İçeriğe Yönlendir

Skoda Rapid Vb.

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Snowman bencede biraz tiguan olmuş, ama yerinde bir karar, resimler kesin değil elbet, daha araba yok, 2013 te ortaya çıkar, Tiguanın dış tasarımı güzel, içi yetiden kötü, zaten alıcılardaki en büyük etkide buradan kaynaklanıyor, bir kısmı skoda ya markaya bakıp burun kıvırırken (hatta ikisini farklıymış, yetiyi roomster a benzemesi sebebiyle doblo kılıklı diyenler ve roomster ile aynı sınıfa sokan bile var) bir kısmıda tiguan-yeti arasında kalıyor, arada kalanlar tiguanın dışını yetininse içini seviyorlar, bunun dışında zaten arabalar aynı, birisi 20 kaat haybeden kazık o kadar, bu durumda dış tasarımı tiguana benzeterek bu sorunuda halledecekler sanırım.

Dış tasarım olarak farka bakın, yeti tek dururken sanki ufakmış gibi geliyor, halbuki tiguanla sadece bağajda az bir farkı var.

MV_Yeti_Tiguan_009.jpg

skoda_yeti_vs_vw_tiguan_2010_06_006.jpg

f2tslh.jpg

112_0712_04z+2009_volkswagen_tiguan+interior_profile.jpg

Škoda+Yeti+Sochi+3.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben skodanın iç tasarımlarını genelde seviyorum zaten.Özellikle direksiyon tasarımı çok güzel.Çok uçuk rakamlar olmazsa düşünebilirim yeni Yeti'yi

Yorum bağlantısı
Hasan Kerik

Valla bence de şu anki yeti dıştan doblonun afillisi olarak gözüküyor. Ancak dergi kapağındaki gibi bir tasarımla çıkarsa ve özellikle arka görünüşü değiştirise, qashqai yi satıp benzinli dsg modeline talip olurum gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yeti de arka tasarım düz olması ticari havası veriyor.Şu haliyle bile arka kısım bir ovalleşse çok daha farklı konumda olur araç

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Yetiyi canlı olarak showroomda görmek lazım :) O zaman ticari havası vermiyor ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

h99dg.jpg

45 Elegance Donanım dizel :)

Skoda'nın sitesinde yazmıyor ama vdf sitesinden girip bakılınca yazıyor fiyat :)

Bu da hatchbak

2013-Skoda-Rapid-Hatchback-Render-01.jpg?imgmax=600

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

Caglar bey merhaba mesaj atamadigimdan dolayi buraya yaziyorum.konuylada ilgili degil ama oncelerdeb yaptiginiz bi yorumdan dolayi bilginiz olabilecegini ddundum. Arabam triptonik e 46. Mars almasina ragmen calismiyor. Lpg kumandasi isiklari yanip sonuyor ve sebepsz yere silegecler calisiyor. Aku sorunum ve yakit pompasi sorunu oldugunu dsunmuyorum. Bilginiz ve bilgileri olanlar varsa ve yardmci olursa sewinirim. Tesekkrler.

Yazın arabamın aküsü zayıflamıştı ve marşa basınca farlar kendiliğinden yanıyordu.Akü değişince sorun kalmadı.

Aküyü aldığım yerde ki adam farlarda ki olayı ilkkez gördüğünü,ama BMW marka araçlarda akü zayıflayınca sileceklerin kendiliğinden çalıştığını söylemişti,aküye baktırmanızda fayda var.

Yorum bağlantısı

Skoda deyince aklımıza şu gelirdi hep. Heey gidi günler hey.

0Vkwd.jpg

Eniştemde vardı mavisinden, tekerler çapraz çapraz giderdi, skoda bacak denirdi o yüzden futbolcu bacaklılara : )

Yorum bağlantısı

Skodayı sevdim vallahi, şimdi yeni yeti geliyor, bakalım heyeceanla bekliyorum :)

2015-Skoda-Yeti.jpg

1.6 180 hp b-max'ın 45 bin TL'ler civarında olduğunu, 0-100'ünün 8 sn olduğunu görünce bu sınıfa ilgi duymaya başladım. Roomster manyak olmuş, yetiye zaten birşey demeye gerek yok

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Nisanda 1.6 TDI 105hpliğe DSG gelecekmiş, kaç para olur acaba...

40bin TL işler benden

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Bu hatchback fotoş değilse, galiba sonraki arabamı buldum :wub:

megan için yazmıştın zamanında böyle bir post :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)

Snowman bencede biraz tiguan olmuş, ama yerinde bir karar, resimler kesin değil elbet, daha araba yok, 2013 te ortaya çıkar, Tiguanın dış tasarımı güzel, içi yetiden kötü, zaten alıcılardaki en büyük etkide buradan kaynaklanıyor, bir kısmı skoda ya markaya bakıp burun kıvırırken (hatta ikisini farklıymış, yetiyi roomster a benzemesi sebebiyle doblo kılıklı diyenler ve roomster ile aynı sınıfa sokan bile var) bir kısmıda tiguan-yeti arasında kalıyor, arada kalanlar tiguanın dışını yetininse içini seviyorlar, bunun dışında zaten arabalar aynı, birisi 20 kaat haybeden kazık o kadar, bu durumda dış tasarımı tiguana benzeterek bu sorunuda halledecekler sanırım.

Dış tasarım olarak farka bakın, yeti tek dururken sanki ufakmış gibi geliyor, halbuki tiguanla sadece bağajda az bir farkı var.

MV_Yeti_Tiguan_009.jpg

merak edip durum cidden böylemi diye kontrol ettim ... aynı motor benzer donanım seçince aralarında 4 bin lira fark kalıyor ... 1,4tsi 122hp

hatta 2,0 tdi 4 çeker seçince tiguan bin lira daha ucuz...

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

megan için yazmıştın zamanında böyle bir post :)

Valla çok güzel HB'si. VW'yi oldum olası sevdim zaten :)

ucuz Vw ye hayatta binmem mesela

Cupra ne oluyor efem?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Valla çok güzel HB'si. VW'yi oldum olası sevdim zaten :)

Cupra ne oluyor efem?

cupra, Seat ın performans arabası, lastikleri bile performans tipi, hatta arka camı da :f1:

Vw nin ekose kumaşlı koltuğu yok Onda

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fazlı Özdemir

Bu ayki e-otodergi de test etmişler Rapid'i. Genel olarak başarılı bulunmuş. 1.6 TDI Elegance donanımını test etmişler. Performansı iyi, özellikle fren mesafesi başarılı. Ancak fiyat bilgisi hala yok.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Active 1.2 HTP 75hp 33.999 TL olacak diye duyum aldım Yeti'yi aldığım yerden :) Active 1.6 TDI muhtemelen 39 olur.

İddiamın arkasındayım :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

şu ekranı ben bulamadım ama biri daha koymuştu ekran görüntüsü sanki

h99dg.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...