İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - 1.6 Tdci Sport Hakkında

Rıdvan Dirik

Recommended Posts

Sami Demirpaz

Biri beni cagirdi yine :)

Forumda benzer konular var siz bakarsiniz.

Bu arada almak istediginiz arabayi soyleyin ben bi bakim taniyorumdur buyuk ihtimal.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Menzilcioğlu

arkadaşlar kusura bakmayın bakamadım bugün gün içinde yoğundum..

bizde 2 adet var kronik bir sorun görmedik ufak sorunları var ama bence sorun kabul edilmez bile. alacaksanız daha önce 1.6 tdci fiesta sürmüş biriyle gidin baksın alın gitsin.

kullanan bi tanıdığım olmadığından dolayı burda sorma gereği duydum gittiğimde biraz bilgim olsun istedim..

bir önce ne/neler kullandınız?

daha önce clio 1.6 dynamic kullandım , alfa romeo 145 sportivo sr , honda civic 1.6 kullandım en son uno kullanıodum:D dizel araba hiç kullanmadım sende 10binden fazla yol yapıyorum. ya tüplü ya da dizel düşünüyorum.

Biri beni cagirdi yine :)

Forumda benzer konular var siz bakarsiniz.

Bu arada almak istediginiz arabayi soyleyin ben bi bakim taniyorumdur buyuk ihtimal.

sahibindende var ilan nolarını vereyim size belki yardımnız dokunabilir.

ilan no: 118585175

119225406

117296651

ilginize teşşekür ederim tekrardan ..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Her 3 modelden de daha oynaktır, bayağı zevk alırsınız bence :f1: tüketimi de var ile yok arasıdır, ancak temizi bulunmalı, komple boyalı olsun ama mekaniği düzgün olsun

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

arkadaşlar kusura bakmayın bakamadım bugün gün içinde yoğundum..

kullanan bi tanıdığım olmadığından dolayı burda sorma gereği duydum gittiğimde biraz bilgim olsun istedim..

daha önce clio 1.6 dynamic kullandım , alfa romeo 145 sportivo sr , honda civic 1.6 kullandım en son uno kullanıodum:D dizel araba hiç kullanmadım sende 10binden fazla yol yapıyorum. ya tüplü ya da dizel düşünüyorum.

sahibindende var ilan nolarını vereyim size belki yardımnız dokunabilir.

ilan no: 118585175

119225406

117296651

ilginize teşşekür ederim tekrardan ..

Trabzon'da olan arac fena degil en azindan orjinal o mekanigi duzgunse uygundur.

Diger gri olan bizim buralarda oturuyor. Goruyorum araci. Dista eksikleri var tampon parcalarindan. Bulunmasi gercekten cok zor ve pahali parcalardir.

Beyaz olana bakmam bile. Duzgun degil bana gore. Jant orjinal degil seritler eksik onden patlamis olabilir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Size tavsiyem 2. el dizel araç alırken sadece computest tarzı yerlere gösterip almayın. Kompresyon ve enjektör değerlerini ölçtürün, turbosunu dinletin ve lifte kaldırıp yağ kaçağı var mı baktırın.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Size tavsiyem 2. el dizel araç alırken sadece computest tarzı yerlere gösterip almayın. Kompresyon ve enjektör değerlerini ölçtürün, turbosunu dinletin ve lifte kaldırıp yağ kaçağı var mı baktırın.

Katılıyorum...

Yorum bağlantısı
Murat Menzilcioğlu

Her 3 modelden de daha oynaktır, bayağı zevk alırsınız bence :f1: tüketimi de var ile yok arasıdır, ancak temizi bulunmalı, komple boyalı olsun ama mekaniği düzgün olsun

haklısınız araç çok hoşuma gitti benim bide bunlara chip atılıomuş sanırım ozaman %30 a kadar gücü artıyormuş okuduğum kadarıyla.

Trabzon'da olan arac fena degil en azindan orjinal o mekanigi duzgunse uygundur.

Diger gri olan bizim buralarda oturuyor. Goruyorum araci. Dista eksikleri var tampon parcalarindan. Bulunmasi gercekten cok zor ve pahali parcalardir.

Beyaz olana bakmam bile. Duzgun degil bana gore. Jant orjinal degil seritler eksik onden patlamis olabilir.

