İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Serdar Akgül

Kıralan Asusun cam ve arka kapağı 195 liraya satılıyormuş. (Asus zenfone2 500KL)
Onu mu tamir etsem.
Telefon mu alsam bilemedim.
Esiminde kirilmisti 2 defa. İkisinde düzen tutmaz demislerdi ama isin ehli bir ustada ekran degisimi sorunsuz bir sekilde degistirilebiliyor...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

TRY 101.07 | 5.5 "ASUS ZenFone 2 Lazer Için ZE550KL Z00LD lcd ekran Paneli dokunmatik ekran digitizer Cam Sensörü Çerçeve Meclisi 3 M Bant + araçları

https://s.click.aliexpress.com/e/cDZPx5LK

TRY 102.20 | 5.0 "ASUS Zenfone 2 Lazer ZE500KL dokunmatik LCD ekran Için orijinal LCD Ekran Için Çerçeve Sayısallaştırıcı Meclisi ile ASUS ZE500KL LCD #

https://s.click.aliexpress.com/e/tCDNTwg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Alayım mı ?

Telefon ilk günkü performansında.
Sıradan bi Sansung olsa ölmüştü şimdiye

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Pili çıkar, orada ürünün tam etiketi var. Çinli amcalara gönderelim ki tek seferde hedefi vuralım 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
11 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çok şık görünüyor

Kıralan Asusun cam ve arka kapağı 195 liraya satılıyormuş. (Asus zenfone2 500KL)
Onu mu tamir etsem.
Telefon mu alsam bilemedim.

Fiyat çok iyi. Çalışmasında sorun yok diyosan tamir ettir bence. Memnun kalmazsanız yeni bişey bakarsınız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
11 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Pili çıkar, orada ürünün tam etiketi var. Çinli amcalara gönderelim ki tek seferde hedefi vuralım 

Hımm. tamam.. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abiler,dostlar,

Annem için 1000-1200 max aralığında sıfır android(ekranı çok büyük olmayan), fiyat/performans önerileri bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu arada telefon almak isteyenler elini çabuk tutsun, telefonda ötv % 50 olacak diye haber okumuştum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu arada telefon almak isteyenler elini çabuk tutsun, telefonda ötv % 50 olacak diye haber okumuştum.

%50 ye çıkarabilme yetkisi meclise torba halinde sunuldu diye duydum ben de.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Asus Zenfone 4 Max ZC554KL 32 GB

Nasıl telefondur?

İş görür mü?

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

%50 ye çıkarabilme yetkisi meclise torba halinde sunuldu diye duydum ben de.

Yuzde 50 degil de yuzde 50 oraninda arttirabilme yetkisu galiba. Sonuc olarak yuzde 37.5 e ulasacakmis. Buyuk ihtimal yuzde 50 olacakti ama dusurduler😁

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
Ahmet Çalışkan

Samsung S6 telefonu tuvalete düşürdük. Pirince yatırdık ama çalışacağına hiç umudum yok. Telefon önerilerinizi bekliyorum.

Kriterler:

- Maksimum 1.500 TL

- Kamerası ve şarj durumu iyi

- Biraz da hor kullanmalara (bol düşürmelere) uygun

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ahmet Caliskan yazdı:

Samsung S6 telefonu tuvalete düşürdük. Pirince yatırdık ama çalışacağına hiç umudum yok. Telefon önerilerinizi bekliyorum.

Kriterler:

- Maksimum 1.500 TL

- Kamerası ve şarj durumu iyi

- Biraz da hor kullanmalara (bol düşürmelere) uygun

Xiaomi note 6 veya 7 hangisine bütçe yeterse. Ama note 7 çok daha başarılı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Erhan Doruk yazdı:

Xiaomi note 6 veya 7 hangisine bütçe yeterse. Ama note 7 çok daha başarılı. 

Xiaomi Redmi Note 8 aldım. Bu hafta gelir herhalde. İnşallah memnun kalırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Xiaomi Redmi Note 8 aldım. Bu hafta gelir herhalde. İnşallah memnun kalırım [emoji4]
Doğru tercih, fiyat aynı üstün ama note 7 ye göre
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Konuyu hortlatıp duruyorum ama nette çok farklı yorumlar görünce danışmak istedim. Yeni alınan telefonları uzun bir süre şarj ederdik 12 saat kadar falan. Bu uygulama devam mı yoksa artık gerek yok mu?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hiçbir şarjlı pilde yokki şu kadar şarjda kalsın. İlk başlangıç için tam doldur kafi. Sonra devam kullanmaya 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Servet Aydın yazdı:

Hiçbir şarjlı pilde yokki şu kadar şarjda kalsın. İlk başlangıç için tam doldur kafi. Sonra devam kullanmaya 

ilk açılışta gelen şarjı bitirdikten sonra mı abi? 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

artık pillerin tüv şarj onayı bile var hem direk kullanıma hazır hem güvenli süper şarja bile dayanıklılar artık(bazı markalarda) Servet haklı, tak kullan...

unnamed-3-1.png

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ahmet Caliskan yazdı:

Konuyu hortlatıp duruyorum ama nette çok farklı yorumlar görünce danışmak istedim. Yeni alınan telefonları uzun bir süre şarj ederdik 12 saat kadar falan. Bu uygulama devam mı yoksa artık gerek yok mu?

Yeni piller li-ion, tekrar şarj sayıları çok fazla mesela li-ion 5bin ise eski ni-mh piller 500 defa şarj ömrü vardı. (Rakamlar temsilidir) Bu nedenle eski pilleri tam kullandıktan sonra şarj ederdik ki ömrü uzun olsun. Eski piller çok uzun sürede şarj olurdu. 

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Servet Aydın yazdı:

Abi bu yuzde 20-80 olayi dogru mu?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Eren Gökmen yazdı:

Abi bu yuzde 20-80 olayi dogru mu?

Yeni piller hafızalı değil. Eskiden %80 şarjı geçmez ise pil tepe dolumu %80'i %100 kabul ediyordu. Sonra kademe kademe kapasite düşüyor. Yenilere yok. 

Telefonlar veya pilli teknolojik cihazlar alt ve üst eşik değerlere göre çalışıyor. Pillerin ömrü uzuyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...