İçeriğe Yönlendir

1 Bardak Kola,1 Saatte Neler Yapıyor.

Misafir

Recommended Posts

Tahir İlter

Başlığı değiştirelim mi? 1 bardak kola en iyi ne ile gider diye :D:p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

Yanlışın var.

Her gün 2litrem garanti var.

Bazende işyerinde (haftda 3 4gün) 1litrem var.

Ama yok alamıyorum.

Ha zannetmeyinki yemiyorum.

Sağlam damağım vardır :)

O zaman bünye meselesi diyecem Hakan. :) Ne geldiyse başıma koladan geldi benim. Bir de sigara...

Başlığı değiştirelim mi? 1 bardak kola en iyi ne ile gider diye :D:p

Düşünmeye gerek yok, kola tüm gıdaların yanında iyi gider. Gıda dışında film ve dizilerin yanında da iyi gider. :))

Sanırım 15-20 gün oldu içmeyeli. Sigara tiryakisi gibi, akşam sofraya oturur oturmaz aklıma kola geliyor. Film izlerken "dolapta kola var mıydı acaba" diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...

• İnsanlar hala çaya yarım şeker az atıp zayıflayacaklarını zannediyorlar.
    Bunun yanında kolaların rengini meyan kökü denen bir bitkiden sağlıyorlar.
    Meyan kökünü de fareler çok sever ve en çok bu tarlada bulabilirsiniz fareleri.
    Araştırmaya göre meyan tarlalarındaki tarım araçları bitkiyle birlikte fareleri de tarladan toplamaktadır!
    Makinelerin depoları kan gölüne dönmekte, fare parçaları ve bitkiyle dolmaktadır.
    Makinelerin deposunda işlenmek üzere fabrikalara götürülür.
    Yani içtiğimiz kola, ASİTLİ FARE SUYU.
    Bunun üzerine davalar açıldı ama firmalar kazandı.
    Dezenfekte ediliyormuş güya…
    Ayrıca bir bardak kola içine bir kemik parçası atın ve 3-4 gün bekletin. Kemiğin lastik gibi olduğunu göreceksiniz.
    Bir de kolanın tuvalet ve banyoda ne kadar iyi bir temizleyici ve parlatıcı olduğunu bilmeyen yoktur…
    Belki bu konuyu bir çok kez okudunuz, fakat sadece okudunuz.
    İşte bazıları bu yüzden cola içmiyorlar.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şu fare muhabbetine bitiyorum.Dönem dönem sürekli çıkıyor gündeme.:D Fareli yada değil ama güzel içiliyor yahu :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

13571_10152140441473306_1421737798_a.jpg

bu içilmezmi be :D

Canım çekti.Bidondan doldurup geleyim ben bardağımı :D

Ha bu arada kilo aldırıyor diyenler hani nerde bende işe yaramıyor o iş :biggrin:

Yorum bağlantısı

Ha bu arada kilo aldırıyor diyenler hani nerde bende işe yaramıyor o iş :biggrin:

Yıılladır aynısını derim :D

Yorum bağlantısı

Yıılladır aynısını derim :D

Sizde ters tepki yapmış,içmezseniz kilo alırsınız :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sizde ters tepki yapmış,içmezseniz kilo alırsınız :D

Essah mı diyon :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

He valla içmeyin bak 1 ayda tam 5 kilo alacaksınız :D

Bu işte bir çapanoğlanı var ama :D

Yorum bağlantısı
  • İnsanlar hala çaya yarım şeker az atıp zayıflayacaklarını zannediyorlar.
    Bunun yanında kolaların rengini meyan kökü denen bir bitkiden sağlıyorlar.
    Meyan kökünü de fareler çok sever ve en çok bu tarlada bulabilirsiniz fareleri.
    Araştırmaya göre meyan tarlalarındaki tarım araçları bitkiyle birlikte fareleri de tarladan toplamaktadır!
    Makinelerin depoları kan gölüne dönmekte, fare parçaları ve bitkiyle dolmaktadır.
    Makinelerin deposunda işlenmek üzere fabrikalara götürülür.
    Yani içtiğimiz kola, ASİTLİ FARE SUYU.
    Bunun üzerine davalar açıldı ama firmalar kazandı.
    Dezenfekte ediliyormuş güya…
    Ayrıca bir bardak kola içine bir kemik parçası atın ve 3-4 gün bekletin. Kemiğin lastik gibi olduğunu göreceksiniz.
    Bir de kolanın tuvalet ve banyoda ne kadar iyi bir temizleyici ve parlatıcı olduğunu bilmeyen yoktur…
    Belki bu konuyu bir çok kez okudunuz, fakat sadece okudunuz.
    İşte bazıları bu yüzden cola içmiyorlar.

