İçeriğe Yönlendir

Eski Televizyon Için Dijital Receiver Önerisi

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Orjinal yaa, kutusunda :D

Av in, Av out bağlantılarını dikaktinize sunarım :D

celatini duruyor daha. :)

Evet yaa, şimdi sökeyim dedim de, sökemedim, ısıtmak gerek galiba..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Orjinal yaa, kutusunda :D

Av in, Av out bağlantılarını dikaktinize sunarım :D

OOOOOoooOOOOO

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Audio çıkışları da var.. Anfiye bağlıyorsun buradan.. stereo ;)

RS232 ile bilgisaya bağlıyorsun...

OBD 2 ile arabaya bağlanmak gibi :D Hatta daha fazlası.. Kanal taşı, sil keylerini gir.. menüyü değiştir.. İstersen açılış menüsüne kendi resmini koy.. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Evde sunny buldum ama kumandası çalışmadığı için kanal aratamıyorum :(

Emmi ürün düzgün duruyor da :D halen bi bedel söylemedin :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Özelliklerine falan baktım da, satmasammı ki şimdi.. Seneye daha da değerlenir bu :D

Evde sunny buldum ama kumandası çalışmadığı için kanal aratamıyorum :(

Bunun kumandasını her yerde 5 liraya bulabilirsin...

Hadi kumanda da benden :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emmi cihaz süper bir cihaz tabi eskiden. :) şimdi emü ile izlenen kanal kalmadı gibi ancak bis keylerin hala aktif olduğu baya kanal var, özellikle TRT-NTV-Azeri kanallar v.s. bunun dışında astra uydusunda crptoworks şifreleme sistemi ile izlenen bir kaç kanal var gerisi paylaşımla izleniyor. emmi sen de az değilmişsin şifre filan yani. :D

bence senin işini fazlasıyla görecek bir cihaz Mustafa.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Abi bence şimdi satma 5 sene sonra mütahite verirsin santral yapar sana da en az 3 port verir. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Valla cillop gibi benim receiver da arada su koyuyor ben mi alsam ne ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Emmi zaten biraz daha överse evdeki sistemi söküp bunu kurcak :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ürün müthiş ben olsam 100TL teklif etmiştim çoktan bile :D

100 mü ? :p

Bu cihaza... :shok:

av out çıkışını görmedin galiba sen :D

Abi bence şimdi satma 5 sene sonra mütahite verirsin santral yapar sana da en az 3 port verir. :)

Satmayım demi :D

emmi cihaz süper bir cihaz tabi eskiden. :) şimdi emü ile izlenen kanal kalmadı gibi ancak bis keylerin hala aktif olduğu baya kanal var, özellikle TRT-NTV-Azeri kanallar v.s. bunun dışında astra uydusunda crptoworks şifreleme sistemi ile izlenen bir kaç kanal var gerisi paylaşımla izleniyor. emmi sen de az değilmişsin şifre filan yani. :D

Benim bulmadığım uydular, anca yeni atılanlardır abi.. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nükleer bomba atılsa bu cihaz hayat kurtarır

bence senin işini fazlasıyla görecek bir cihaz Mustafa.

yani havada suda 250 eder mi?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

vay be 100TL az geldi hemi :D Mustafa forumdan elde ettiğin tüm kar kaybolacak hazırlıklı ol :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Çağlar fiyat konusuna karışamam. ancak şunu söylüyebilirim, piyasada çok ucuza uydu alıcıları var çoğu dandik ve Mustafanın istediği şekilde değil. bu cihaz Mustafanın tam istediği bir cihaz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çağlar fiyat konusuna karışamam. ancak şunu söylüyebilirim, piyasada çok ucuza uydu alıcıları var çoğu dandik ve Mustafanın istediği şekilde değil. bu cihaz Mustafanın tam istediği bir cihaz.

OOOOooooOOOO 300 diyorsun yani????

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mustafa o televizyona scart girişi taktır daha ucuza bitirirsin işi. :D :D :tongue:

olmaz orjinalliği ne olacak? pert olur

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mustafa o televizyona scart girişi taktır daha ucuza bitirirsin işi. :D :D :tongue:

Ama YE2000 bulamaz Oktay..

Varmı benzeri ;)

Yorum bağlantısı

Efsane cihazlardandır samsung tüner ve kaliteli bir chip kullanan ender modeldir.Şimdiki cihazların kalitesi bunla aynı degil ve sevmiyorum tam digital tüner geldi mertlik bozuldu deyim.Artı yeni cihazlardaki video kod çözücüler Ye2000 ve bu sınıftaki cihazlardaki gibi hiç kaliteli degil.Pal bg kullanmıyorlar yeni nesi renk sistemi ile entegre edildiler sevemedim.Bu sendeki modelile ve bu sınıftaki bir kaç model cihazlarda RGB modunda enfes bir görüntü alınıyor.Şimdilere ben alışamadım görüntü yapmacık sanal gibi geliyor yeniden eski Arçelik ad500 cihazımı kullanıyorum yine,arızalıydı tamirini yaptım.Tüner çıkışıda mevcut.RGB modu harika.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...