İçeriğe Yönlendir

Bu Karar Çok Tartışılır Ama Sonuç Olarak Doğru...(Sigara Yasağı)

Hasan Basri Bayraktar

Recommended Posts

Engin Karadayan

İyi de 1 kilo elmayı akşama kadar istediğin ölçeği koy 1 kilo ölçersin.

sigara içenler daha düşük gelir grubu çıkıyorsa çıkıyordur.. nasıl bakarsan bak yani. Burda ben sizi kesinlikle terslemek felan amacında değilim lütfen yanlışlık olmasın.

Mehmet Bey bende işin :selo: deyim. :) Bu sigara yüzünden bilimi inkar edecek konuma geldik valla :biggrin: Zorla olmaz bu iş :) Empati kuralım biraz :) Ben içmeyenlerle ilgili oldukça empatik tavır içindeyim.

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Büro devlete ait büroya kimse sizin kara kaşınıza kara gözünüze gelmez. Ama eviniz ve arabanız özeldir rahatsız olan gelmez evinize olur biter.

Sigara içen insanlar 2. sınıf vatandaştır tabi bağımlıdırlar. izdivaç programlarında bile sigara içen gelmesin diyen çok var :)

Devlet sigara vatandaş sigara bıraksın diye reklam resim ve hatta özel hat bile çıkardı. Siz devletin bu kadar vergi almasından rahatsız iseniz içmeyin devlet vergisiz kalsın madem öyle...

Hatta dışarıda içen insanlar bile dumanının başkasına rahatsızlık vermemesine özen göstermeli. Adam bir üflüyor dumanı olduğu gibi üstümüze. Baca dumanından beter.

İnsanlar sigarayı neden içer cevap veriyorum: ben bir kere denedim öksüre öksüre bir hal oldum. İlk içipde ben bayıldım sigaraya diyen var mı? bir ortama girmek karizmatik görünmek hava atmak için başlanır sonra müptela olunur...

İzdivaç programlarına katılacak duruma düştüysek sigara bile kurtarmaz :D vur rakıya vur şaraba :elveda:

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

İzdivaç programlarına katılacak duruma düştüysek sigara bile kurtarmaz :D vur rakıya vur şaraba :elveda:

heh bende onu diyorum izdivaç programında ki evde kalmışlar bile istemiyorsa gerisini siz düşnün :):bomb: bomba bir fikir daha buldum ben sigara içenler için ayrı uçak ayrı okul vs gibi planım var bu planla siyasete atılmayı düşünüyorum. sigara içen yüzde 50 filan ise hadi diyelim yarısı versin yüzde 20 si versin e barajı geçer meclise kapağı atarım ben yaaa :dribble:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...