İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Mehmet Ali Karakaya

Arabayı sabah sanayiye bıraktım, ön düzenler kontrol edilecek.

Z-rotlar değişti, rot balans yapıldı, güzel oldu inşallah

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Yakıt depo kapağının pimi kırıldı, orjinali ile değiştirdim 50 TL :)

Kırılan pim parçası depoya düşmüş olabilir mi? Yoksa illaki depo girişinde filtre falan varmı dır? Yada yakıtı çeken hortumun başında?

1x1x1 mm lik bir parçadır en fazla.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Topal

Yakıt depo kapağının pimi kırıldı, orjinali ile değiştirdim 50 TL :)

Kırılan pim parçası depoya düşmüş olabilir mi? Yoksa illaki depo girişinde filtre falan varmı dır? Yada yakıtı çeken hortumun başında?

1x1x1 mm lik bir parçadır en fazla.

Umarım düşmemiştir, mantık olarak deponun içerisindeyse eğer bi şekilde pompaya ulaşabilir ve zarar belki verebilir gibi geliyor ama en iyi ustalarımız yada tecrübe sahibi arkadaşlarımız, abilerimiz bilir.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

İçini süpürdüm. Dışı hala pis. :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

normalde borunun hemen üst tarafında süzgeç vardır, orada durup duruverir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

bügün ses sistemini %100 bitirdim ses alacağım artık :D :D ufacık araba ya koca sistem nasi ses cıkartıcak merak tayım :D :D

Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Bugün cam sileceklerini değiştirdim.Geçenlerde bir buji kablom arızalıydı, ustanın elinde bir tane vardı onu taktık.Yakıt şehir içinde 10 lt'den 8 lt'ye indi.Bugün buji kabloları, buji, hava filtresi ve yağın siparişlerini verdim.10.000 bakıma gidiyoruz :D.Ses sistemi için bir yerden fiyat aldım.600 tl dedi gözüme geldi.sadece anfi ve ön kapıdaki hoparlörleri değiştirmeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

tampon onarıldı boyandı montajını kendi ellerimle yaptım. :biggrin: ses sistemi için bass anfide çağlar abinin katkılarıyla alındı yakında ortalığı sallıcam :D

emre bas anfi olarak ne aldım yakın zamanda benimde niyetim var bas anfiye :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çok fena sallayacak, ayarları yavaş yavaş aç cam çerçeve inmesin

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

kicker comp vr 30cm 400w rms orjinal kabiniyle, anfi olarakta JBL GTO755.6 II 6 kanal anfi ;)

kapılar a bağladıklarını da buna bağla ses iyice tatmin eder :D

çok fena sallayacak, ayarları yavaş yavaş aç cam çerçeve inmesin

inmez çağlar abi :D :D :D biz iki tane 30 basla dacia nin camlarını indirememiştik 800 rms :D :D :D

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bugün ilk marşa basmış usta. Termostat takozunda ufak bir çatlak varmış. Hemen yenisinin siparişi ebaydan verildi. Gelince up hop değişecek. Bugün de ustanın yanında. Yarın öğleden sonra inşaAllah teslim alacağım.

Yapılanlar : Tüm motor contalar yenilendi (egsoz manifoltuna kadar), ön fren balataları değişti, benzin pompası yenilendi, bujiler yenilendi, radyatör fanı göbeğine küçük bir işlem yapıldı, buji kablolar elden geçti kontrol edildi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bugün ilk marşa basmış usta. Termostat takozunda ufak bir çatlak varmış. Hemen yenisinin siparişi ebaydan verildi. Gelince up hop değişecek. Bugün de ustanın yanında. Yarın öğleden sonra inşaAllah teslim alacağım.

Yapılanlar : Tüm motor contalar yenilendi (egsoz manifoltuna kadar), ön fren balataları değişti, benzin pompası yenilendi, bujiler yenilendi, radyatör fanı göbeğine küçük bir işlem yapıldı, buji kablolar elden geçti kontrol edildi...

hakan abi tank i sıfırlıyosun :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bu biraz zevk desek daha doğru olur :) bujiler ve benzin pompası yenilenme zamanıydı. yapmışken contaları yenileyelim dedik, sonuç bu :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Pazar sabah saat 8:30 da bol köpüklü bir banyo ile başladı güne :spiteful:

fotoraf1856.jpg

fotoraf1857.jpg

Sonra buz gibi soğuk su ile kendine geldi :shok:

fotoraf1860.jpg

Ondan sonra bu temizliğin sebebini anladı :D

fotoraf1861.jpg

fotoraf1862.jpg

Yiğenin düğünü için süsledim ben O'nu ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

bügün park sensörünü bitirdim güzel işcilik oldu :D :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)

Lifte kaldırıp benzin deposunu söken, sonra işlem bittikten sonra depoyu takıp liftten indiren ve bu işleme 100 lira yazan egsozcunun tüm benliğiyle ilgilendim.

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Lifte kaldırıp benzin deposunu söken, sonra işlem bittikten sonra depoyu takıp liftten indiren ve bu işleme 100 lira yazan egsozcunun tüm benliğiyle ilgilendim.

Böyle işler yaptırmaya giderken pisileri at bagaja :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Pazar günü cilaladım..

Sabah 2002 modeldi cila sonra 2007 model oluverdi :)

Akşam da bugün ne yapsamki diye düşünürken, plaka lambalarını led yapıverdim.. Her zamanki gibi çok yakıştı...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Pazar günü cilaladım..

Akşam da bugün ne yapsamki diye düşünürken, plaka lambalarını led yapıverdim.. Her zamanki gibi çok yakıştı...

Katranı kaynatsan olmaz şeker uyilemkayluimekamyluiek :D Bu mondiler hep birbirine çeker :p

Yorum bağlantısı
Guest Levent Akg&#246z

Pazar günü cilaladım..

resim isteriz...

Güzelce yıkayıp fk 1000p uyguladım..

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

İş çıkışı yıkamaya goturdum. Yıkama sonrası elemanın elinde çekçek görünce avcı görmüş tavşan gibi kaçtım. Otoparka girdiğimde bagaj hariç arabanın kuru olduğunu gördüm. Kısaca cilanin gözünü seveyim. :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

kapsını bagajını açtım havalandırdım kapattım servise geçtiğimden beri haftaiçi yerinden oynamıyor :D anlamsız bir şekilde işe arabayla gittiğim günleri özlüyorum onca trafiği çekmeme rağmen ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...