İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

daha neler göreceğiz, bunlar birşey değil, yapay zeka insan beyni tam entegrasyon, insan beyni makina tam entegrasyon ve internet erişimi, tam bionic vücut, biraz zaman var ama tam bilinç nakli,  tam otonom araçlar (araba uçak iş makinası herşey...) vs. bu telefon sadece oyuncak sayılır...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

note 9 pro makro kamera testi.. (dogal isik olmadan ve denge ayari yapilmadan amatorce cekmeye calistik)

whatsapp'ta kalite biraz dustu..

7d32ON.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Furkan Sumer

3000 ₺’ye kadar tavsiye edebileceginiz android tel nelerdir?

aklimda; kabaca samsung a serisi, m31 (6000mah); xiaomi note 9 pro var. 

tesekkurler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Furkan Sumer yazdı:

tesekkurler. 

samsungu unutabilirsin, ilk huvey derdim ama malum google ile sorunları var, xaomi yada oppo öneririm...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
tesekkurler. 
Note 8 pro, oppo var. İPhone ne oldu?
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Furkan Sumer yazdı:

tam alistim derken mikrofon sorunu beni oldukca demoralize etti.

apple servis yeni cihaz gonderebilecegini soyledi, benimse aklimda androide donus var. kafam karisik, ne tavsiye edersiniz?

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Furkan Sumer yazdı:

Note 8 pro, Honor 9x, Oppo (son tercih)...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

redmi note 9 pro 128 GB, 30 W hızlı şarj ve NFC var önceki modelinden farklı olarak, birde kamera farklı. Büyük demezseniz en mantıklı model 3000 TL ye. (3000 TL ye orta sınıf telefon öneriyoruz, ne günlere kaldık... 1000 TL ye amiral gemisi almıştım (MI 5))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

1000 TL ye amiral gemisi almıştım (MI 5))

3 yıl oldu hala severek kullanıyorum. Bir defa pilini değiştirdim sadece. Bir de hafıza kartı opsiyonu olsaydı keşke, 32 GB yetmiyor :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Boşaltıp boşaltıp kullanıyorum bende, mi A3 alsam mı dedim 1500 TL civarı iken Mi5 den daha iyi değil işlemci gücü olarak. Şimdi o fiyat zaten telefon yok... 2700 e 64 mi 9 se kafamı kurcalıyor, boyut olarak makul ama fiyat hala yüksek...

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Boşaltıp boşaltıp kullanıyorum bende, mi A3 alsam mı dedim 1500 TL civarı iken Mi5 den daha iyi değil işlemci gücü olarak. Şimdi o fiyat zaten telefon yok... 2700 e 64 mi 9 se kafamı kurcalıyor, boyut olarak makul ama fiyat hala yüksek...

Aynen ben de OTG özelliğini kullanarak medya dosyalarını falan usb'ye aktarıyorum hemen.. Yine de kasmalar can sıkıcı olmaya başladı. Belki format atmak gerekiyor artık.

Şubat ayında 1600 TL'ye aldığımız Redmi Note 8 aynı satıcıda 2400 TL olmuş.. Fiyatlar durmadan artıyor. Hal böyleyken Mi5 gözüme daha bi güzel görünüyor :D

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Furkan Sumer

Redmi note 8 ve 9 icin;

Qualcomm Snapdragon 665 (SM6125) mi?

MediaTek Helio G85 mi daha iyi?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Fiyat farkı özellik farkından fazla, note 9 pro daha makul duruyor. Keşke 128 olsa.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

9 pro ile 8 pro arasında dağlar kadar bir fark yok. Sırf son model olsun derseniz 9pro tamamdır ama, o fiyatı vermek istemiyorum derseniz 8pro da gayet işini görüyor.

Ben 2000TL'ye almıştım 8 pro'yu, hayatımda verdiğim en iyi 2binTL'lerden biridir sanırım.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Karşılaştırma yapmadım ama sanki 8 pro'nun özellikleri daha iyiydi 9 pro'dan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Çekiş gücü yüksek bütçe dostu denilebilecek (2000-3000) bandı akıllı telefon önerileriniz var mıdır?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Hacı Şenyurt yazdı:

Çekiş gücü yüksek bütçe dostu denilebilecek (2000-3000) bandı akıllı telefon önerileriniz var mıdır?

Bi kaç mesaj evvel tartıştık, bi göz atın derim :)

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Sani bey baktım ama benim aradığım dağda bayırda çekim gücü yüksek telefon olması ve maksimum 3000 civarı olması. Varsa öneriniz rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

Note 8 pro işlemci gücü olarak note 9 pro dan iyi gibi görünüyor ama oyunlardaki optimizasyon, yazılım desteği (ROM falan) ve pil ömrü olarak önde olan snapdragon işlemcili note 9 pro yu tercih ederdim.

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...