İçeriğe Yönlendir

İntercity Artık Yol Da Kiralıyor İstanbulpark

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Sani Gerşon

Çağlar abi o zaman biz ne slick lastikmi alacaz ? En sert lastiği alır dayarım erimez hem :D yada michelin cup var pist için deniyodu tanesi 1000 tl :D

Çıkma alalım :)

Bu arada, Nurbürgring katili :p

renault-megane-renaultsport-265-trophy-644.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bi tur deneyeyim NFS de :p bakalım kaç dk da bitiyoruz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

len cupra ile daha iyi zaman yaptım :p yürümüyor rampa yukaru bu megane :p
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

len cupra ile daha iyi zaman yaptım :p yürümüyor rampa yukaru bu megane :p

Katalitik tıkalıdır :p

Yorum bağlantısı
Akan Belen

F1 patronu Ecclestone Türkiyeden yarış yapmak için sanırım 27.5 milyon dolar istemişti bu ücret ödenmediği için ve ayrıca seyirci sayısı sayısı yetersiz kaldığı için f1 Türkiye'de bitirilmişti.Yeni sahibin söylemine göre 2013 için nerdeyse anlaşmaya varılmış.13.5 milyon dolar gibi rakam devlet verecek yeni patronda cebimden 5 milyon dolar vereceğim ve pazarlıkla 20 milyon dolar gibi bir rakama bu işi bitireceğiz diye söylemi var.Ayrıca 50 bin izleyici garantiside verilmiş f1 patronuna.Tabiki sadece f1 değil birçok yarış prpjelerde var yoksa o parayı kurtarmaları zor.Ama F1 in geri gelmesine çok sevineceğim şahsım olarak.Türkiye böyle bir organizasyondan eksik kalmamalıydı zaten.Dünyanın en büyük spor organizasyonu sonuçta.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

km ile oynadılarsa bilemem :p ben aldığımda sıfır yazıyordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

F1 patronu Ecclestone Türkiyeden yarış yapmak için sanırım 27.5 milyon dolar istemişti bu ücret ödenmediği için ve ayrıca seyirci sayısı sayısı yetersiz kaldığı için f1 Türkiye'de bitirilmişti.Yeni sahibin söylemine göre 2013 için nerdeyse anlaşmaya varılmış.13.5 milyon dolar gibi rakam devlet verecek yeni patronda cebimden 5 milyon dolar vereceğim ve pazarlıkla 20 milyon dolar gibi bir rakama bu işi bitireceğiz diye söylemi var.Ayrıca 50 bin izleyici garantiside verilmiş f1 patronuna.Tabiki sadece f1 değil birçok yarış prpjelerde var yoksa o parayı kurtarmaları zor.Ama F1 in geri gelmesine çok sevineceğim şahsım olarak.Türkiye böyle bir organizasyondan eksik kalmamalıydı zaten.Dünyanın en büyük spor organizasyonu sonuçta.

Türkiye de hala reklam nedir, otomotivde sponsorluk ne getiriri bu anlaşılamadı, anlaşılması için de çeşmenin başındaki dinazorların az kenara çekilmesi, güneşi görmek için yeterli olacaktır

Yorum bağlantısı
Mesut Nalbant

Ülkemizde motorsporları kültürü yok denecek kadar az insan ile yaşamaya çalışıyor. Bu sebeple organizasyonları istikrarlı bir biçimde yürütmemiz zor. Daha fazla insana bu sporun sevdirilmesi lazım ancak futbol ile az biraz basketboldan başka spor bilmeyen milletimiz, motorsporlarını ne zaman sever, bilinmez.

Bu arada çoğu kişide motorsporu sevgisi, pistin uzaklığını göze alamayacak kadar da az. Bu bir gerçek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

formula 3000 yarışları vardı, Türkiye adına 2 pilot yarışıyordu,birisi İtalyan diğeri Türk. Sondan bir önceki sırada yarışı bitirebilen pillotu övüyordu spiker, diğeri ilk 10 içinde iken, bilin bakalım , nadiren de olsa, bu sefer yolda kalmadan yarışı bitirebilen bu Türk pilotunun soyadı ne idi :sihirbaz: hangi spor dalındaki başkan ile aynıydı :ninja:

şase ve motorlar aynı idi tüm arabalarda, pilotaja dayalı bir yarıştı.

Yorum bağlantısı
Mesut Nalbant

Söyleyim mi Çağlar abi? pekmezcioğlu mu balcıoğlu mu ne idi? böyle bişiydi sanki :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Motor sporlarının eski azınlıkların hobisi olmaktan çıkması lazımdı sanırım çıkıyor. Bugün radyoda da dinledim. her markadan 25 araçlık standart araçlarla toplam 400 pilot olacak dedi. Bunlar yeni olacakmış. Ayrıca eğitim yaptıracaklarmış vs vs. İyi gibi.

Benim merak ettiğim yetenekli eleman çıkacak mı? SOkaklarda pek fazla böyle yetenekli adayı ama iş piste gelince ne olur?

Sİlaha meraklı milletizdir ama dünya atıcılık şampiyonasında hiç halt yok. Keza okçulukta da yok. Ata binme (şu engelli biniş vs) yine yok. Hani Türk sporuydu?

Ama ingilizler yapıyor..

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Kaan Akkor

geçen gün parklarına girdim. çok güçlü bir firma. Eee senin de arkanda sırtını yasladığın aslan gibi yabancı sermayeli ortak olsaydı.... helikopter de çekerdin garaja :D

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...

Motorsikletleri izlemek muhteşem birşey....Ağustos sonundaki organizasyona katılmıştım süperdi....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...