İçeriğe Yönlendir

(Ankara)-Haftasonu Kışlık Lastik Almaya Gidelim Diyoruz..

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Arkadaşlar yüz yüze görüşünce fiyatlarda biraz daha esneklik bekliyoruz.Telefonda fiyat sormak başka ciddi olarak gidip görüşmek başka.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Beni neden götürmüyorsunuz ? :(

Listede lastik alacak olanlar var..Sen konuk misafir olarak gel tabii :)

Yorum bağlantısı
Emre Altunel

Galiba kimse uğraşmak istemiyor yada vakit bulamıyor buluşmak için..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Haklısınız bir cevab gelsede ona göre davransak yani baktık toplanılmıyor 3 5 kişi olarak toplanıp gitsek ikna gücümüz tek kişiye göre fazla olur hem haftasonu olmasına rağmen tüm lastikçiler sinek avlıyor eminim bir indirim yaparlar zaten taban fiyatlarıda biliyoruz ona göre sağlam pazarlık yaparız

Tamam 13:30 da buluşalım o zaman..Gelen gelsin.Ben müsaitim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tamam 14:00 olsun.. Ben gideceğimiz lastikçileri bilmiyorum.Bahsi geçen yerleri bilen biri varsa oranın yakınında buluşalım.Kazım Karabekir olabilir..Aradan arkaya samsun yolu üstündekilere de geçip bakarız.

Yorum bağlantısı
Emre Altunel

Bende bilmiyorum gideceğimiz yerleri hatta Ankaraya yeni taşındım.. Bunun için bize bilen rehberleik edecek arkadaşlar gerek..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bende bilmiyorum gideceğimiz yerleri hatta Ankaraya yeni taşındım.. Bunun için bize bilen rehberleik edecek arkadaşlar gerek..

O zaman bekleyelim biraz bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Emre Altunel

bahtiyar numaram 0544 871 66 76 ben gölbaşı istikametinden gelicem..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

değerli abiler arkadaşlar kimse darılmasın ama benim başka zamanım yok bügün alıcam lastikleri Emre abide bana katılıcak saat 14.00 kazım karabekirde olucaz ulaşmak isteyenler beni arayabilir

0537 792 24 63

Tamam bende 2 de orada olacağım..Bir aksilik falan olursa ararım seni.

Yorum bağlantısı
Salih Karaağaç

Bahtiyar bende geliyorum lastikleri hemen taktırmıyacam zaten; fazla lastik fiyatta iyi olur

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kusura bakmayın hastalıktan dolayı dün yazamadım özürdilerim. :( Ben sordum good year satmıyorlarmış ama emsali lastik istenirse fiyatta bişiyler yapılır diyor. Ayrıca 190 tl ye ug8 için verilen fiyat imkansız çünkü lastiğin gelişi o fiyat alırken lastiklerin imal durumuna baksınlar diyolar. Eğer düşünürlerse good year emsali kumhonun lastiğini 175'den yaparız çok yumuşak bir lastik diyor. Mişlen vs fiyatlarını almadım çünkü onlar 200ün üstünde olur. :)

Teşekkürler :flowers:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tamam arkadaşlar saat 14: 00 da Bahtiyar'ın bahsettiği Opel bayisinin orada buluşalım.Mükremin abi ve Serkan abi de gelecekler.Serkan abi biraz erkenden gidebilirse ön araştırma da yapacak.

Gazamız mübarek olsun.. :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bu organizasyona elimi deymedim neler oldu.. :D

toplanamadiniz valla.. :)

Toplanıyoruz ya sorun yok :) Geç olsun güç olmasın..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Toplandık 8-10 kişi vardık..Epey dolaştık.Lastik fiyatları tahmin ettiğimiz gibi 190 tl olan peşin fiyatlar..K.kartı olunca rakam değişiyor.1-2 yerde k.kartına taksitli 185-190-195 tl fiyatlar aldık. 15 jant içinde 135-140-145 tl lik rakamlar var.Bu dediklerim UG8 için.. 185 TL diyen bir hafta on gün sonra arayın tekrar bir görüşelim dedi.Belki de zam geldi 195 tl oldu diyecek bilinmez :D Çoğu yerde lastik yok getirtiriz diyorlar..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ayaginiza saglik nereden kaca alacagiz simdi yada alacak miyiz? :) 205/55/16

Bir kaç kişi alım yapacaktı.Yazarlar..Ben işimi hafta içi halletmeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Mükremin abi aldı, 195 liradan 205/55/16 ug8...Kredi kartına taksitte yapmışlar..Han ticaret ve Altın ticaret en iyi rakamı verenler....Hah ticaret uğraştırmadan Altın ticaret pazarlıklar sonucu 195 liraya indi..Mükremin abi başka yere uğramış aynı fiyatı alınca yoruldu sanırım taktırmaya karar vermiş arabasına..Hayırlı olsun, güle güle kullansın inşallah...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Yani ben şunu anladım ki 50 kişide gitsek 90 kişi de gitsek fiyat değişmiyor.Nuh diyorlar peygamber demiyorlar.En fazla 5 lira fark ediyor yani..Biliyorlar ki aynı lastik 3-4 hafta sonra 230 tl olacak :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

evet abi fiyat değişmiyor Burağın beni götürdüğü yer çok kaliteli idi oda bana gelişi 185 dedi madem öyle 190dan veriyim dedi kredi kartına aynı fiyat geçerli mi bilmiyorum ayrıntılar Burakda bende 205 65 15 kumho aldım iskitlerde bir yerden ordaki adam 190 a kaçırmayın çok fiyat eylül ayındaki partiyi o fiyattan verirler dedi yeni gelen partiler lastikçiye 200 e geliyormuş bence sizlerde bir an önce alın

Şuan için en ucuza ben aldım 190 dan ug8 i :tongue:

190 a Han ticaret veriyor..Yalnız yapı kredi ve bonus harici bir kart olacak.Bu iki kart olursa 195 tl..Peşinde 180 tl ye veririm dedi..

Yorum bağlantısı
Salih Karaağaç

ben Altın kardeşlerden pazartesi almayı düşünüyorum. ilgilenen olursa goodyear UG8 195/65/15 peşin 130 taksitli 135 lira fiyat almıştık.taksit imkanları da güzel . 1 yılda eski lastikleriniz saklıyorlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...