İçeriğe Yönlendir

Fordclubtr'Ye Hangi Vesile İle Üye Oldunuz?

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

Forum nedir bilmezdim. Forumun ne olduğunu burada öğrendim.

98 fiesta aldıktan sonra, araştırma yaparken tesadüfen gördüm forumu hemen üye olduğum. İşin garibi foruma öyle alışmışım ki başka forum sitelerine girince kendimi yabancı gibi hissediyorum. Burada olmak güzel. :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Nerden düştüm buraya bilmem ki. Manyakmıyım neyim? :) Demekki manyağım :rofl: Bindiğim araçtan belli değil mi? :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu mu? : :tongue2:

Zapıksın sen :biggrin:

Buranın varlığından bi haberdim, Emmi'nin annesi vefat ettiğinde, baş sağlığına gittim. O vakit senin gibi değerli insanlardan varmı bildiğin dedim, burayı adres gösterdi. :flowers:

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

a-Zapık olan hTŞ.

b-Abi geceuçuşunu bilip de burayı bilmeyen nadir adamlardansın :D

c-Az kalsın "ben değil beyim bilir" yazacaksın sandım :D

a- Teşekkür ederim :p

b- :p

c- :D Yok artık.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

a-Zapık olan hTŞ.

b-Abi geceuçuşunu bilip de burayı bilmeyen nadir adamlardansın :D

a-ustası Zafer

b-forum kültürüm, internet, merakım yoktu ki, gözüm mercekten başka bişe görmüyordu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Hiç Ford marka aracım olmadı, siteyi Abimden gördüm, ortam hoşuma gitti bende üye oldum. İyiki de olmuşum, bu kadar kaliteli insanla başka hiç bir ortamda tanışamazdım. :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Konuyu açan şahıs , beni foruma iye yapmak için bana bir Fiesta aldırmıştı. :D

İyi ki de aldırmış. ;)

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

2007 Ağustos da Focus Collection almıştım. O ara ne yapabilirim araç için nedir diye bir geziniyordum. Burayı buldum.

Araba için üye oldum. O gün bugündür. Bir kuzu çevirme, pirzola, birftek, tavuk, tandır, tava, sucuk gidiyor bakalım.

İyiki bulmuşum, seviyeli arkadaşlıklar, kalıcı dostluklar edindim. Bir kuzu için 1000 km yol yapmayı öğrendim. (Sanki öncesinde az yapıyordum ya :p) Allah forumu kurandan da bu şekilde seviyeli tutanlardan da razı olsun. :good1:

Ağzımızın tadı bozulmasın. :nazar:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hepimiz bir vesile ile bu foruma üye olduk, acaba bizi bu güzel foruma iten sebep veya sebepler neydi ? Ayrıca zaman içerisinde bu forumun bize kattıkları neler ?

Kendi adıma Arabamı aldığım ilk gün üye oldum..

Kullanıcı Yorumlarını ve Aracımı kişiselleştirmek adı altında biraz daha bilgi sahibi olmak için bu foruma üye oldum.. Eylül Ayında 3. Yılımı doldurmuş olacağım.

Bana kattıklarına gelince en başında çok iyi Abilerim, arkadaşlarım, dostlarım, kardeşlerim oldu.. Arabamı çok daha iyi tanıdım.. En önemliside çok memleket gezdim :)

Ben vesileyle üye olmadım, yalnızdım ben üye olduğumda. Vesileyle üye olan Çağdaş diye bir arkadaş vardı, oydu... (Çağrı mıydı?) :crazy:

Not: Kim "vesile" esprisi yapacak diye düşünmeyin artık diye şeyettim. Güzel oldu ama, ha?

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ben vesileyle üye olmadım, yalnızdım ben üye olduğumda. Vesileyle üye olan Çağdaş diye bir arkadaş vardı, oydu... (Çağrı mıydı?) :crazy:

Not: Kim "vesile" esprisi yapacak diye düşünmeyin artık diye şeyettim. Güzel oldu ama, ha?

