İçeriğe Yönlendir

(Ankara)-Haftasonu Kışlık Lastik Almaya Gidelim Diyoruz..

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Malum ülke genelinde başlattığımız kışlık lastik alma işi olmadı.Anladık ki indirim alabiliyorsak iller bazında mümkün oluyor.Bu yüzden de çabucak bir liste oluşturalım kışlık lastik ihtiyaçlarımızı hesaplı bir yerden temin edelim diyoruz.Bu haftasonu da gidelim..Çünkü Ekim den itibaren fiyatlar zamlanacakmış. Ne dersiniz?

1- Ayhan Onaran 4 lastik

Yorum bağlantısı
Mehmet Saat

1-Ayhan Onaran 4 lastik

2-Burak Çınar 4 Lastiği var ama size eşlik edicek

3-Mehmet saat (kredi kartından 24 ekimde çektirebilirim ayarlayabilirsek gelmek isterim )

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

1-Ayhan Onaran 4 lastik

2-Burak Çınar 4 Lastiği var ama size eşlik edicek

3-Mehmet saat

4-Cem Aydıntan

5-Mükremin Kocataşkın 4 Lastik (çok uygun olursa 20 lastik olabilir)

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Saat

aradığım 5 goodyear bayisinden sadece 1 yerde 195 60 15 ug 8 fiyatını 165 tl (kdv dahil) olarak aldım... maximum karta 8 taksit......diğer bayiler 177-180 istiyorlar ve kart çekimine vade istediler...

Yorum bağlantısı

Malum ülke genelinde başlattığımız kışlık lastik alma işi olmadı.Anladık ki indirim alabiliyorsak iller bazında mümkün oluyor.Bu yüzden de çabucak bir liste oluşturalım kışlık lastik ihtiyaçlarımızı hesaplı bir yerden temin edelim diyoruz.Bu haftasonu da gidelim..Çünkü Ekim den itibaren fiyatlar zamlanacakmış. Ne dersiniz?

Ayhan hafta sonuna 3 gün kaldı, Ankaralı üyelerin bir çoğu göremeyebilir, bu nedenle daha sonraki hafta sonu ihtimalini de düşünelim.

aradığım 5 goodyear bayisinden sadece 1 yerde 195 60 15 ug 8 fiyatını 165 tl (kdv dahil) olarak aldım... maximum karta 8 taksit......diğer bayiler 177-180 istiyorlar ve kart çekimine vade istediler...

Mehmet o bayiye toplu halde gidersek daha iyi bir indirim de alabiliriz, hele bi toplanalım bakalım kaç kişi oluruz?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Ayhan hafta sonuna 3 gün kaldı, Ankaralı üyelerin bir çoğu göremeyebilir, bu nedenle daha sonraki hafta sonu ihtimalini de düşünelim.

Ekimde zam gelirse :)

165 tl iyi rakam..İyi değil mi? gerçi ölçüler benim farklı o da olsun 190 tl :D

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ekimde zam gelirse :)

165 tl iyi rakam..İyi değil mi?

Bence Ekimde zam diyerek piyasa kızıştırıyorlar, 165 TL iyi rakam.

Olursa ekime, olmazsa seneye ekime.

Mehmet tel. ile soruyorsan bir de 205 55 16 ebat fiyatını öğrenebilir misin?

Yorum bağlantısı
Mehmet Saat

Bence Ekimde zam diyerek piyasa kızıştırıyorlar, 165 TL iyi rakam.

Olursa ekime, olmazsa seneye ekime.

Mehmet tel. ile soruyorsan bir de 205 55 16 ebat fiyatını öğrenebilir misin?

abi 200 tl diyor geldiğimiz zaman tekrar konuşuruz diyerek kapattım... pazar günleri kapalıymış

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şimdi Kuzenle konuştum..Taksici kendisi.Dedim durum böyle böyle..Hiç uğraştığınıza değmez diyor.En fazla yapacakları indirim 5-10 lira diyor.Belli bir rakam var ondan aşağıya hayatta inmezler diyor.Yani 4 lastikte edeceğimiz kar en çok 40 tl.Taksit işin içine girince 20 tl de vade farkına gidecek elde iyi ihtimalle kalacak rakam 20 lira..Onu da yolda yakmazsak :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

205/55/16 için 190 lira fiyat aldım...Cumartesi telefonlaşalım, ben almayacağım ama sizinle gezer yemeğinizi falan yerim..Sorun değil...:)

Yorum bağlantısı

205/55/16 için 190 lira fiyat aldım...Cumartesi telefonlaşalım, ben almayacağım ama sizinle gezer yemeğinizi falan yerim..Sorun değil... :)

Şevkatli adminim, her zaman forum için kendini feda eder. :bravo:

Bu fiyat UG 8 fiyatı mı, taksit olacak mı, 2012'nin son haftası üretimi olacak mı, yanında hava ölçme cihazı, yol yardımı, yedek kriko, hava pompası, admin yemeği, söküp-takma, balans hizmeti, olacak mı, Zeki Müren de bizi görecek mi?

