İçeriğe Yönlendir

İntercity Artık Yol Da Kiralıyor İstanbulpark

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Boş kalan, formula yarışının Türkiyeden ayrlması ile çöle dönen pistimiz canlanacak, ihalede adı duyulammış bir firma kazanmıştı ancak belirlenen sürede teminatı gösteremeyince, ikinci teklifi veren İntercity de yüksek hissesi olan kişi kullanım hakkını 10 yıllığına aldı.

Formula yarışının bir etabını yeniden geri getirecekler, 12 ay boyunca pist etkinliği yapılacakmış, Nürburring gibi meblağ karşılığı pistte gazlayabilecekmiş amatörler de, padoclarda showroom açılacak, konserler, fuarlar olacakmış, firmaya maliyeti yaklaşık 125milyon dolar olacak, başarılar dilerim.

Buhar olan ve rakamı , ihalede bu kadar yükselten firma yüzünden bayağı bir yük altına girdiler.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Güzel haber....bende bugün formula haberlerini izlerken aklıma gelmişti,acaba ne oldu bizim pistimiz diyordum.yerinde bir karar olmuş.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kangoları piste alırlarmı ?

Sorumluluğu sende olmak üzere tüm araçları alacaklar.

Ancak şurada püf noktası var. F1 için başka isim sponsoru bulacaklar, park içinse Intercity IstanbulPark olacak. Yani yine parayı kıracaklar :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Alması lazım.

O zaman riskli demektir. SL65 ile aynı anda viraja girmeye kalkan, tavanında bulur kendini.. ( hele havaya bak, sanki fordla yanyana viraja girmek bozuyor renoyu )

Abi senin ve Hüseyin Hocanın rakibini buldum :)

Ojesi dökülen tırnağı olamayız be Murat :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bu kötü Haber...

Maaşımın yarısı her Ay pist'e gidecek demektir.. Ne gereği vardı şimdi :( Trakya Speedpark'ı 2.75tl'ye kullanmaya devam :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

O zaman riskli demektir. SL65 ile aynı anda viraja girmeye kalkan, tavanında bulur kendini.. ( hele havaya bak, sanki fordla yanyana viraja girmek bozuyor renoyu )

Ojesi dökülen tırnağı olamayız be Murat :)

yanyana izin vermezler sanmam.

umarım öküzün biri ölüp de kapatılmasına yol açmaz.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Dünya şampiyonu yıllarını bu spora adamış Professionel öküz Pilotlar pistlerde öldü... Diye savunma yaparız ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

şu istanbul park kroki çıkartmasını piyasaya sürmek lazım. yakında arabaların arkasında bol bol görürüz

320px-GrandPrix_Circuit_Turkey_2006.svg.png

230px-Nurburgring.svg.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

şu istanbul park kroki çıkartmasını piyasaya sürmek lazım. yakında arabaların arkasında bol bol görürüz

Mesafe farklı sanırım. Bir de manzara yok :)

Dünya şampiyonu yıllarını bu spora adamış Professionel öküz Pilotlar pistlerde öldü... Diye savunma yaparız ;)

Onlar iş kazası. Ben apaçileri kastettim yanlış anlaşılmasın.

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Bu kötü Haber...

Maaşımın yarısı her Ay pist'e gidecek demektir.. Ne gereği vardı şimdi :( Trakya Speedpark'ı 2.75tl'ye kullanmaya devam :)

çok doğru vallahi benimde gitti kredi :D halbu ki caanım trakyamda git gel istanbul edirne 5 bıçığh lira :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

KÖRFEZ Pistine benzemesin demek istedim.

125 milyon dolar yatıran, adamı benzetir bence :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

bu 125 kaç yıllık? Baktım 10.

12.5 yılda. yani günde 30 bin dolar kazanması lazım.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

körfez pisti tosfedin di sanırım. yeni hali güzel oldu ama bir Nürburgring değil. :D pistgünleri felan düzenleyip iyi eğlenenler var. eskiden güzel drag-drift günleri olurdu izlemeye giderdik.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hocam girmeden önce araç sınıflandırılması gerek. Kötü sürücü sokulmamalı. Daha 10.000 km yol yapmayan çombalakları sokmamalılar.

Yorum bağlantısı
Mesut Nalbant

10 yıllık ehliyet sınırı getirilsin diyorum ve pimi çekiyorum. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vw defalarca organizayon yaptı, hiçbir sorun da çıkmadı, pistte alınacak bir üsrü önlem olur, yancıları pistte görürüz artık umarım....

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Öncelikle ESP siz araç giremez denilebilir. Ya da paralı kurs yapılır kursu almayan giremez olabilir. Benim en korktuğum takladır araçlar ona göre ayarlanmamış olunca tavan çökebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...