İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigorta Ücreti

Vasfi Gişten

Recommended Posts

Bartuğ Eren

İnşallah alırlar ve bir daha geri vermezler onu... Daha ne diyim.. :D

Şimdi neden öyle dediniz ki :D Alkollü ve dikkatsiz kullanmam, ama kırmızı ışıkların hepsi yandıktan 5-6 saniye içerisinde, diğer trafik açılmadan geçtiklerim. Kanıtlarım var :D Radarlar ise şehir içi değil, çoğunlukla otobandan gelenler. :nazar: Asla fevri hareket etmem :blush:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

kendiniz söylüyorsunuz kırmızı yandıktan sonra geçtiğinizi,karşı tarafta sarı yanmadan geçerse ne olacak.

Yorum bağlantısı
Bülent Dipi

05 plaka tafik sigortasını 150 tl yaptırdım

Ben 175 e yaptırdım. 975 de kasko (axa-düplü 09)

Benimde 2009 focus var. Uygun kasko yaptırmışınız daha önceden hasarsızlık indiriminiz varmıydı yoksa ilk kaskomu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

kendiniz söylüyorsunuz kırmızı yandıktan sonra geçtiğinizi,karşı tarafta sarı yanmadan geçerse ne olacak.

Gözümün önünde çok ciddi bir kaza aynen bu şekilde oldu...

Işıklardaki zaman göstergesi çok güzel oluyor ama bu dezavantajı da var..

Ben yeşilin yanmasını beklerken, hızını ayarlayıp, yanımdaki boş şeritten en az 70 km hızla, yeşil yanar yanmaz kavşağa giren bir araç, yeşilden kırmızıya dönen ışıkta, sarıda geçen aracı parçalamıştı...

Yeşilde geçen kendince haklıydı.. ilk saniyesinde geçmişti ama hızı en az 70 idi..

Şimdi neden öyle dediniz ki :D Alkollü ve dikkatsiz kullanmam, ama kırmızı ışıkların hepsi yandıktan 5-6 saniye içerisinde, diğer trafik açılmadan geçtiklerim. Kanıtlarım var :D Radarlar ise şehir içi değil, çoğunlukla otobandan gelenler. :nazar: Asla fevri hareket etmem :blush:

Alkollü kullanmam, şehir içinde hız sınırını aşmam tek kabahatim kırmızı ışık gibi bir savunma olamaz...

Işık şakaya gelmez, yaya çıkar, araba çıkar, bir gün birine patlar, canları yakarsın...

Otoyol hızında falan büyük ihtimalle kendine zarar verirsin, karşı şeride atlamazsan başkasına zarar verme ihtimalin az.. Ama ışık öyle değil..

Işıklara uyulmalıdır...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Rakam çok iyi...iller arasında bu kadar fark olması aslında haksızlık.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

iller arasında bu kadar fark olması aslında haksızlık.

Asıl haksızlık eskidendi... Artık haksızlık yok... Her ilçe kendi hasarının bedelini ödüyor...

Yorum bağlantısı

Asıl haksızlık eskidendi... Artık haksızlık yok... Her ilçe kendi hasarının bedelini ödüyor...

Demek ki başka başka şehirlerin araçlarını o yüzden çok görür olmaya başladım...özellikle 59 dolu istanbul.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Doğrudur.. buna da bir çözüm gelecek kanaatindeyim.. Sistem eninde sonunda ikamet il ve ilçesine göre fiyatlandırmaya dönecektir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben çok iyi ödemişim maşallah diyeyim.(198 tl)

Yapandan Allah razı olsun diyelim. Ben bu kadar uçuk rakamlar görmemiştim. Kasko parası gibi sigorta ücretleri var. Demek ki neymiş küçük şehirlerde yaşamalıymışız. Gerçi Maraş artık büyükşehir oldu.

Gözümün önünde çok ciddi bir kaza aynen bu şekilde oldu...

