İçeriğe Yönlendir

Üroloji

Cem Dilmen

Recommended Posts

Cem Dilmen

Merhabalar...

Foruma yeni üye oldum. Oldukça aktif olan forumda bir de sağlık köşesi görmek beni çok memnun etti.

Ben üroloji uzmanıyım. Bu konuda yada genel tıbbi konularda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Sayıgılar...

• Beğen 36
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Cem bey 3 ay önce. Çok şiddetli bir karın bölgesi ağrısı, ardından cenin pozisyonunda kalma durumu yaşadım. Tahlilde kan tespit edildi sanırım kum demişti acil..

tarihinde İlkay Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Deniz

Hoşgeldiniz.

Bu konunun geyik katsayısı baya yüksek olur gibime geliyor.. :selo:

Yorum bağlantısı
Nuri Tanır

öncelikle hoş geldiniz ... üroloji deyince yıl 1999 ve rahmetli babamla çapa hastanesi üroloji servisindeki sonu hüsran ile biten uzun dönem

maceramız gelir ki :( hayat deyip geçmek gerekiyor bazen ...

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Hoşgeldiniz.. Forumumuzda bir Üroloji Uzmanı görmek ne güzel...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)

hoşgeldiniz.keşke üroloji yerine nöroloji olsaydı :crazy:

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Hocam hoş geldiniz, ayrıca böyle bir konu açtığınız içinde teşekkür ederim. :bravo:

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Doktorum başhekimim hoşgeldiniz. Foruma gelişiniz bir çok arkadaşı mutlu etmiştir elbette, Kia sportage kullandığınız yazılı profilinizde yani Ford kurbanı da değilsiniz, hayırdır, hangi yel attı :D :D :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Fotoğraf olmazsa olmaz.Sağlıkta utanma çekinme olmaz diye öğrettiler bize .. :)

Yorum bağlantısı

Tabi haklısın, bize de; "Syilvia Kristel'i izlerken bu söz aklınızdan çıkmasın, bu işi bilim adına yapıyorsunuz. Bilimde ve hukukta utanma çekinme olmaz." demişlerdi.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hoş geldiniz. :bravo: Cem bey bu Forum bağışıklık yapar kaçın kurtarın kendinizi :good1:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hocam merhaba. Ben 2005 yılında varikosel ameliyatı oldum mikrocerrahi ile. Şimdi sol er bezimde aşırı bir büyüme oldu, elimle kavradığımda parmaklarım ucundan bile kavuşmuyor. Hidrosel olduğundan şüphelenip birkaç yıl önce tekrar bir üroloğa göründüm. Sorun olmayacağını söyledi, sizce neden böyle oldu, tekrar ameliyat olmam gerekir mi?

Uzman varken haddime değil ancak başka bir tanıdığım daha varikosel problemi yaşıyor ve bildiğin gibi iç ısı artması dolayı sperm sayısı ve canlılığında çok büyük sıkıntı mevcut. Bence başka bir üroloğa daha gözükmen gerekir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...