İçeriğe Yönlendir

Mondeo Işık Oyunları

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

abi çok güzel olmuş :D sırada adaptif far kaldı :D onu da eklersen geriye birşey kalmıyor :D

Bi dur Anıl.. 2 sene götürür bunlar beni :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benimki de geçecek bundan sonra, Ford yazı yazacak Tüv'e :)

:s hani link?

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Bi dur Anıl.. 2 sene götürür bunlar beni :D

sanada bir enişte lazım artık desene :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ne bacanak şansım var ne enişte :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Davaz

Güle Güle Kullanın. Hayırlı Olsun. Bu Uygulama benim önceki aracımda vardı. ben uzun far deilde 1 watt lık power led yardımıyla sag far 6 - sol far 6 led olarak yapmıştım. araç çalıştıgı zaman 12 volt farları yaktıgım zaman 7 volt uzunlardada 12 volt vererek bir uyum saglıyordum. böylece akşamları power led ler göz almıyordu. çok şık bi görünüm saglıyordu araca. yakında power led ile bende yapacam gündüz farı. be tam söndürmeyip farlar yanarken kısık bir şekilde araç çalışırken ve uzunlar yanarken normal şekilde yanacak. bu önceki aracımda vardı çok güzel bir görünüm saglıyordu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben sonradan eklenen ledli gündüz farı uygulamalarını pek sevmiyorum..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ne bacanak şansım var ne enişte :)

Ama Çağlar Bayur ve Servet AYDIN kardeşlerin var :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Jantlar orjinal değil, stoplar orjinal değil, farlar hiç değil, arka tampon altı difüzör değil :D Çakma bu çakmaaaa :D

Ama çok yakışıklı.. :D

Ama Çağlar Bayur ve Servet AYDIN kardeşlerin var :)

Deli yaa onlar :D

Yorum bağlantısı
Misafir

mehmet bey çok güzel çalışma emeğinize sağlık, zemin aydınlatma için kullandığınız eagle eyes led ler türk sitelerinde satışı yokmu bende aradım fakat bulamadım ebay la falanda iletişim kuramıyoruz çok:) , bende ayna altına bağlamak istiyorum bu led ten iç aydınlatma ışığına bağlayacağım direkt aynı follow me gibi görev yapar diye düşünüyorum açarkende kapatırkende iç lambam bir süre yanıyor o hatta bağlayacağım, ebay vb... yerden nekadara mal oluyor link verebilirmisiniz, burdan sipariş vermek için nasıl bir yol izlemeliyim.

Yorum bağlantısı
Misafir

ben aynanın altına monte etmeyi düşünüyorum sizin kullandığınız sizce uygun olurmu? kaba bir görüntüsü yok gibi görünüyor doğrumu?

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Abi ellerine sağlık çok güzel olmuş çalışmalar, kazasız belasız sürüşler diliyorum... :nazar::bravo::nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

ben aynanın altına monte etmeyi düşünüyorum sizin kullandığınız sizce uygun olurmu? kaba bir görüntüsü yok gibi görünüyor doğrumu?

Kabalık görecelidir... Bence aynanın altında bu led kaba olur... Ama benim yaptığımdan çok daha güzel ışık verir...

Ben ledin yerini değiştireceğim. biraz daha dışa çıkarıp, ledi de 3 yada 6 wattlık olanlarını bulursam onunla değiştireceğim..

Benim kullandığım led, ayna altında gerekli performansı verir...

Yorum bağlantısı
Misafir

:nazar: emmi bizi diskoya götür

+26000

Emmi biziii diskoyaa götür. :p

Abi çok güzel olmuş, ancak muayene sorunu aşıldı mı ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

+26000

Emmi biziii diskoyaa götür. :p

Abi çok güzel olmuş, ancak muayene sorunu aşıldı mı ?

Muayeneden ben geçmiştim zaten... Geçemeyenler için uğraşıyordum... Pes ettim. :D

Güzel olmuş emmi :)

Sağolasın Mert..

Sorun orda ya :D Bu Maslak seni de çok değiştirdi :D

Maslak candır :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bıyıkları bir daha kontrol etmek lazım :p :p :p

img6194y.jpg

Zamanında kontrol etmiştin :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

img6194y.jpg

Zamanında kontrol etmiştin :p

İyi de sen nerden buldun bu resmi :D

Korkarım sen de artık Maslak'a taşınır; şarkılı klip yayınlar, karda kışta esepe testi yapar, gelen giden çocukların arabalarını deneyip "iyiymiş ya la bu" dersin :p :p :p

Orada elimden almasaydınız Bally ile yapıştırdığı bıyıkları almıştım :D :D :D Ama elimdeki boyanın siyahlığı kaç gün geçmedi :D :D :D

İstanbul'dan biraz daha müşteri ayarlayımda, ciddi ciddi gidesim var ha :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

İyi de sen nerden buldun bu resmi :D

Bursa toplantı fotoğraflarını karıştırıyordum :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

2-He he git git :D Senin gibi tembel adam en fazla 1 ay dayanır :p Düşünsene 11'de işte olmak için 9'da kalkman lazım :p

Saltanat bitti :( Çocuklar okula başladı, 7'de çocuklar 07:30 da ben kalkıyorum, çocukları okula bırakıp oradan işe geçiyorum... Gün bitmek bilmiyor :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aboooooo :D :D :D Olaya bak. Şimdi anlamışsındır aslında ne kadar az iş yapıp ne kadar çok para kazandığını :p :p :p

Sandalye :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sandalye :D :D

Hadi o yazdı, sen neyine güvenip de beğendin Servet... :jedi:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...