İçeriğe Yönlendir

(Ankara)-Haftasonu Kışlık Lastik Almaya Gidelim Diyoruz..

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Ahmet Kiriş

He ya, sen 15 aralık 15 Ocak arası Ankara'ya gel de görelim nerelerine buz atıyor!!!, Görüyoruz Adana'yı, Kapadokya turundan sonra 15 gün oradaydım. Millet sıcaktan bit vurmuş tavuk gibi geziyordu.

Sen esas mevzuat çıkar da size de kışlık (donlu) lastik taktırırlarsa o zaman bak.

Goodyear piyasaya iyi girdi, peşin 190'a veren bir çok yer var. Bir de taksit alabilirsek olur bu iş, ziyarete senin amcaoğlundan başlayalım.

İş zora düşerse 15 Ocak değil, Şubat 18'de olsa gelirim Mükremin Abi, 4 Mevsim lastikle gidecemeyeceğim yer yok, rahatım o konuda. Zincir bile kullanmıyorum desem inan yeridir. Ama kış şartlarına kabadayılık yapmayacak kadar da akıllıyım. Benimkisi latife. :good1:

Mevzuat çıksa da Adana için sorun değil, O mevzuat Adanaya uğramaz abi. ;)

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Şuan bayilerde yeni üretim kışlık lastik yoktur :) Muhtemelen Ekim sonunu bulur gelmesi :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Yeni aldığım araçta 2 adet goodyear ug7 var ben iki tane daha alacağım malum burda kış çok ağır geçiyor. yalnız ug7yi bulamadım hiçbiryerde bunun yerine ug8 alsam olurmu.. İndirim olayına gelincede ben focusa conti almıştım 4 tane lastik başına 30tlye yakın indirim yaptırdım :) Kim 5 tl karına lastik satarki bence toplu bişekilde alınacaksa sağlam bir indirim yaptırılabilir selamlar.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

abi yeni üretimden kastın 2012 mi yoksa haftalar da önemli mi ? benim geçen hafta aldığım ug8 ler 2012 28. hafta üretimi

28.hafta yeni üretimdir :) Ben eylül ayında lastik ararken bayilerin elinde hep ocak,şubat ayı üretimleri vardı :) Aslında lastik sağlıklı depolandıktan sonra 5-6 ay beklemesinin çok önemi yok ama bayilerin buna dikkat ettiğini düşünmüyorum.Bu yüzden kışlık lastik alırken aldığım ayda üretilenleri almaya çalışıyorum :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sizin konuşmanız sanki daha iyi olur gibi..Sayı netleşsin bir alo dersiniz..

Yorum bağlantısı
Salih Karaağaç

merhaba

benimde lastik ihtiyacım var listeye beni de dahil edebilir misiniz.?

sizin içinde uygun olursa bende hafta sonu gelebilirim.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Cumartesi bir yer ve saat belirleyin..Arabaların bir kaçı ile dolaşılır en uygun olan yerden alınır lastikler...

Yorum bağlantısı

Sanıyorum Goodyear bayilere 190'dan aşağı satmayın diye bir talimat vermiş, kimi aradıysam 190'ın altına inmiyor. Çok alacaz diyorum istersen hepsini al diyor. Bu durumda gerçekten tanıdık olan birini bulmalıyız. Demekki 190'a taksitle bulursak alacaz.

Cumartesiyle ilgili durumum yarın akşam netleşir. İşe çağırmazlarsa ben de katılırım.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Evet 190 tl altına ineni henüz görmedik..Dediğin gibi k.kartına taksitle versinler hiç yoktan alalım.

Yorum bağlantısı

Siz bana kaba taslak sayı söyleyin ben bir fiyat alır size iletirim.

Eren sayı hiçbir şekilde kesin olamaz, kaba taslak desek bile mahcup olabilirsin. Ama iyi bir fiyat verirlerse inan beklenmedik bir rakama ulaşabiliriz. Herkes menfaatini düşünür, yeğenimle biraz önce görüştüm, amca lastiği nereden alacağız diyor, iki tane komşum var benden haber bekliyorlar. Ama iyi bir avantaj yakalamadan da insanları ümitlendiremiyorum.

