İçeriğe Yönlendir

Mondeo Işık Oyunları

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Taner Kızılkor

Merhaba erol bey,

3 erli olarak kullanılabiliyor bu şerit.

Aynısından bende vardı. Aracımın öndeki tavan aydınlatması içerisindeki akkor lamba etrafını eritmişti. Bende kablo ekleyip yerleştirdim ve akkor lambadan kurtuldum. Dim edilmiyor yani karararak sönmüyor. Direk sönüyor.

ama herhangi bir sorunda olmuyor aksine ısınma sorunlarından kurtuluyorsunuz ;)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

bu konudan devam etmek istedim heralde uygundur merhaba arkadaşlar elime resimdeki şerit led ten geçtide bunu aracın tavan lambasına direk bağlasam herhangi bi sıkıntı yaşarmıyım gecikmeli sönen iç aydınlatmaya zarar verirmi sistemde sıkıntı yaratırmı herhangi bir zararı olurmu hem orta gecikmeli sönen aydınlatmaya hemde okuma lambaların içten monte edeyim diyorum değerli yorumlarınızı bekliyorum saygılar.

Mondeo da denedim herhangi bir sıkıntı yaratmadı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bende smd 5050 leri kullandım, dimer olayıda çalışıyor üstelik, aydınlatması süper, smd 5050 süper :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

15 adet sigdi ancak yuvaya. Simdi monte ettim aydinlanma super ötesi.gecikmeli konumda yavas yavas sönuyor,birden söner demislerdi.bagajada yaptim guzel oldu.mehmet abi 15 derece led yokmus 3mm 20 derece bugun kargoya veriyolar 20 derece olur degilmi submarine light icin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

15 adet sigdi ancak yuvaya. Simdi monte ettim aydinlanma super ötesi.gecikmeli konumda yavas yavas sönuyor,birden söner demislerdi.bagajada yaptim guzel oldu.mehmet abi 15 derece led yokmus 3mm 20 derece bugun kargoya veriyolar 20 derece olur degilmi submarine light icin.

Sorun olmaz.. ledi monte ederken, ledin kendisi görünmeyecek şekilde gömün ledi.. Yoksa gece rahatsız eder sizi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Danış

bir sıkıntı olmaz.ben bunları tek tek söküp sofit ampul yapmıştım arabanın her yeri ışıl ışıl şimdi :D

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Emre Yaşar

valla araba çok hoş olmuş. bu araba kaçç model. esp var mı araçta..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

valla araba çok hoş olmuş. bu araba kaçç model. esp var mı araçta..

2002 model... Evet Esp'li..

Ben de beğeniyorum arabamı :) Bize bizim otoparkçı çok beğeniyor... Her gün mü müşteri olunur arkadaş :D

Bir gün satarsa alırım diye, benim kapalı yerin önünde 5 araba da olsa yolu açıp benim arabayı kapalı yere alır :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Yaşar

vayyy 2002 model ve espli.. hocam senin araban harbi özel sipariş falanmış demekki. çok nadir 2002de esp.. maşallah.. kazasız belasız binin inşallah..:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hehe.. Çağlar bir gün beni aradı, sana mondeo alıyorum dedi...

Ne mondeosu len, bari resmini falan göreyim dedim...

Tamam gönderiyorum dedi..

Resim geldi.. Sadece Esp düğmesinin fotoğrafı çekilmişti...

Tamam al, ben geliyorum dedim :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Işık oyunları deyince.

Ben bundan istiyorum. Çok güzel yapılmış.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Geçenlerde mk3 için gündüz farı konusu konuşurken ben demiştim o kuşaklara yapılsa nasıl olur diye.Demekki olabiliyormuş çok daha iyisi yapılabilir gibi düşünüyorum halen daha

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Geçenlerde mk3 için gündüz farı konusu konuşurken ben demiştim o kuşaklara yapılsa nasıl olur diye.Demekki olabiliyormuş çok daha iyisi yapılabilir gibi düşünüyorum halen daha

Arabadaki motor sesini dinledin mi peki :)

Angel far çok hoşuma gitti benim. Mehmet Abi kesin beğenmez o ne apachi.

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Ben bundan istiyorum. Çok güzel yapılmış.

Ne yaptın hocam bu istek bizi aşar, konuya Ankara'dan bilir kişi çağırmak gerekiyor.

Oktay abi bir dakika bakarmısın :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Junyan fara herkes harika diyor ama alıncada kör kör dolaşıyor.Angellarıda anca akşam kendini belli ediyor.Ha tipine laf yok azıcık ucundan güzel. :p:D :D

Öğretmenim o kadar forumu didikliyorsun hala öğrenememişsin bişileri. :D :D

O kuşaklara benim daha orjinalimsi projelerim var ama maddiyat benim önümü çok tıkıyor. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Junyan fara herkes harika diyor ama alıncada kör kör dolaşıyor.Angellarıda anca akşam kendini belli ediyor.Ha tipine laf yok azıcık ucundan güzel. :p:D :D

Öğretmenim o kadar forumu didikliyorsun hala öğrenememişsin bişileri. :D :D

O kuşaklara benim daha orjinalimsi projelerim var ama maddiyat benim önümü çok tıkıyor. :(

Üstadım ben görüntüsüne baktım :D

Bosch veya Koito mercekli bi-xenon far ve sarı ışıklı bi angel olmazmıydı. Tatlı olmazmı.

Not : En bilgisiz olduğum alan ışıklar, aydınlatmalar :D

Bildiğin traktör işte :D

Ben dizel MK3 alırsam kesin psikopat olurum. Bu konuda sınır tanımam. Şurdan ses burdan ses bunun sesi değişti şeklinde :D

Ben en iyisi MK4 alayım :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben dizel MK3 alırsam kesin psikopat olurum. Bu konuda sınır tanımam. Şurdan ses burdan ses bunun sesi değişti şeklinde :D

Ben en iyisi MK4 alayım :D

Sanayiden çıkamazsın söyleyeyim sana.Dün burda dizel focus olan bir taksici tanıdığa usta sordum.Birine yönlendirdi beni.Ama kaputu açamadan önceydi tabi.Usta biraz dinledi aracı.Çalışması normal değil motorun biryerden hava alıyor bu dedi.Kaput işini hallet gel dedi bakalım ne olacak.

Benimde aklımda neler var ama hangisine para yetiştireceğim şaşırdım bende :D

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Orjinal farına mercek takılır üzerinede Bmw angel takılır hem yakışıklı olur hemde gerçekten işeyarayan bi farın olur. :good1: Buna verecegin meblayı orjianal farının adaptasyonuna verirsin. :good1:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Orjinal farına mercek takılır üzerinede Bmw angel takılır hem yakışıklı olur hemde gerçekten işeyarayan bi farın olur. :good1: Buna verecegin meblayı orjianal farının adaptasyonuna verirsin. :good1:

Abi zaten bunu alalım demedim. Benim farda yaptıracaksam böyle yaptırırım dedim.

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Abi zaten bunu alalım demedim. Benim farda yaptıracaksam böyle yaptırırım dedim.

Yaptıracaksan diye buluşturduk işte hocam :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...