İçeriğe Yönlendir

Skoda Rapid Vb.

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Toledo fiyatları...

1.2 tsi reference 105 hp 37.900 TL

1.2 tsi style 105 hp 42.400 TL

1.6 TDI reference 105 hp 46.000 TL

1.4 tsi style 125 hp DSG 47.200 TL

kim açıkladı ? bu fiyatlarla amacına ulaşmaz bu arabalar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

aynen,sadece elysee fiyat olarak iyi..Tabi o da bunların fiyatıyla gaza gelmez ise

onlar zaten çok pahalıydı. ben o fiyata bu rapid ve olursa iyi diyordum. ama 301- c-ellyse piyasayı karıştırdı adamlar fiyat biçemedi kasımdan beri fiyatlar açıklanamadı :D

301 c-ellyse nin fulü gözümde 34-35 (dizel) rapid elegance 1.6tdi 40 bin ediyor :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

skoda dan aradılar. Saymayı bilmiyorlar.

1.6 tdi elegance 53 bin liste 49 bin anahtar teslim

1.4 tsi dsg elegance 52 bin liste 48 bin anahtar teslim fiyatı ile yarın gelin alıın şeklinde satışta. Yaklaşık 10 bin lira benim beklentimin üstünde. yeni octavia ya 60 lı fiyatlar ister bunlar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yeni kasa 60 kaat ve full ise iyi gibi aslında, arabanın kalitesi, sessizliği vs. zaten Ford un başedecek modeli yok, bari para vereceksem buna veririm diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Aykut Sonmez
skoda dan aradılar. Saymayı bilmiyorlar. 1.6 tdi elegance 53 bin liste 49 bin anahtar teslim 1.4 tsi dsg elegance 52 bin liste 48 bin anahtar teslim fiyatı ile yarın gelin alıın şeklinde satışta. Yaklaşık 10 bin lira benim beklentimin üstünde. yeni octavia ya 60 lı fiyatlar ister bunlar.

Arac tip olarak guzelde o paralar verilirmi dusunmek lazim.Ustune az bisey daha koyarim yeni focus alirim babalar gibi binerim.Yuce otoyoda oldum olasi gicigim zaten.Ha dogus ha yuce ayni,Turk milletini keriz olarak goruyorlar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yeni kasa Skoda yerine yeni kasa Focus mu diyorsun, bence yanlış yaparsın, hem malzeme kalitesi hem sessizlik hemde premium hissi olarak f3 ün şansı, oktavyanın yanında sıfır ne yazıkki.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aykut Sonmez

Yenis kasa Skoda yerine yeni kasa Focus mu diyorsun, bence yanlış yaparsın, hem malzeme kalitesi hem sessizlik hemde premium hissi olarak f3 ün şansı, oktavyanın yanında sıfır ne yazıkki.

Superble kiyaslama yapamam fakat,rapid mi f3 mu deseler f3 derim her zaman :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Superble kiyaslama yapamam fakat,rapid mi f3 mu deseler f3 derim her zaman :good1:

Rapid dersen haklısın, ama ben Oktavia diyorum, yenisi hemde, f3 ün şansı yok, SüperB e gelince, Ford un şuan bununla başedecek modeli zaten yok :)

k8nf4.jpg

Bu varken Fiesta alayımmı diye düşünmem bile :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Kazancı

Bu değilde, yeni toledo daha çok tutar burada..

Toledoyu teknolojik yetersizlık yüzünden skoda üretecek çek cum.de.

B sınıfı sedan, linea ve eraya rakip. yalnız fiyatları VW ayarında yine. fiestadan sonra düşünüyorum. Orta paketinde bile esp mevcut . 1 yaşında 20000 km olanını 30 a rahat alırız. Piyasada gezsinde az :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

aralık 2013 kainliği :) " skoda da kampanya 2013 model rapidler 8 bin tl varan indirimle"

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Eskisi kadar dizel benzinli farkı kalmadı ama inatla araç satışında bu fiyat açılır halen daha

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

11 bin dizel farkı . :)

Denk güçteki araçlar ile kıyaslanırsa (1.2 TSI 105Ps - 1.6 TDI 105 Ps) 6 Bin TL, ki bence çok fahiş değil...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rapid / Linea / pug 301 aynı kategoride, focus bunların yanında, premiyum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

rapid / Linea / pug 301 aynı kategoride, focus bunların yanında, premiyum

Linea değilde, albea olmaz mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

linea b.5 dan c :D

ama fiyat performans olarak üstüne araba tanımıyorum artık.

rapid de bir sürü eksik vardı ama yinede motorların hatrına göz yummuş idim. ve makul fiyatlar bekliyordum. ama bunlar ya dayak yememişler ya saymayı bilmiyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Kazancı

Linea değilde, albea olmaz mı?

Linea B sınıfıdır, tamponu uzatıp cye cekmeye çalıştılar sınıfını ama sonuçta aynı araç ... Albea da B sınıfı dediğiniz gibi albea statüsünde de değerlendirilebilir ancak , rapide albeaya ağır gelir.

Konu linea kalitesine dönmesin ama linea tam kalas. Sadece motoru iyidir gerisinin elle tutulur bir yanı yoktur. adı üstünde UCUZ. Ucuz olması mantıklı olması anlamına gelmez.

En çok satan otomobili evet , kime satıyor? şirketlere ... Biraysel satışları komedi seviyesinde.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Ambition donanımda Esp ve Hill holder Dsg li modeli alırsan mı standart.Yoksa Dsg sizde alsan esp ve hıll holder veriyormu.? Ben donanım tablosuna baktım anlamadım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...