Forumda bir çok arkadaş benim durumumdadır. Yani bize vercekleri fiyat talebi artıracak veya azaltacak.

Çok cazip olursa konu sabitlenip sürekli yönlendirme bile yapılabilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bir de lastik ebadına göre fiyat değişiyor biliyorsunuz , benim fiyatını sorgulamak istediğim lastik ebatlarını söylerseniz daha net bilgi sahibi olabiliriz.

205/55/16 ve 195/65/15 gerisi teferruat :D

Tamam not aldım en yakın zamanda haber vereceğim marka önemlimi ya da en uygun fiyatlı lastiğimi sordurayım direk.?

Goodyear ug8 üzerinde duruyoruz daha çok.Genel izlenim öyle.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tamam en kısa zamanda sorduruyorum. :)

Zaten bu kadar soruyu lastikçi de ancak soruyor Eren, verecek başka bilgimiz kalmadı...:)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Good Year UG8 Alın, yolda kalmayın :) hangi gün ve saat kaçta gidiyorsunuz şimdi ?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Cumartesi, saat belli değil... :) Hayırdır, Ankara' da ucuz diye buradan mı alacaksın yoksa ?

Yorum bağlantısı

Cumartesi, saat belli değil... :) Hayırdır, Ankara' da ucuz diye buradan mı alacaksın yoksa ?

Serkan bu 190'da birşey var, bir üyemiz İstanbul'dan almış 195'e taksitle. Senin yeğen bu olaya bir odaklansın bakalım ne çikarabilecek.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Serkan bu 190'da birşey var, bir üyemiz İstanbul'dan almış 195'e taksitle. Senin yeğen bu olaya bir odaklansın bakalım ne çikarabilecek.

Cumartesi cebimizde kredi kartları dolaşacağız artık...Yapacak bir şey yok, Kendirliler falan uğrarız hepsine..Kalabalık olur gerçi hafta sonu ama bakalım..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben kaç gündür diyorum bu 190 tl sınır fiyat mıdır nedir..Bunun altına inen yok..189 tl diyeni bile duymadık daha :D

Yorum bağlantısı

Cumartesi cebimizde kredi kartları dolaşacağız artık...Yapacak bir şey yok, Kendirliler falan uğrarız hepsine..Kalabalık olur gerçi hafta sonu ama bakalım..

Peki özellikle gidilecek bayiler hakkında bir liste filan oluşturdun mu?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

3 yer var, ikisi Good Year biri Conti bayisi, gerisi tabeladan bakma...Bu arada benim lastiklerim var...Ben size takılacağım...Maksat piyasa gözlemek, belki iki tane ug8 alırım orası da ayrı...:)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

3 yer var, ikisi Good Year biri Conti bayisi, gerisi tabeladan bakma...Bu arada benim lastiklerim var...Ben size takılacağım...Maksat piyasa gözlemek, belki iki tane ug8 alırım orası da ayrı... :)

HERKO diye bir yeri aradım UG 8 195, CONTİ 230 son olur dedi. NOKİAN için bize gelen % 20 indirimli fiyat da 213 TL idi.

Goodyear tüm üst düzey markalardan daha uygun, sanıyorum ilk etapta piyasa yapmak istiyor. Bence bu fırsatı kaçırmayalım.

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kazım Karabekir mi yoksa iskitlere mi gideceğiz.. Lastikçilerin çok olduğu yere gidelim. Gerçi hepsi söz birliği etmişcesine fiyat veriyorlar ya neyse :D

Yorum bağlantısı

Kazım Karabekir mi yoksa iskitlere mi gideceğiz.. Lastikçilerin çok olduğu yere gidelim. Gerçi hepsi söz birliği etmişcesine fiyat veriyorlar ya neyse :D

Buluşacağımız yeri yarın kararlaştırırız. Bence çok kalabalık olmaya gerek yok 3-4 kişi yeter. Telefonlaşabiliriz veya Pazartesi burada ilan ederiz. Zaten 10 araç birden gidersek söküp takma için epey bekleriz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...