Bu detayları da belirlersek tam süper olur.

Şimdi Kuzenle konuştum..Taksici kendisi.Dedim durum böyle böyle..Hiç uğraştığınıza değmez diyor.En fazla yapacakları indirim 5-10 lira diyor.Belli bir rakam var ondan aşağıya hayatta inmezler diyor.Yani 4 lastikte edeceğimiz kar en çok 40 tl.Taksit işin içine girince 20 tl de vade farkına gidecek elde iyi ihtimalle kalacak rakam 20 lira..Onu da yolda yakmazsak :D

Ayhan lastik başı 20 TL indirim alsak 80 Tl yarım depo mazut yapar, hemen karamsara bağlama.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şevkatli adminim, her zaman forum için kendini feda eder. :bravo:

Bu fiyat UG 8 fiyatı mı, taksit olacak mı, 2012'nin son haftası üretimi olacak mı, yanında hava ölçme cihazı, yol yardımı, yedek kriko, hava pompası, admin yemeği, söküp-takma, balans hizmeti, olacak mı, Zeki Müren de bizi görecek mi?

Ayhan lastik başı 20 TL indirim alsak 80 Tl yarım depo mazut yapar, hemen karamsara bağlama.

Lastik başı 20 zor gibi en iyi ihtimalle 10 tl onunda k.kartına vade farkı isteyip tekrar elimizden alırlar :D Peşinde lastik başı 10 tl kar edilebilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

205/55/16 için 190 lira fiyat aldım...Cumartesi telefonlaşalım, ben almayacağım ama sizinle gezer yemeğinizi falan yerim..Sorun değil... :)

Ne varsa bu 190 da 189 tl fiyat aldım diyen yok .. :D

+1 Cidden böyle bir konu vardı ne oldu ?

Olmadı o..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ne varsa bu 190 da 189 tl fiyat aldım diyen yok .. :D

215 lira dediler, 190 lira fiyat alındı dedim...Tamam o zaman 190 lira dediler..:)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

215 lira dediler, 190 lira fiyat alındı dedim...Tamam o zaman 190 lira dediler.. :)

Keşke 170 tl fiyat almışlar deseydin :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi, amcamın oğlu Yiğit Aküde çalışıyordu..Geçen ay İskitler' de bir yere başlayacağım dedi...Demin aradım, good year ve michelin var dedi...Yanındakine sordu, 5-6 takım alınacak dedim..190 lira olur dediler....Uğrarız, beğenmezsek çıkar başka yere uğrarız..Paramızla değil mi ? :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Abi, amcamın oğlu Yiğit Aküde çalışıyordu..Geçen ay İskitler' de bir yere başlayacağım dedi...Demin aradım, good year ve michelin var dedi...Yanındakine sordu, 5-6 takım alınacak dedim..190 lira olur dediler....Uğrarız, beğenmezsek çıkar başka yere uğrarız..Paramızla değil mi ? :)

Tamam orası iyi işte..İş ciddi olunca az biraz daha inerler 189 tl olur :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

165 tl iyi rakam..İyi değil mi? gerçi ölçüler benim farklı o da olsun 190 tl :D

Continental bayisi arkadaşımı aradım, 195/65/15 ebat 155 lira Conti TS 850 için, taksit ayarlarız dedi...205/55/16 TS 850 tek çekim en son 225 lira, taksitli 235 lira...Lastikler henüz gelmemiş, 10 güne gelir ve kesinlikle taze gelir dedi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Bu kışlık lastik dediğiniz ne ola ki, normal lastikleriniz üşüyor da, don mu giydireceksiniz nasıl olacak.? :D :D :p:D :D

Gelin Adana'ya 4 mevsim lastik ile 12 ay boyunca gezebilmenin tadını çıkarın yavv. :fiuw: :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bu kışlık lastik dediğiniz ne ola ki, normal lastikleriniz üşüyor da, don mu giydireceksiniz nasıl olacak.? :D :D :p:D :D

Gelin Adana'ya 4 mevsim lastik ile 12 ay boyunca gezebilmenin tadını çıkarın yavv. :fiuw: :fiuw:

He ya, sen 15 aralık 15 Ocak arası Ankara'ya gel de görelim nerelerine buz atıyor!!!, Görüyoruz Adana'yı, Kapadokya turundan sonra 15 gün oradaydım. Millet sıcaktan bit vurmuş tavuk gibi geziyordu.

Sen esas mevzuat çıkar da size de kışlık (donlu) lastik taktırırlarsa o zaman bak.

Goodyear piyasaya iyi girdi, peşin 190'a veren bir çok yer var. Bir de taksit alabilirsek olur bu iş, ziyarete senin amcaoğlundan başlayalım.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Mişlen de 190 oluyormuymuş,ben mişlem alcam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...