.com/fotogaleri/22933/1/1

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Özellikle şehiriçinde çok radar olmalı bence, 50 ile gidilecek yerde 80-100 giden çok. Yayalar çok tehlikeli. Şehir dışında duble yolda yardıran yardırsın. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Demek istediğim şuydu ; kolay yazılabilecek cezaların peşine düşülüyor . Bunun dışında ne şahinler ne doğanlar var piyasada , kendilerinden çok herşeye benziyor , bir okadar rahatlıklada gezebiliyorlar .

İşte bu yüzden bir çok cezanın yaptırımdan dolayı değilde , kolay gelir olmasından yazıldığını düşünüyorum . Yoksa tabi trafikte hatası olan cezasına razı olmalı ama daha adil bir şekilde .

Umarım doğru anlatabilmişimdir . Saygılar . . .

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Sonra da kaymak gibi yol, bu yola da 70 sınır mı konurmuş diye kızalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ama bazı yollar cidden çok mantıksız.

70'le gidilmez :D

Doğru da, 70 zaten yapılmasına izin verilen en yüksek hız. Sen de 60'la git

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Saçma sapan hız limitleri de var. Şehir merkezlerinde 50km, yol müsaitse, yaya geçidi falan yoksa 70 olmalı.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

70 km hız o kadar büyük bir hız ki. Ancak durmak zorunca kalınca anlaşılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Şehiriçi , hele yaya geçidi falan varsa yüksek bir hız. Yayayı öldürmek için fazlasıyla yeterli.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Bir baskasının sizin emniyetinizi sağlamaya, canınzı korumaya çalışmasını anlamıyorum. Neden kendimiz kendi can güvenliğimiz için kurallara uymuyoruz da ,ilahi bir ceza korkusu belasına uymaya çalışıyor gözüküyoruz. Gerçekten buna çok üzülüyorum. Eğer kurallar uyulsa , teknik hata dışında kaza yapma oranın oldukça düşeceğine kesin eminim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bir baskasının sizin emniyetinizi sağlamaya, canınzı korumaya çalışmasını anlamıyorum. Neden kendimiz kendi can güvenliğimiz için kurallara uymuyoruz da ,ilahi bir ceza korkusu belasına uymaya çalışıyor gözüküyoruz. Gerçekten buna çok üzülüyorum. Eğer kurallar uyulsa , teknik hata dışında kaza yapma oranın oldukça düşeceğine kesin eminim.

Ama ne yazık ki bazı şeyleri sırf ceza yememek için yapıyoruz. Yanıma oturanlara kemerini tak, iyi olur diyorum, takmıyor. Bak çevirme var diyorum hemen takıyor.

İş yerinde çalışanlara maske, kulaklık, gözlük veriyoruz, takmıyorlar. Ne zaman bizi görseler o zaman takıyorlar.

Yapılan şeylerin kendi güvenliğimiz için olduğunu anlamıyoruz.

Radar uygulamalarını destekliyorum. Keşke ikide bir şerit değiştirenler için de radar olsa.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

http://goo.gl/maps/wJw9

Burası gördüğünüz gibi bir yol. Bu bölümde radar olur genellikle, limit 70, yol üç şeritli kaymaklı yayla gibi.

http://www.haberler.com/karabuk-te-trafik-kazasi-1-yarali-8-3682010-haberi/

Bu da yukarıdaki yolda meydana gelen bir kaza, ilginç şekilde "nedeni belirlenemeyen bir sebeple" olmuş. Zaten adı üstünde; kaza. Üstelik araba -yada ne diyorsanız- Tofaş olmamasına rağmen.

4 tekerlek x 4 somun = 16 küçük demir parçası. Hadi olsun 20. Yeryüzüyle temasınız bundan ibaret. Gidilecek yere yarım saat geç gitmek, hiç gidememekten daha iyidir.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...