Barış hocam Bursa + İzmir + Mersin + Ankara da Coca-cola'nın fabrikaları var. Dışarıdan ön talep ile ziyaretçi alıyorlar. Gezmenizi tavsiye ederim :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ya LE-cola mıdır nedir o satsın diye Yazıyorlar bunları :D

inanmayın :D

kolaya asıl renk veren madde zaten meyan değil yanmış şeker yani karameldir.

İçiyormuyum? çok nadir Çünkü gerçekten zararlı. ama bu zarar çamlıca gazozundan fazla değil. Zarar kısmı sitrik asit + sıvı haldeki şekeri

tarihinde İlkay Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çetin Kılıç

Cola ile çok fena kapıştık artık intikamı mı ayran ya da şalgam içerek alıyorum. :biggrin:

Yorum bağlantısı

Barış hocam Bursa + İzmir + Mersin + Ankara da Coca-cola'nın fabrikaları var. Dışarıdan ön talep ile ziyaretçi alıyorlar. Gezmenizi tavsiye ederim :)

Muhakkak bu haberlerde abartı vardır ama bu kola nın faydalı birşey olmadığı gerçeğini değiştirmez,ha belki dedikleri gibi bir zararı yoktur ama vucuda faydalı bir tarafıda yoktur,ben daha kola iç diyen doktor tavsiyesi duymadım

Yorum bağlantısı

Muhakkak bu haberlerde abartı vardır ama bu kola nın faydalı birşey olmadığı gerçeğini değiştirmez,ha belki dedikleri gibi bir zararı yoktur ama vucuda faydalı bir tarafıda yoktur,ben daha kola iç diyen doktor tavsiyesi duymadım

Yukarıda da yazmıştım faydalı olmadığı aşikar, zararlarına da katılıyorum. Asit + aşırı şeker. Ama tadı da çok iyi meretin.

Yorum bağlantısı

Yukarıda da yazmıştım faydalı olmadığı aşikar, zararlarına da katılıyorum. Asit + aşırı şeker. Ama tadı da çok iyi meretin.

tadi süper şüphesiz,Zaten formulünü 2 kişi biliyormuş,o iki kişi birbirini tanımıyormuş,aynı uçağa binmiyormuş :biggrin::D ,yani çok özel bir tarifi var :biggrin:

Yorum bağlantısı

tadi süper şüphesiz,Zaten formulünü 2 kişi biliyormuş,o iki kişi birbirini tanımıyormuş,aynı uçağa binmiyormuş :biggrin::D ,yani çok özel bir tarifi var :biggrin:

Formül kolay aslında ama o kaplardan yok evde. Yoksa alasından yaparım :crazy:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Valla ben cola içerim..hiç bırakmayı da düşünmedim.Şimdiye kadar belki 100 lerce de haber okudum zararlarını anlatan.Ben hep şunu söylemişimdir ve de söylerim..Sigaranın üstünde sağlığa zararlıdır yazıyor değil mi? Diğer zararı bilinen şeylerinde üstüne yazsınlar..Yani colanın üstünde sağlığa zararlıdır yazsınlar o gün ben içmeyi bırakırım..Yada alkollü içeceklerin..

Diyeceksiniz ki oğlum sen manyak mısın zararını biliyorsan üstünde yazmasına ne gerek var bıraksana diyeceksiniz..İyi ama bu şekilde şaibe var.Gerçekten zararlı olup olmadığını bilemiyoruz.

Yada hiç düşündünüz mü yüzlerce ülkede satılan bu ürünün neden üzerinde sağlığa zararlıdır ibaresi yok.Çok zor bir şey olmasa gerek..Sigaraya yazılabildiğine göre bununda üzerine yazılabilir.Yazılmamasının sebebi ne yani bilen birisi varsa anlatsın..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...