İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Çağlar Bayur

kalwax kolonyası hala bitmedi, Nevşehirde aldığım, parfüm gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Aynı şekilde tarif ediyorum: Parfüm gibi.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Moderatörümüz Ersan Abi paspaslarımın kirliliğini yüzüme vurunca :D , gittim iyice bir iç-dış özellikle de paspasları yıkattım, araçtan rahat 20 kilo çamur çıkmıştır :D :D Hüseyin abiden almış olduğum far restorasyon kiti kaldı onuda bir uygulayacak fırsat bulursam ne mutlu bana.

Moderatörümüz Ersen, geçen gün bir arabanın pisliğinden dem vurunca, benimkinin pisliği geldi gözümün önüne.. :D

Evin süpürgesini indirdim aşağıya, her yerini süpürdüm.. taban halısındaki kirlenen yerleri ve paspasları bununla tertemiz yaptım.. http://www.kalwax.co...ldostem500.html

Temizlik piyasası canlandı sayemde :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Dün yazamadığim için bugün yazma gereği duyuyorum :) Dün toplantı öncesi parlattım. :)

Yorum bağlantısı
Tamer Akkan

Moderatörümüz Ersen, geçen gün bir arabanın pisliğinden dem vurunca, benimkinin pisliği geldi gözümün önüne.. :D

Evin süpürgesini indirdim aşağıya, her yerini süpürdüm.. taban halısındaki kirlenen yerleri ve paspasları bununla tertemiz yaptım.. http://www.kalwax.co...ldostem500.html

Mehmet abi en kolay yoldan bu kalwax ürünlerini nasıl temin edebiliriz? Nevşehir'de hediye edilen kolonyası çok hoşuma gidiyor ve bitmek üzere. Kolonya ve bu kullandığın temizleyiciden almak istiyorum.

malzemeyi sen al, bize sonuç fotosu lazım

Temizlik piyasası canlandı sayemde :D

Arkadaş bu kadar da insanın üzerine gelinmez ki, forumun büyükleri biraraya gelmiş pisliğime alıntı yapan yapana :D ahh Ersen abii ahh :biggrin:

Emmi Kalwax motor temizlemeyi kullandın mı? Motoru biraz temizlemem lazım :) yada önerebileceğin başka birşey var mı?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Dün ne güzel yıkadım, temizledim lastikleri parlattım tam arabayı kuruladım bitti bir de ne göreyim yağmur yağmaya başladı :D.Ben biraz inat ettim yağmura o yağıyor ben kuruluyorum sonuçta o kadar emek harcamışım :D.Sonra tabi yağmur kazandı.Yağmur bitince de hemen kurulamaya gittim :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Arka lastiğini parçaladım

Bagaj amortisörünü söküp kırdım,

Tavan lambasını kırdım

pandizotu tutan ipin bagaj kapısına bağlanan iki klipsini kırdım bagaj yetmiyormuş gibi şimdi pandizot ta kafama düşüyor,

:crazy::angry:

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Parfüm gibi mi, ben onu parfüm biliyordum..Valla harika bir şey bence ve bendeki de hala bitmedi....:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi Kalwax motor temizlemeyi kullandın mı? Motoru biraz temizlemem lazım :) yada önerebileceğin başka birşey var mı?

Kalwax varken başka ürün kullanmam ben... Bu güne kadar kullanıp da memnun olmadığım bir ürünü yok.. Motor temizleyicisinin de kullandım, jant temizleyicisini de şiddetle tavsiye ederim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Torpido kapağının malum yeri kırılmıştı. Bizim iş yerine gelen tornacı abiye söyledim, oraya parça yapıştırmışlar. Bugün onu taktım. Güzelce çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dün tampon yüksekliğinde sulardan geçmek zorunda kaldım. Aha kaldım kalıyorum derken 2 gölden geçtikten sonra sapa sağlim eve vardım.

Alt yıkaması yapılmış oldu galiba :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tampondan daha yukarı çıkmaz zaten, yükselse de yüzerek geçer oralardan , lastikler de daha çok pervane görevi görür en azından işe yarar, nasılsa yol tutamıyor garipler , nerden buldun o kadar suyu, kornaya su kaçmasın da

Yorum bağlantısı
Misafir

Az önce lpg ayarını,yol ince ayarıyla beraber yaptık.

Bakalım yakıt nasıl olacak :)

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

ben de lpg bakımı yaptırdım ,sızdırma var mı falan baktırdım uzun yol öncesi :good1:

Yorum bağlantısı
Alper Burgaç

Bugün würth enjektör ve mazot katkısı koyup depoyu fulledik.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
tampondan daha yukarı çıkmaz zaten, yükselse de yüzerek geçer oralardan , lastikler de daha çok pervane görevi görür en azından işe yarar, nasılsa yol tutamıyor garipler , nerden buldun o kadar suyu, kornaya su kaçmasın da

Abi istinye fincan kahve ve mado nun orasi. Sutis i hic sorma

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

En sonunda arkadaşımın babasını kandırdım Focus aldırdım, hızlı cila sözümü yerine getirdim. Kuzenin Fiesta'yıda es geçmemek gerekti. Zaten Ablamın 206 su kuşu mübarek :) Bayram öncesi fazla yorulmamak için Note ve 307 yi bayram sonrasına sakladım. Allahtan kendi arabam yok...

3 gün izne geldim mahalle bayram etti :) oto yıkamamı açsam evin önüne ne yapsam :D

24102012002.jpg

Not: Makinenin şarjı bittiğinden işlemlerin son fotoğraflarını çekemedim ama hepsi çok güzel oldu.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

bu acıdan focus çok büyük siz de çok küçük kalmışsınız :)

buarada kaç o lastikler öyle :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

bu acıdan focus çok büyük siz de çok küçük kalmışsınız :)

buarada kaç o lastikler öyle :rolleyes:

Ben zaten küçüğüm :) 167 cm :D

lastikler 205/55/16 standart collection

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Bu gün mondeo nun iç dış temizliğini yaptım.

Yarın focusu da temizlersem tam olacak.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bugün sabah Halkalı'dan 9.2lt ile yola çıktım kozyatağına gittim geri geldim. Eve vardığımda ortalama 8.6lt idi :D Yani bugün aracım için ekonomi yaptım hehe :D

km de 0.38TL ediyor. :D TP den yakıt alırsam

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu gün mondeo nun iç dış temizliğini yaptım.

Yarın focusu da temizlersem tam olacak.

gel yarın gelllll

Bugün sabah Halkalı'dan 9.2lt ile yola çıktım kozyatağına gittim geri geldim. Eve vardığımda ortalama 8.6lt idi :D Yani bugün aracım için ekonomi yaptım hehe :D

km de 0.38TL ediyor. :D TP den yakıt alırsam

az sabır, diesel benzini sollayacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

gel yarın gelllll

az sabır, diesel benzini sollayacak

Abi o zaman benzinli kamyonlar yeniden üretime başlar :(

Reo M52 ;) Asker de hayran kaldığım bir makina idi. V8 9500cc 6x6 195ps güce sahipti yanılmıyorsam. Çakıl üzerinde hızlı kaldırdık mı patinaj çekerdi :D Mekanik kontrollü kilitli difransiyel vardı. İki teker arasındaki fark %15 i geçince kilitlenirdi şanzıman. vay bee

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

üç gün önce yeni aldığım teyp i iki gün önce yeni aldığım stinger rca ları bağladım ama bu alpine nasil bi cihaz hala çözemedim :D :D

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...