İçeriğe Yönlendir

İntercity Artık Yol Da Kiralıyor İstanbulpark

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Yok artık diyorum bende.Öyle saçma şey olur mu ?

piste gitcen mi ki?
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Araç kiralama olursa ben giderim. Kendi aracımla anlamsız çünkü bir özelliği yok. 47 binlik olsaydı giderdim.

Subaru kiralasınlar.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Güzel olmuş. Profesyonneliğe koşucaz artık yapacak bişey yok. :)

Ha bir de piste hoca lazım, dua için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Abi senin ve Hüseyin Hocanın rakibini buldum :)

Neden ablayı bu kadar kutladılar ki. Ne yaptı.

Ha bir de piste hoca lazım, dua için.

Hem okuruz hem koşarız Biiznillah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

10 dakika 8 saniyede bitirdi Nurburgring'i :)

Ay bende bişey sandım. Transitle bu şekilde virajlara girerek Yalova-Bursa'yı 25 dakikada geçiyorduk. Araba virajlarda ne yapacağını şaşırıyordu.

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Oraya en çok giden benimdir herhalde :) , tüm virajların fotoğrafı var :yes: , ilk organizasyonu bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ay bende bişey sandım. Transitle bu şekilde virajlara girerek Yalova-Bursa'yı 25 dakikada geçiyorduk. Araba virajlarda ne yapacağını şaşırıyordu.

Hoca artık ford yok.Bence teneke ile sen dikkat et. :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

ST yi satmıyayım o halde, 200mt drag yarışlarına 300TL istiyorlardı buna da 500TL veririz ne yapalım ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ST yi satmıyayım o halde, 200mt drag yarışlarına 300TL istiyorlardı buna da 500TL veririz ne yapalım ;)

artık istanbul parkta st150 testini yaparsın abi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

artık istanbul parkta st150 testini yaparsın abi :)

sizin testiniz yok mu :D

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Bence gayet güzel bir karar olmuş 230 milyon dolara yapılan bir pistin heba olmasını engellediler.Bugün hedeflerini okudum Vurak Ak ın inşallah gerçekleştirir birer birer hem ülkemizin tanıtımı, hem istihdam hemde biz otomobil severler için hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bence gayet güzel bir karar olmuş 230 milyon dolara yapılan bir pistin heba olmasını engellediler.Bugün hedeflerini okudum Vurak Ak ın inşallah gerçekleştirir birer birer hem ülkemizin tanıtımı, hem istihdam hemde biz otomobil severler için hayırlı olsun.

Şantiye yemekhanesinin granit döşemeli olduğu, maliyetinin en az 3 katı şişirildiği bir inşaat malesef :(

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hoca artık ford yok.Bence teneke ile sen dikkat et. :)

Tamam yol tutuşu yok ama Hunday'ın hayatımda bambaşka yeri oldu. Çok güzel araba yapmışlar. Gerçi artık Hunday'da yok. Rus'ların eline kaldık son tahlilde. :)

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Şantiye yemekhanesinin granit döşemeli olduğu, maliyetinin en az 3 katı şişirildiği bir inşaat malesef :(

Abi ülkemizde ne zaman böyle şeylerde tasarruf edilir ki kredi ve yurtlar kurumundaki passat makam araçları hep higline donanımlı, şöförleri görsen çarpım tablosunu bilmezler, araçlar desen şehiriçi kullanılır,sabah akşam sıkıntıdan araba yıkarlar, araçlar çoğu zaman otoparkta yatarlar işte paraların gittiği yerler :(Ama okul bitmeden gidip sorucam niye higline, trendline neyinize yetmedi diyeceğim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fiyatının uçacağı kesindir bende kendi aracımı sokmam ne olur ne olmaz malum kasko karşılamıyor orada...

Levent MAslak yolundan daha güvenlidir oranın asfaltı

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Tamam bana 4 km lik parkur yeterli :)

hmm düşünelim, 4km gazlanacağı hesaplanır ise yakıt tüketimi tam gazda 20lt/100km olur yani 20 x 4.7tl = 94TL eder. 4km de ise 5TL ni alırım ;)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

5 lira değil 10 lira vereyim ben :) Canın sağolsun abi.

o zaman 5km bin iş dış yıkama yaptırırsın :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

aynen öyle abi örnek ;

okuldan gelirken girdiğim bir viraj var 60 ile kıçı uçurabiliyorum ilerisinde gene keza arabanın ön yüzüyor ama şerefsizler öyle bir asfalt atmışki araç o asfalta çıktımı beni koltukdan atıp kendisi tutunuyo

f1 pisti zımpara gibidir bilgine, düz tabanlı lastik gerekli birde çok yol sesi olur :D

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

Bomba soruyu soralım, pistte araba ile kaza yaparsak; Kasko bize: "yürü git laa ne işin vardı pistte" diyebilir mi? :D

Düzenleme: bu mesajı görmemişim.

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tutar da yarı kauçuğunu pisttte bırakır, zaten olur da saalam gazlaamaa gidilirse, 3 tur sonunda balansı bozuk halde bulmamız gayet normal karşılanmalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

İstanbulpark pistini otobüsle turladim otobüs 80 km kadar çıkmıştı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...