İçeriğe Yönlendir

1 Bardak Kola,1 Saatte Neler Yapıyor.

Misafir

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Söylede içinde kalması hadi :D

içimde kalmasın tabi. öm

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İşte böyle elle tutulur, gözle görülür şeyler bekliyorum.Yani sadece kendi ülkemizde değil tüm dünya ülkelerinde de olsa olur.Zararlıysa bunun önünü kesmeleri gerek.Tüketici olarak maalesef günümüz çağında birçok yanlışı doğru,binlerce doğruyu da yanlış olarak yorumlayabiliyoruz.Adam çıkıyor internete yazıyor bu böyledir diye bir bakıyorum 3 günde herkes inanmış almış başını gitmiş..Ne olursa olsun tüketiciyi yanıltan,tüketiceye zarar veren bir şey varsa yasaklanmalı.Yasaklayamıyorsan,buna gücün yetmiyorsa da hiç yoktan uyarı yazısı taşıması sağlanmalı.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

13571_10152140441473306_1421737798_a.jpg

bu içilmezmi be :D

Sandık sandık içilir be ya..''hele ki bedava olunca'' :D yanında çikolatalı gofret veya çokonat iyi gidiyor :D:mangal: unutmamak lazım.... ;)

Yorum bağlantısı

Sandık sandık içilir be ya..''hele ki bedava olunca'' :D yanında çikolatalı gofret veya çokonat iyi gidiyor :D:mangal: unutmamak lazım.... ;)

Hocam rb 200- rb 250 blitz saha çalışması var bizim buralarda.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

81 doğumlu olunca bol keseden atmak kolay ;)

İşte böyle elle tutulur, gözle görülür şeyler bekliyorum.Yani sadece kendi ülkemizde değil tüm dünya ülkelerinde de olsa olur.Zararlıysa bunun önünü kesmeleri gerek.Tüketici olarak maalesef günümüz çağında birçok yanlışı doğru,binlerce doğruyu da yanlış olarak yorumlayabiliyoruz.Adam çıkıyor internete yazıyor bu böyledir diye bir bakıyorum 3 günde herkes inanmış almış başını gitmiş..Ne olursa olsun tüketiciyi yanıltan,tüketiceye zarar veren bir şey varsa yasaklanmalı.Yasaklayamıyorsan,buna gücün yetmiyorsa da hiç yoktan uyarı yazısı taşıması sağlanmalı.

ona da yetmiyorsa?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Haftada bir-iki tane içilir ama fazlası zarar. Çokonat olacak ama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

81 doğumlu olunca bol keseden atmak kolay ;)

Ben işin ''latife''sindeyim hocam...sandık sandık içilir mi ;)

günde 200 ml. içerim :) malum şu an hava şartlarından onu'da içemiyorum :D

Haftada bir-iki tane içilir ama fazlası zarar. Çokonat olacak ama.

Günde 200ml. bana yetiyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...