İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigorta Ücreti

Vasfi Gişten

Recommended Posts

Vasfi Gişten
(düzenlendi)

Arkadaşlar 2006 dizel fiesta 35 plaka için 2 senedir 250tl ye sigorta yaptırıyordum bu sene 310 lira fiyat çıkardılar sonra biraz araştırdım yaş küçük olanlarda fiyatlar artıyormuş benim yaşım 23 arayıp sordum tekrar böyle bir durum varmı diye yapıkredi sigortada böyle birşey yok ama şuan yeni kayıt olarak gelseydin 500kusur tl çıkıyor fiyat dendi.Sizce bu 310 tl normalmi? İzmirde yeni sigorta yaptıran varmı varsa ne kadara yaptınız yardımcı olursanız sevinirim.

tarihinde Vasfi Gişten tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yaşına göre çok iyi bir fiyat.. hangi şirket verdi bu fiyatı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Bende trafik sigortasını 172 liraya yaptırdım. Yaş ilerledikçe , hız tutkusu azalarak, kaza riski düştüğünden , sigorta bedelide düşüşe geçiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batın Kırat
(düzenlendi)

Aracımın sigortasını axa dan 163 tl ye kaskosunu 1069 tl ye Sampo japon dan yaptırdım. kasko için yanılmıyorsam aksigorta 2070 tl istedi, en az isteyen de sampo'dan sonra yine 1500tl civarında da axa oldu. kaskoyu yaptıralı daha 1 ay olmadı.

tarihinde Batın Kırat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Keçeci

Ankarada,aracım 34 plakalı iken trafik sigortasını 220 liraya yaptırdım(Axa sigorta).Full kasko için de 1300 lira fiyat verilmişti(Ak sigorta).

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Trafik ve kasko fiyatları şirketlerin aktüerya hesaplarına göre değişmekle birlikte yaş,plakanın kayıtlı olduğu il hatta ilçe,arabanın marka modeli gibi farklı kriterler ile belirlenir..

Bu sebeple benimki 200 çıktı onun fiyatı neden 180 çıktı diye düşünmeyin..

Ayrıca trafik neyse de kasko için önceliğinizin fiyattan ziyade her zaman teminat olması sizin için önemlidir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gerçek emsal; sadece 1989 doğumlu, 2006 dizel fiestası olup, 35 plaka olanların fiyatlarıdır.. 1989 ile 1978 doğumlunun fiyatları 2 kattan fazla değişir..

Sigorta sektöründe; Ben şu fiyata yaptırdım, seninki de böyledir diyebilmek için tüm şartlar örtüşmelidir..

Ben 175 e yaptırdım. 975 de kasko (axa-düplü 09)

Ankarada,aracım 34 plakalı iken trafik sigortasını 220 liraya yaptırdım(Axa sigorta).

Aracımın sigortasını axa dan 163 tl

Para kazanmak ve hizmete devam edebilmek için, çok yapmak yetmiyor ne yazıkki... Axa dünyanın işini yaptı ama ondan büyük zarar eden olmadı... Şimdi acenteler kendi aracının sigortasını bile yapamıyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Yaşına göre çok iyi bir fiyat.. hangi şirket verdi bu fiyatı.

Yapı kredi sigorta 2 senedir buraya yaptırıyorum ilk sene 250 ikinci sene hasarsızlık indirimi ile 250 bu sene 3. sene ama 316tl fiyat çıkardılar.Sıfırdan yeni kayıt olarak gitseymişim 500kusur tl oluyor dedi.

Yorum bağlantısı
Derviş Burak Caniklioğlu

bugün 2004 model fiesta aldım 21 yaşımdayım 595 lira anadolu sigorta fiyat çıkarttı kasko parası gibi napıcağmı bilmiyorum aracı babamın üstüne yapmayı düşünüyorum ne kadar düşer bilmiyorum :/ fikir verebilecek var mı ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

trafik sigortaları Eylül den beri tavan yaptı, yaştan bile hesaplansa, çok az fark eder bence, acentanıza sordurun yine de

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
napıcağmı bilmiyorum aracı babamın üstüne yapmayı düşünüyorum

Bu gidişle.. Yakında babaların fiyatları da artacak demedi demeyin.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Şu bir gerçek ki yaş, prim fiyatlarını en çok etkileyen faktörlerden biri.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

eskiden babalar mal paylaştırırlardı çocuklarına, üstüne verirlerdi. şimdi iş tersine döndü desenize...

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

emekli (anne)babaların üstüne olan (1 adet) eve de vergi alınmıyor diye biliyorum :)

trafiğin asıl yüksek fiyatlı halini hasar yaptıktan, temel kademeye düştükten veya ssürprim yedikten sonra tartışmak lazım :)

fiyatlar gayet ideal :=)

Yorum bağlantısı
Derviş Burak Caniklioğlu

bugün bi acentada 362 liraya yaptırdım daha uygununu malesef bulamadım :/

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

242 tl ye yaptırdım.geçen sene 189 tl ye yaptırmışım.epeyce fark var arada.

Yorum bağlantısı
Bartuğ Eren

710TL, Allianz sigorta :) Yaş 21, üstüme aldığım 7. araba, bir adet ağır maddi hasarlı kazam ve 95 ceza puanım mevcut. Sıfır araba da alsam 400'den aşağı ödemem bence :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Dönmez

bu ülkede birgün arabaya binmenin fiyatı düşecek arkadaş.ahada bu foruma yazıyorum.bu ne arkadaş at mı alsak acaba.herşey ateşgibi cep yakıyor.imf ni vermediği katkıyı biz veriyoruz devlet bütçesine.

Yorum bağlantısı
Bartuğ Eren

95 cez puanı? max. kaç olunca ehliyet uçmakta?

Polis memuru abimiz bana 100 üzerinden 95 puanım bulunduğunu, ve 5 puan sonra uçacağını söyledi. Çoğunluğu radar ve kırmızı ışık cezalarından oluşmakta.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Polis memuru abimiz bana 100 üzerinden 95 puanım bulunduğunu, ve 5 puan sonra uçacağını söyledi. Çoğunluğu radar ve kırmızı ışık cezalarından oluşmakta.

İnşallah alırlar ve bir daha geri vermezler onu... Daha ne diyim.. :D

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...