Benimde beyaz olan hoşuma gitmişt,i açıkcası ama şimdi sen öle dedin diye soğudum arabadan. Trabzondaki güzel ama baya uzak bana oraya gidermiyim bilmiyorum araba için .. aslında bi tane daha var izmirde gene ilan no verim onada bi bakarsan sevinirim

ilan no: 119458443

hım daha öncede dediğim gibi dizel araç hiç kullanmadım o yüzden alırken neye bakılır falan bilmiyordum değerli tavsiyelerinizi dikkate alacağım teşşekür ederim

neden ghia bakmıyorsunuz ?

dahaçok spor tarz bi araba aradığımdan bakmamışımdır .. 1-2 sene spor araba kullanmk istiyorum açıkcası .. bütçem belli hani aklımda başka araçlarda var aslında ama fiesta bir adım önde gibi

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Benimde beyaz olan hoşuma gitmişt,i açıkcası ama şimdi sen öle dedin diye soğudum arabadan. Trabzondaki güzel ama baya uzak bana oraya gidermiyim bilmiyorum araba için .. aslında bi tane daha var izmirde gene ilan no verim onada bi bakarsan sevinirim

ilan no: 119458443

Bu ilandaki arac bir arkadasimindi. Bu hale o getirdi araci. Daha sonra bursa'dan biri satin aldi.

Arabada Koni'nin Strt olan ucuz modelli amortisoru var sari sanmayin. Yaylar 3.5 cm eibach orada ilan yanlis yazmislar.

Onuda pek tavsiye etmem sikintilari vardi o arabanin.

On izgara calinmis. Hos benim sattigim arabaninkinide calmislar sonradan.

Bu arada yazilim senin degiminle Chip oluyor. Benim arabamda 110 hp idi. Pasaoglunda 138 yapilanini gordum. Cok cilgin bir motor cok keyiflidir.

Yorum bağlantısı
Murat Menzilcioğlu

[/size]

Bu ilandaki arac bir arkadasimindi. Bu hale o getirdi araci. Daha sonra bursa'dan biri satin aldi.

Arabada Koni'nin Strt olan ucuz modelli amortisoru var sari sanmayin. Yaylar 3.5 cm eibach orada ilan yanlis yazmislar.

Onuda pek tavsiye etmem sikintilari vardi o arabanin.

On izgara calinmis. Hos benim sattigim arabaninkinide calmislar sonradan.

Bu arada yazilim senin degiminle Chip oluyor. Benim arabamda 110 hp idi. Pasaoglunda 138 yapilanini gordum. Cok cilgin bir motor cok keyiflidir.

ozaman şu trabzondakine bakmak lazım ya da başka temiz bulmak lazım da bütçe kısıtlı anlıcan benmde sınırlarım var o yüzden bu araçlar listemdeydi..

peki genelde 120 bin kmyi geçmiş fiestalar çıkıo bu paraya sıkıntı olmaz herhalde alırken Eray Turan arkadaşımızın da dediği gibi Kompresyon ve enjektör değerlerini ölçtürüp, turbosunu dinletip ve lifte kaldırıp yağ kaçağı var mı diye baktırcam tabi temizi bulamayıp vazgeçip başka bir araca yönlenmessem ki fiesta 1.6 tdci s çok hoşuma gitti yazılımla da çok hoş sonuşlar çıkarcana inanıyorum 2 sene en azından binmek istiyorum umarım temizi denk gelir

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

km lerin çoğuna bakınca, yolda neden sadece bmw ler mercedesler yol yapıyorda, diğerleri hep park halinde kalmış merak ediyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

ozaman şu trabzondakine bakmak lazım ya da başka temiz bulmak lazım da bütçe kısıtlı anlıcan benmde sınırlarım var o yüzden bu araçlar listemdeydi..

peki genelde 120 bin kmyi geçmiş fiestalar çıkıo bu paraya sıkıntı olmaz herhalde alırken Eray Turan arkadaşımızın da dediği gibi Kompresyon ve enjektör değerlerini ölçtürüp, turbosunu dinletip ve lifte kaldırıp yağ kaçağı var mı diye baktırcam tabi temizi bulamayıp vazgeçip başka bir araca yönlenmessem ki fiesta 1.6 tdci s çok hoşuma gitti yazılımla da çok hoş sonuşlar çıkarcana inanıyorum 2 sene en azından binmek istiyorum umarım temizi denk gelir

Gün içerisinde araştırıp yazarım aklınızdaki rakamı buraya yazabilirsiniz yada ö.m. atabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Murat Menzilcioğlu

Gün içerisinde araştırıp yazarım aklınızdaki rakamı buraya yazabilirsiniz yada ö.m. atabilirsiniz.

buarada bi kaç gündür bakamdım yoğunluktan.

maksimum 23 bine kadar verebiliyorum oda işte çok zorlarsam ..

illaki 2 kapı olacak diyorsunuz.

ya tabiki 2 kapıolacak diye bi kaide yok ama sortif görünüşlü olması tercihimdir klasik araç aramıyorum şu etapta 5 sene falan spor araca binmek istiyorum 4 kapıda olabilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...