İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - 1.6 Tdci Sport Hakkında

Rıdvan Dirik

Recommended Posts

Faruk Yılmaz

Cok sukur bu bende yok.. Tirtimiz masallah :)

maşallah nazar deymesin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Dirik

Herkese teşekkür ederim bilgiler için. Peki fiyat konusuna değinirsek en fazla ne kadar vermeliyim sizce

Arkadaşlar son bir güncel çekeyim konuya fiyatla ilgili düşüncelerinizi öğrenmek adına.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Arkadaşlar son bir güncel çekeyim konuya fiyatla ilgili düşüncelerinizi öğrenmek adına.

Bakımları yerinde ise motorda sıkıntı yoksa 24.500 eder benim gözümde.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Dirik

Bakımları yerinde ise motorda sıkıntı yoksa 24.500 eder benim gözümde.

Osman ustayla görüştüm kısmetse yarın gidip baktırıcam araca oda biraz fazla ama dediği gibiyse eder dedi bakalım inşallah hayırlısı olur.

Yorum bağlantısı
Tolga Nagas

Hayırlısı olsun inş sorunsuz istediğin gibi bir arac cıkar.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Osman ustayla görüştüm kısmetse yarın gidip baktırıcam araca oda biraz fazla ama dediği gibiyse eder dedi bakalım inşallah hayırlısı olur.

Hayirlisi olsun bakalim..

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bilgiler güzel ve gaza getirir nitelikte :)

Zevkini aldiktan sonra dua edersin :)

Yorum bağlantısı
Rıdvan Dirik

Zevkini aldiktan sonra dua edersin :)

Kısmetse ilk aracım olucak :)

Yorum bağlantısı
Rıdvan Dirik

Arkadaşlar aracı sahibinin terbiyesliği yüzünden ( forum kuralları çerçevesinde en kibar kelime bu sanırım çünkü içimde söylediklerimi buraya aktaramam) alamadım. Olay söyle gelişti dün Osman ustayı aradım yarın için müsaitmisin diye müsait olduğunu söyleyince arkasından sıfatı terbiyesiz olan araç sahibini aradım bugün için sözleştik. Sözleşmeden önce fiyat hakkında bişeyler yapabilip yapamayacağını sordum 24.000 den bi kuruş aşağı inemeyeceğini söyledi. Bende eyvallah diyip bak kardeşim araç için kredi çekiyorum üstüne maaşımı avans olarak çekiyorum dedikten sonra iş yerinden izin alıp bugün için sözleştik. Bugün kalkıp Maslaka gittik aracımız vs olmadığı için otobüsle 3 aktarmayla. Maslakta sıfatı terbiyesiz olan araç sahibini aradım 30-45 dk sonra geleceğini söyledi tamam dedik o ara Osman ustaya uğradık bi çayını içtik sonra gelmesine daha var diye beraber gittiğim arkadaşımla yemek için servisten ayrıldık. 30 dk sonra sıfatı terbiyesiz olan araç sahibi aradı aracı 24.500 e birisiyle anlaştığını ona satacağını söyleyerek bi insanın 500 lira için ne kadar küçülebileceğini terbiyesizleşebileceğini sağolsun bana gösterdi. Uzun lafın kısası aracı alamadım beddua etmeyi hiç sevmem ama inşallah 500 lira için beni o kadar yol getirip kul hakkımı yediği için o arabadan aldığı para helal olmaz. Olayın siniriyle gel kardeş 24.500 vericem diyemeyip maslakta ağzını burnunu kırmadığım için sonradan çok pişman oldum. Aracı alamadığımamı yanayım, harcadığım mesaiyemi yanayım, param altın hesabındaydı altından zarar ettim onamı yanayım bilmiyorum ama hayırlısı olsun demekten başka bişey diyemiyorum. Olayın siniriyle osman ustaya uğradım teşekkür ettim ama çay için özel bişey söyleyemedim kusura bakmasın çay için teşekkür ederim usta :)

Yorum bağlantısı
Rıdvan Dirik

Hayırlı olsun forumda da var 1.6 tdci ona neden bakmıyorsunuz ?

Önceliğim beyaz olması yönündeydi yoksa bakmıyorum değil onada bakıyorum ama dediğim gibi.

Her işte bi hayır vardır, sıkmayın canınızı.

Hayırlısı olsun hakkaten sadece dediğim gibi mesaim gitti zamanım gitti paramdan zarar ettim gibi gibi bunlara sinirlendim bide sinirimi anlattığım yöntemle çıkaramadığım için üzgünüm başka bişey değil :) Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Önceliğim beyaz olması yönündeydi yoksa bakmıyorum değil onada bakıyorum ama dediğim gibi.

Hayırlısı olsun hakkaten sadece dediğim gibi mesaim gitti zamanım gitti paramdan zarar ettim gibi gibi bunlara sinirlendim bide sinirimi anlattığım yöntemle çıkaramadığım için üzgünüm başka bişey değil :) Teşekkür ederim

Belkide bu arabayı alsanız tam sanayi çıkışı kaza yapacaktınız. Tabiiki adamın yaptığı şerefsizlik, sonuçta verilmiş bi sözü tutmadı yani. Ama olsun, sinirlenmeyin.

Bardağın dolu tarafını görmeye çalışıyorum ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Dirik

Aynen belki kaza yapıcaktım benim için hayırlısı bu değilmiş demekki. Bir yandan iyikide düşündüğümü yapmamışım diyorum sinirim geçtikçe ağzını burnunu kırsam kime faydası var çekeceğim cezaya değmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bugun ilanlarda o arabayi goremeyince Ridvan aldi diye dusunmustum.

Soz verip o duruma gelmesi cok degisik.

Hayirlisi olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Dirik

Bugun ilanlarda o arabayi goremeyince Ridvan aldi diye dusunmustum.

Soz verip o duruma gelmesi cok degisik.

Hayirlisi olsun.

Bende sabah ne umutla çıktım evden şaka gibi söylediklerini duyunca ne yapacağımı şaşırdım.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bende sabah ne umutla çıktım evden şaka gibi söylediklerini duyunca ne yapacağımı şaşırdım.

Kisiliksiz oldugunu ben daha onceden biliyordumda diyecek bisiyok. E5 te giderken ustume kirmisti oynamak icin.. Onu aglatana kadar ugrastim ozaman.

Ogunden sonra beni bir iki kere daha gordu korna caldi selam verdi.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Sami sen niye satıyorsun yahu ne gelicek yerine :)

Yeni yila yeni aracla gireyim dusuncesi :)

Tam karar veremedim birkac alternatifim var.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Yeni yila yeni aracla gireyim dusuncesi :)

Tam karar veremedim birkac alternatifim var.

o zaman içi kırmızı olsun konsept e uyar :D

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bununda ici kirmizi cok dikkat cekiyor boguk olmuyor oyuzden yenisininde oyle olur insallah :)

Yorum bağlantısı
Rıdvan Dirik

Kisiliksiz oldugunu ben daha onceden biliyordumda diyecek bisiyok. E5 te giderken ustume kirmisti oynamak icin.. Onu aglatana kadar ugrastim ozaman.

Ogunden sonra beni bir iki kere daha gordu korna caldi selam verdi.

Bugün altımda şirket aracı olsaydı kafadan girerdim nokta hatasız diye sattığı şerefsizlik yaptığı 500 lira için düşündükçe daha çok şey geliyo aklıma :) Ama o an sinirden düşünemedim bunları :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Saminin alacağı araç seni de güldürecek :D

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Saminin alacağı araç seni de güldürecek :D

Ya abi ayni karasore sende talipsin.. Lutfen ama uzuluyorum..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...