İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Sani Gerşon

jelly-bean gelmeyecekmiş. Çok sıkıntı mı bu? yani ne demek bu oluyor bu jelly-bean güncellemesi. Şu ana kadarki uygulamaları çalıştırmasını etkiler mi ?

Jelly bean gelmeyecekse donanım tırt.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Jelly bean gelmeyecekse donanım tırt.

sen söyle bakam e71 sonrasında ne aldın :D e72 alacaktım da onunda üretimi durdu diye biliyom
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çok tanıdık geldi bu kelime, sanki 48 saat önce duymuşum gibi, :entemizinden500kaatçalışırsmilenesıldıyahu: :kihkih:

"Şarjı dert olmasa ben de alırdım böyle bir şey ama bana şarjı uzun giden telefon lazım o yüzden almıyorum" derken amacınız neydi beyim? :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

sen söyle bakam e71 sonrasında ne aldın :D e72 alacaktım da onunda üretimi durdu diye biliyom

e71 son 2 aydır çok fena bozuldu. Sürekli şebeke kaybı yaşıyorum. Tek hatta düşüyorum artık. Samsung Ace 2 var bende. Onu kullanıyorum, çok memnunum.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

"Şarjı dert olmasa ben de alırdım böyle bir şey ama bana şarjı uzun giden telefon lazım o yüzden almıyorum" derken amacınız neydi beyim? :D

Sendeki ürünün yerin dibine sokup, ezik birine dönmeni sağlamak, süperlerinsüperi e72 telefonumu yüceltip ( malum fotoları da gördün, kart ve postal halt etmiş ) senin telefonun ile ucuz yollu takasa girmekti. Yemediğini görüyorum an itibari ile :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sendeki ürünün yerin dibine sokup, ezik birine dönmeni sağlamak, süperlerinsüperi e72 telefonumu yüceltip ( malum fotoları da gördün, kart ve postal halt etmiş ) senin telefonun ile ucuz yollu takasa girmekti. Yemediğini görüyorum an itibari ile :biggrin:

Doğru tespit :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

tipoyu aldım. bide slx kapak taktım çiçek gibi oldu. htc desire c ve galaxy ace II ile yan yana koydum hepsini biraz kurcaladım sony daha güzel geldi gözüme. 480 lira nakit + koruma kapağı+ cam filmi :p 500 e geldi. vatanda da 500 lira hafta sonu kampayası felan olur mutlaka da içime sindi diye aldım geçtim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Güle güle kullan belki farklı bir alternatif istiyorsundur diye önermiştim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Tipo şu an için beklentilerimi karşılıyor . Dahili navigasyon çözemedim ama internet performansı dokunmatigi güzel. Harici modem olarak da tatmin etti. Dokunmatige de tam alıştım mı tamam :p

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Hayırlı olsun, iyi yaptın iyi. Yedek parça, usta sıkıntısı yaşamazsın :bravo:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Tipo şu an için beklentilerimi karşılıyor . Dahili navigasyon çözemedim ama internet performansı dokunmatigi güzel. Harici modem olarak da tatmin etti. Dokunmatige de tam alıştım mı tamam :p

Çözünürlük az gibi.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Ben cash verdim gene yemedi,telefon arattırıyor bana :p

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Biz erkekler işin teknik yanına,fiyat/performansa bakarız ama bayanlar asla.Bu yazdığınız telefonların yarısı yetenekteki telefonlara 2 kat ücret ödemeye hazır olarak girişin bence bu işe.Tecrübeyle sabit :)

ben eşime galaxy ace aldım, sadece beyaz olduğu için.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Lumialar bi gelsin renkli kapaklar havada uçuşacak o zaman görün ortalığı :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Onur Demir

1000Tl nin altına alınacak android hem çok uzun ömürlü olmaz(yazılım desteği) Hemde yavaş kalır.

1000in üzerine çıkarsanız seçenekler sayabiliriz. ama altı için iş biraz zor.

iPhone 4 falan bakın derim ;)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sayın Uğur Demircan,

Açmış olduğunuz konu forumumuzda daha önce açılmış olduğundan, mesajınız ilgili konuyla birleştirilmiştir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...i-konu-acarken/ linkinde bulunmaktadır.

Lütfen yeni konu açmadan önce forumda arama yapınız, benzer konu varsa oradan devam ediniz.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

sony experi p sony experia solo sony experia go var hepsiburada sitesinde gördüm bu telefonlar nasıl peki

Kamera kalitesi derseniz sony'ye bakın. Gerisinde kıyaslama yapamam.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
Nokia'nın 4 kodlu serisini (2700) kullandığım için bu konudan zerre kadar anlamayan birisi olarak bu konuyu açma gereği hissettim.Eşim ve kendim için şöyle güzel kullanışlı internet işimizi görebilecek,kamera çekimi kaliteli önerebileceğiniz bir teknoloji harikası var mıdır? Fiyat olarak 1000 liraya kadar tek telefon için verebilirim..Sony samsung modelleri arasında kalıyorum ama inceliklerini bilmedğim için karar veremiyorum.Bana hepsi aynı gibi geliyor..İşin erbabı arkadaşlar bi el atıverin de yol gösterin kardeşinize.

Abi s3 mini ve htc desire x o fiyata alabilecegin en iyi telefonlar. Bence ikisinede bir bak ben s3 mini derim. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tayfun Doğan

Kesinlikle öğrenci için xperia z... Ekranı sağlam, kantindeki çaya dayanıklı. Malum yaz geliyo Türkiye'de festivaller bol. Çayır çimende otururken toz topraktan etkilenmez. Xperia Z... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Cihan Beliceli
(düzenlendi)

Herkese selamlar. Akıllı telefon almak istiyorum ama karar veremedim. Tam istediğim gibi bir telefon çıktı tamam dedim alıyorum (htc one) enver beyin htc konusunda son yazdıkları kafamı karıştırdı . Limanga'nun teknoloji bölümünde s4 1700 note2 1200 iphone5 1740 yoksa htc one için fiyatların biraz daha mı oturmasını beklemeliyim.

tarihinde Cihan Beliceli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kutay Akçar

Akıllı telefon şeçimi tamamen kendi tercih ve kullanımıza bağlı..

Note 2 çok büyük ne cebe sığıyor ne ele.. Bir eliniz dolu ise kullanmak imkansız bana hediye gelse kullanmam yani kullananmam...

S4 çok güzel telefon, daha önce sorunlu veyavaş olmasıyla hiçbirini beğenmezdim ama gerçekten samsung S3 ve S4 ile bunları aştı... biraz fiyatı düşsün almayı planlıyorum. Malum samsung çıkarıyor 2 ay sonda 250 6 ay sonra 500 lira fiyat düşüyor.

Mevcutta iphone 4S im var memnunmuyum ergonomi açısından harika ama çok sınırlı bir kullanımı var bunaltıyor insanı (çoklu görev desteğinin yarım yamalak olması BT olmaması, widget olmaması vs. vs.). iphone tam olarak: Çok detaylara girmem çok hızlı ve sorunsuz olsun diyenler için... Örnek olarak babam akıllı telefon ve bilgisayara uzak ama bizden görüp hevesleniyor ama android kullanması çok zor çok karışık, en rahat kullanabileceği akıllı telefon iphone...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...