İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Erdem Dertsiz

çinden aldığım ayak aydınlatması geldi keyfim yerine gelirse hafta sonu monte edicem :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
3 saat önce, Recep Demirci yazdı:

Aracın yağını suyunu kontrol etmek istediğimde normal kumandalı anahtarımla kaput biraz zor açılıyordu bu problemden dolayı sanayiye gitmeyi düşünüyordum birde yedek anahtarla deneyeyim dedim ilk denemede hemen açıldı birkaç kez tekrarladım hepsinde açıldı sonrasında yedeğinde yedeği olsun diye cumartesi günü yedek anahtar yaptırdım. İki yerden fiyat sordum ikiside 100 tl deyince yaptırdım.Yolda kalma durumunda kaput açılması ihtiyacında bu anahtara ihtiyacım olacağı için yaptırmak iyi oldu.

Size tavsiyem bu guzellige makyajli kasanin farlarini takiniz daha yakisikli oluyor ayrica park lambalari ve amerikan parklari daha guzel duruyor.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Her iki gözümde ani gelişen bir konu nedeni ileameliyat oldum daha yeni yeni görmeye başladım... Arabamı görünce Vay anasını araba bu kadar kirlimiymiş yav dedim... Görememek de kötü be kardeşim...:help:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ
Bir saat önce, Şahin Topaloğlu yazdı:

Her iki gözümde ani gelişen bir konu nedeni ileameliyat oldum daha yeni yeni görmeye başladım... Arabamı görünce Vay anasını araba bu kadar kirlimiymiş yav dedim... Görememek de kötü be kardeşim...:help:

Abi geçmiş olsun. Allah şifa versin. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu gün gözünüz için ne yaptınız konusu değil bura şahin.
Ne yaptın gözüne. Geçmiş olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
13 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu gün gözünüz için ne yaptınız konusu değil bura şahin.
Ne yaptın gözüne. Geçmiş olsun.

Şair burada iki gözüm arabam demek istemiş zaar...Niye şeyapıyosun ki başgan...Bu arada geçmiş olsun Şahin Bey...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Geçmiş olsun abi.
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Baktım Arif abi vurmuş karlı yollara dayanamadım bende çıktım. :)
0e64a79783ea464ca428a87ac7fe688c.jpg55776db40310cc2f9a7bc0df37842c2f.jpg6fbb723c9d19d83cc0f9a4ca5f51efa6.jpg925e0f8f2670700a4a5f5e357fa63e0e.jpg72f78a038d2b5323b97938fa78556dc3.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Kar resmi öyle mi... Pazar günü nasip olursa Erzurum 'a gideceğim. Ali Can ile ilk kar macerası olacak. Servet abiye şömine karşısında boza keyfi yaptırmasam bana yeter :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
8 saat önce, Mustafa Karaaslan yazdı:

Baktım Arif abi vurmuş karlı yollara dayanamadım bende çıktım. :)
0e64a79783ea464ca428a87ac7fe688c.jpg55776db40310cc2f9a7bc0df37842c2f.jpg6fbb723c9d19d83cc0f9a4ca5f51efa6.jpg925e0f8f2670700a4a5f5e357fa63e0e.jpg72f78a038d2b5323b97938fa78556dc3.jpg

Yakışır kardeşime gayzabaşında da iyi kar varmış bende aracı Yıkattım dün senin gördüğünde 1 Aydır yıkanmıyordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Baktım Arif abi vurmuş karlı yollara dayanamadım bende çıktım.
Ovv ne güzel. Kırmızı beyaz ne yakışmış valla. Zonguldak'da daha göremedik bakalım kar. Bu arada plakalık çok güzelmiş. Türk bayrağı plaka da mı plakaliktami anlayamadım pleksi sanırım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
Yakışır kardeşime gayzabaşında da iyi kar varmış bende aracı Yıkattım dün senin gördüğünde 1 Aydır yıkanmıyordu

Aladağ tarafıda iyiymiş abi oraya da bakmak lazım :) Kış geldi artık bir daha ne zamana yıkanır kısmet :)

Abi buralarda yüksek kesimler çok güzel şehir merkezinde bişey yok. Teşekkür ederim abi plakada kırmızı bayrak yapıştırma pleksiyle birbirini tamamlıyor ama ilk muayenede mecbur çıkarılacak ağır kusur geçmiyor plaka muayneden :(
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Abi buralarda yüksek kesimler çok güzel şehir merkezinde bişey yok. Teşekkür ederim abi plakada kırmızı bayrak yapıştırma pleksiyle birbirini tamamlıyor ama ilk muayenede mecbur çıkarılacak ağır kusur geçmiyor plaka muayneden [emoji20]
Muayene de çıkar sonra geri gelir. Ama trafikte cezası varsa bilemiyorum sürekli risk olur. Bende plaka iptalini yapsam yoksa pleksi plakalık mi yaptırsam karar veremedim daha
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
Muayene de çıkar sonra geri gelir. Ama trafikte cezası varsa bilemiyorum sürekli risk olur. Bende plaka iptalini yapsam yoksa pleksi plakalık mi yaptırsam karar veremedim daha

Plakayı kesmeden yapılan pleksiler var tavsiye ederim güzel duruyor.
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Maşallah.Fotolar güzel çıkmış.:)

Plakadaki kırmızı kısımlardan ceza ya yazıyorlar diye duydum.Dikkat et Mustafacım.:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
Maşallah.Fotolar güzel çıkmış.[emoji4]
Plakadaki kırmızı kısımlardan ceza ya yazıyorlar diye duydum.Dikkat et Mustafacım.[emoji4]

Cezadan bilgim var da sökmeye kıyamıyorum gittiği yere kadar artık abi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
13 dakika önce, Mustafa Karaaslan yazdı:

Cezadan bilgim var da sökmeye kıyamıyorum gittiği yere kadar artık abi :)

Bir şeyin ucunda caza olunca benim elim gitmiyor yapmaya.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
18 saat önce, Şahin Topaloğlu yazdı:

Diyemiyorsun tabi, "göremiyorum, yaşlandım" ani gelişen diyorsun. Desene 40 yılda eskittim gözleri :p

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
19 saat önce, Şahin Topaloğlu yazdı:

Geçmiş olsun Şahin Abi.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Abi geçmiş olsun  [emoji41][emoji41][emoji41][emoji41]

Ön panjur klipsimizin biri düşmüş onu tamamladık, bir de kaput ile panel arasında lastik varmış o bizde eksikmiş onu tamamladık

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bugün yıllık için 08:30 da servisin kapısındaydım.

Ödeme de supriz oldu , çok şaşırdım !39475a8f254d61fadabfdcead1568aab.jpg

fbbd0ba69603ccb19528620f9d294751.jpg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Kar resmi öyle mi... Pazar günü nasip olursa Erzurum 'a gideceğim. Ali Can ile ilk kar macerası olacak. Servet abiye şömine karşısında boza keyfi yaptırmasam bana yeter [emoji4]
:ninja:
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
9 saat önce, Servet Aydın yazdı:

:ninja:

Sen pusuya yat abi, ben hazırlıklara başladım :)

NOdjLN.jpg

Akşama "Roket Sezo" 'nun yanındayım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...