İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Ersen Tapan

aracı bugün sabah servise bıraktım 15.000 bakımı için .

biraz önce aradılar , motor kurum temizliği yapalım otosan dan getirdiğimiz özel bir malzeme ile dediler . 15000 de kurum mu olur elleşmeyin dedim . indirimli 100 lira imiş .

akşam detaylı bi bilgi alayım neymiş bu temizlik.

100 liralık yakıt alınır bir güzel gazlanır ; kurum falan kalmaz :f1:

Yorum bağlantısı
Serkan Önder

bujiler, yağ, tüm filtreler ve antifiriz deişimi yaptırdım.ve su eksiltme vardı genleşme kabı çatlamış onuda deiştirdik.300 tl tuttu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Karnını doyurdum, 120 liralık lpg, 50 liralık benzin aldı hayvan diyecem ayıp olacak :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Sabah erkenden muayene'ye gittik, şükür problemsiz geçtik. :nazar: Salı günü içinde randevumuzu aldık 90,000 Km ağır bakımımız var onuda yaptırdıkmı canavar gibi düşeriz yollara Allah'ın izni ile. Herkese kazasız belasız günler diliyorum..... :good1: Ha bu arada sabahıda iple çekiyorum Tekir organizasyonu için akşam bile yemek yemedim yarın için. :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün, emme manifoltundaki kelebeklerini değiştirdik. Çıkan kelebeklerin ikisinin yatakları deforme olmuş durumdaydı..

Manifolta giren ince bir hortumun da yırtık olduğunu gördük, onu da değiştirdik..

Sökmesi çok zor, bu sebeple sökmüşken karter havalandırma hortumunu da değiştirdik.. Çıkan hortum iyi durumdaydı, atmadım.. Yenisi 57 lira.. :)

Tüm bunları yapmadan önce herhangi bir sorun hissetmiyordum, inşallah değiştikten sonra da yaşamam...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bugün, emme manifoltundaki kelebeklerini değiştirdik. Çıkan kelebeklerin ikisinin yatakları deforme olmuş durumdaydı..

Manifolta giren ince bir hortumun da yırtık olduğunu gördük, onu da değiştirdik..

Sökmesi çok zor, bu sebeple sökmüşken karter havalandırma hortumunu da değiştirdik.. Çıkan hortum iyi durumdaydı, atmadım.. Yenisi 57 lira.. :)

Tüm bunları yapmadan önce herhangi bir sorun hissetmiyordum, inşallah değiştikten sonra da yaşamam...

Güle güle kullan abi.

Eski hortum yine depoya di mi :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eski hortum yine depoya di mi :D

Tabiki, bir garibin işini görür :D

Yorum bağlantısı
Misafir

not: diğeri de şeydi; Abi'm dedi ki "hazır olayı abarttın, iki de dantel örtüver" :)

Ben de "sunroof'a güneşlik de çekeyim" dedim, abim de "güpürlü olsun" dedi

yapacaktım valla da yemedi :D

:hahahoho:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Elde her gün bez, diğer tarafların tozları alınırken böcüklerin tozu da alınırdı :(

Ata da "oyuncağa çevirdiniz arabayı, ağırlığı vardı, elinizde maskara oldu" diyor :blush::D

not: diğeri de şeydi; Abi'm dedi ki "hazır olayı abarttın, iki de dantel örtüver" :)

Dantelsiz sunroof mu olurmuş :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

:koskos::vroom: Mor Çatı'Nın adresini bulabilirsem neden olmasın :hahahoho:

Arkanızda fordclub var korkmayın :D

not: o kadar kötü mü olmuş ya, iyidir uğur böcüğü oysa ki :s

:nea:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Oysaki çok yakışacaktı, Ata 'da beğenebilirdi :D

IMG_1720.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Aracın içini boşverin siz bence ; dışına çalışın biraz ; hem araba temiz kalır hep :fiuw:

dantelliaraba.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sen perde işine gir gir... :)

Göstergenin üstüne de bir tane iğne işi dantel.. Tamamdır...

Bayan arabası olduğu belli olsun...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bence başlangıç olarak vites koluna ve sinyal kollarına toka takarak başlayın modifiyeye; gerisi gelir nasılsa :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ruhsat sahibi :unsure2::D

Eşlerin malı ortaktır, araba iki olunca da biri sana düşer :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bence başlangıç olarak vites koluna ve sinyal kollarına toka takarak başlayın modifiyeye; gerisi gelir nasılsa :flowers:

Hımm.. gerektiğinde saçı falan bağlamak için mantıklı aslında.. :D

Şu da çok yakışmış...

candycane-coverw-bow2.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

:kafa2::ireful1:

Biz eşim ile arabaları değiştik ; 1 ayda arabadan çıkanlar ile toka koleksiyonum oluşacak :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

geçen gün ben de "arabam vıdı vıdı, arabama vıdı vıdı" konuşuyordum (arabama şunu yaptıralım, bunu yaptıralım gibi)

el cevap :

"lem kredi benden, kasko benden, benzin bile benden, araba senin.. iyi yere tükkan açmışın :D"

Bence bu şekilde devam et.. yakında kabullenecektir.. Senin araban şeklinde yorumlara başlayacaktır :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Mantar tip açık hava filtresini sıvı temizleyici ile yıkadım. Filtre kotton olduğu için 2 gündür kurumasını bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...