Çağrı olmasın.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Enee, geyiğe müsait konu varmış, baştan bi okuyayım bari. :D

Focusun hız sabitleyicisini çalıştıramamıştım, bakınırken burayı buldum.

Baktım bunların esas olayı fort değil geyik, üye oldum. :D

"Geyik var dediler, geldik" demeni bekliyordum, yakın bir cevap olmuş :biggrin:

Bende Ford sahibi olunca bakım-onarım gibi işlemlerde işimi kolaylaştırıcı birşeyler bulabilirmiyim acaba diye dolanırken geldim buraya..

İyikide gelmişim :flowers:

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Form'a oğlum üye idi bende onun sayfasından yazıyordum internete çok kafamız basmıyor ya sonra birgün sevgili Yöneticimiz (bıyıklı olan) destur verdi üye oldum o gün bugün hem okuyorum hem yazıyorum :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ben buraya üye olduğumda aha buralar tarla idi. Şurda iki üç tane ev vardı o kadar. Ha bu özyüreği de usta sanıyordum o zamanlar (mertol ün falan olduğu dönemler) adam meğerse sigortacıymış :p Çok uğraştı beni ikinci kez almamak için ama istediğini verdim :) Ağustos ta bir yılım dolacak. Birinci yıl şerefine de bir pijama partisi verecem sivas ta :p

MK2 yi aldığım günlerdi. Ne akla hizmet ettim de girdim buraya bilmiyorum. Burayı bulduğum güne lanet ediyorum. P

Bağımlılık yaptı kardaşım. Mırc zamanında kzılarla chat yaparken bile bu kadar net te durmuyordum. :)

:flowers: :flowers: :flowers:

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Sevmediğin birşey var mı? Pisbooouz :D

te birleşik olacak :D Mırc değil mirc :D Bi de çet met ne iş :D

Ne iş olduğunu anlatmayayım. Buralardan kalkıp taa istanbullara kadar gelmiştim o mirc yüzünden :p

Detaya inmeyelim pls :D

Mevzumuz forum üyeliği sen ayrı bir konu aç mirc ile ilgili orda konuşalım bunları :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

çok iyi oldu,çok da güzel iyi oldu tağaam mı :tongue:

bilmeyen varsa diye (

)
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Benim mirc'le işim olmaz. Tek kızla çet yaptım. Onla da evliyim zaten :D

Hep öyle derler :p

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Eee doğruluğunu test etme şansın yok :D Seve seve inanacaksın :D :D :D

Nezaket hanım burada olmasa dökülürdün :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Yıllardır focus almak istiyordum ve yaklaşık 9 ay önce aracımı aldım.

Sonra neler yapabilirim diye internette gezinirken denk geldi.

Bi de baktım bağımlı olmuşum, internet elime geçtiğinde ilk açtığım adres oldu.

Forumdan kimseyle henüz yüzyüze görüşememiş olsam da ortamdan ve herkesten çok memnunum.

Kütahyada arkadaşlarımızın sayısı artsın diye reklam yapmayı bile düşünüyorum bazen :)

Yalnızlık zor, Engin Bey pek uğramıyor bu aralar :unsure2:

İnsanların birbirine yardımı, yaklaşımı muhabbeti beni buraya daha çok bağlıyor.

İyi ki varsınız hepiniz, teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Aracımı Aldım Sorunları için baktığım sitelerden biriydi. Mehmet PINAR arkadaşımızın forum hakkında övgülerini,forumla yaptıklarını ve yapacaklarını duyduktan sonra, bende FORD'cuyum neden olmasın diye, üye oldum. İyi ki de üye olmuşum. Güzel sıcak bir ortam. Bir de Kulüp üyesi olsaydık :fiuw:

Yorum bağlantısı
A. Ulaş Barut

Aracımı aldım, google da 2006 focus ghia yazdım bir de baktım burdayım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...