İçeriğe Yönlendir

Eski Televizyon Için Dijital Receiver Önerisi

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Hd istemiyorsa bu alınmalı..

Anladım Emmi.

Bende Hiremco var el kadar başarılı

Model yazabilir misiniz.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

pek anlamam abi ama gördüğüm şekil olarak az farklı ben yatak odası ve mutfak için aldım hazır kurulu geliyor tak kullan modda varlığı belli olmuyor kumanda için bir göz var o kadar

Anladım sağolasın.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Aynı cihaz.. al...

Sen de bıktın değil mi Emmi, al kurtulalım diyorsun.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

arkadaşlar fazla para vermeyin bunlara hepsi aynı cihaz dikkat edin menüleri bile aynı :) gittigidiyorda 32-40 tl arasında ben secas marka aldım 32 tl+4,5 kargo ücreti

eğer imkanınız varsa şu anda trident marka miniuydu cihazları 39,90 carrefour larda. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

arkadaşlar fazla para vermeyin bunlara hepsi aynı cihaz dikkat edin menüleri bile aynı :) gittigidiyorda 32-40 tl arasında ben secas marka aldım 32 tl+4,5 kargo ücreti

eğer imkanınız varsa şu anda trident marka miniuydu cihazları 39,90 carrefour larda. ;)

Abi bu zımbırtıların da içi hep aynı, kasa farklı değil mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu zımbırtıların hepsi aynı değil arkadaşlar... kimisi bariz yavaş iken, kimisi hızlı, bazısına yazılım çakabilirken, diğerine çakamıyorsun..

Bir çok markada firma desteği bulamazken, bazılarında bulabiliyorsun...

Bir cihaz 10 yılda ölmezken, diğerini 3 yılda kondansatörleri şiştiği trafosu eridiği için çöpe atabiliyorsun...

Lokman abi, affet ama , senin gibi düşünemiyorum...

Bu tv arkası modellerin bir çoğunu inceledim ve gördüm... Scattan sökerken dağılıp elimde parçalananlarını gördüm...

En basit örneği, navigasyon cihazları...

alt geçitten geçince dakikalarca bağlanamayan bir cihaz, farklı bir markada benim salonumda bağlanabiliyor.. Bugün koordinatları girmek için açtım, yine bağlandı...

Bağlandığı salon, direk düşen balkonun olduğu salon...

Başkası bağlanmıyor abi.. Aynı markanın bir üst modeli de bağlanamıyor.. Benim 5-6 yıllık zımbırtı uyduyu nereden görüyor anlamıyorum, duvardan bir metre içeride oturuyorum, duvar dışında da en az bir buçuk metre balkon var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu zımbırtıların hepsi aynı değil arkadaşlar... kimisi bariz yavaş iken, kimisi hızlı, bazısına yazılım çakabilirken, diğerine çakamıyorsun..

Bir çok markada firma desteği bulamazken, bazılarında bulabiliyorsun...

Bir cihaz 10 yılda ölmezken, diğerini 3 yılda kondansatörleri şiştiği trafosu eridiği için çöpe atabiliyorsun...

Lokman abi, affet ama , senin gibi düşünemiyorum...

Bu tv arkası modellerin bir çoğunu inceledim ve gördüm... Scattan sökerken dağılıp elimde parçalananlarını gördüm...

En basit örneği, navigasyon cihazları...

alt geçitten geçince dakikalarca bağlanamayan bir cihaz, farklı bir markada benim salonumda bağlanabiliyor.. Bugün koordinatları girmek için açtım, yine bağlandı...

Bağlandığı salon, direk düşen balkonun olduğu salon...

Başkası bağlanmıyor abi.. Aynı markanın bir üst modeli de bağlanamıyor.. Benim 5-6 yıllık zımbırtı uyduyu nereden görüyor anlamıyorum, duvardan bir metre içeride oturuyorum, duvar dışında da en az bir buçuk metre balkon var...

Katılıyorum.

Bu arada kardeşim next ye 18000 modelini aldı.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Emmi sen 70 lira ver 10 yıl kullan ben 32 lira verip 5 yıl kullanayım. ;)

navigasyon cihazına gelince benim eski prinhayı bacanağa verdim 4-5 yıl oldu kullanıyor.

yeni aldığım piranha 1 yıl oldu sorunsuz kullanıyorum :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Serdal Soysal

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=155057&Productid=evkawaikw6200

Arkadaşlar yukarıdaki cihazı almak istiyorum,

*BISS key çözme özelliği

*USB den yayın kayıt özelliği

şifreli kanalları izleyebilirmiyin (hayvaların günlük hayatlarının anlatıldığı)

USB den bilgisayara mı kayıt yapıyor yoksa sadece flaşh bellek takmak yeterli olur mu?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

http://www.hepsibura...d=evkawaikw6200

*BISS key çözme özelliği

USB den bilgisayara mı kayıt yapıyor yoksa sadece flaşh bellek takmak yeterli olur mu?

BISS de bir şifreleme biçimi ama senin sorduğun şifreli kanallar BISS ile şifrelenmiyor genellikle. Yani büyük beklenti sarsar :p İşe yaramayabilir.

USB'den bilgisayara kayıt yapmaz, flash belleğe yapar. Ancak harici disk bağlarsan harici diske de yapar diye tahmin ediyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

http://www.hepsibura...d=evkawaikw6200

*BISS key çözme özelliği

bu ara bütün kanallarda mini uydu alıcısı reklamı var, kafamıza ettiler, kapatıyorum hop diğer kanlada. :D

Serdar bunların hepsi aynı, sadece marka değişik, menüleri bile aynı, yalnız bunun hd ready özelliği var hd kanallarıda izlersin. şifre konusuna gelince Zafer gerekeni yazmış. Türksatta bir kaç kanalı izlersin, NTV, NTV spor- TRT gibi bis şifrelemeli kanalları.

adamlardaki reklama bakın, artık antensiz, kablosuz bütün dünya kanalları evinizde. :D iyide antensiz yayını nerden alacak bu cihaz. :D

HD Ready olduğu için fiyatı uygun Serdar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Ssğol abi dün spariş verdim elime geçince yorumlarımı paylaşırım.

yfFTWJ0.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...