Işıklardaki zaman göstergesi çok güzel oluyor ama bu dezavantajı da var..

Ben yeşilin yanmasını beklerken, hızını ayarlayıp, yanımdaki boş şeritten en az 70 km hızla, yeşil yanar yanmaz kavşağa giren bir araç, yeşilden kırmızıya dönen ışıkta, sarıda geçen aracı parçalamıştı...

Yeşilde geçen kendince haklıydı.. ilk saniyesinde geçmişti ama hızı en az 70 idi..

Alkollü kullanmam, şehir içinde hız sınırını aşmam tek kabahatim kırmızı ışık gibi bir savunma olamaz...

Işık şakaya gelmez, yaya çıkar, araba çıkar, bir gün birine patlar, canları yakarsın...

Otoyol hızında falan büyük ihtimalle kendine zarar verirsin, karşı şeride atlamazsan başkasına zarar verme ihtimalin az.. Ama ışık öyle değil..

Işıklara uyulmalıdır...

Aynen katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Gündüz Can Yılmaz
(düzenlendi)

Benim sigorta 216 TL idi yanlış hatırlamıyorsam, şimdi ikinci aracı aldık, sigortayı babam kendi üzerine yaptırdı, 400 TL ödemiş :s

Aracı kardeşimin üstüne alıp babamın sigortasını iptal ettirelim diyorum ama kardeşim 20 yaşında, ona da uygun bir şey olmaz sanırım :s

tarihinde Gündüz Can Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Seneye zamlarız o zaman :D

Bende hemen plakayı değiştireyim ozaman. Anladığım kadarıyla daha ucuza sigorta çıkacak. Ruhsat ve plaka 140 tl falan. Bir ay İskenderun'da otururum yazın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Benimde 2009 focus var. Uygun kasko yaptırmışınız daha önceden hasarsızlık indiriminiz varmıydı yoksa ilk kaskomu.

Aksine 2011 de kaskoyu bozdurmustum.

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

illere göre fiyat değiştiğinden en sağlıklı olan araştırıldıysa hangisinin daha ucuz verdiğini öğrenmek bence:)

bi kaç yerden trafik sigorta ücretlerini öğrenmekte fayda var...en uygun verdiğini sandığım axa bile bazen daha yüksek fiyat veriyor..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Metin Çilo

Bugün Trafik Sigortası yaptırdım araç 46 plaka fiyat 178 çıktı. Geçen sene 124 TL idi bu artış anormal değil mi? Şirket KORU Sigorta

Yorum bağlantısı
Mehmet Ayanoğlu

Bende yeni yaptırdım euro sigorta 375 TL fiyat cıkardı axa dan 308 TL ye yaptırdım en ucuz axa çıktı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün Trafik Sigortası yaptırdım araç 46 plaka fiyat 178 çıktı. Geçen sene 124 TL idi bu artış anormal değil mi? Şirket KORU Sigorta

Fiyatlandırma eskisi gibi değil.. Bir çok etkene bağlı.. Koru sigorta kimmiş ilk defa duydum..

Bende yeni yaptırdım euro sigorta 375 TL fiyat cıkardı axa dan 308 TL ye yaptırdım en ucuz axa çıktı

Euro bile 375 demişse bir sorun vardır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ayanoğlu

gecen sene euroya 268 tl ye yaptırmıstım bu sene aynı acenteden fiyat istedim diğer sigortalara da baktık euro sigorta en ucuzu cıkıyor o da 375 TL dediler acenteden acenteye değişiyormu fiyat diye sordum yok baska acentede aynı fiyatı verir dediler yapalım diye ısrarcı oldular kredi kartı bilgilerim yoık yanımda dedim iş arkadasımın tanıdıgı bir arkadasa sorduk bende uygun fiyat cıkacagını beklemıyordum 308 TL axa fiyat verince yaptırdım.

Sorun nedir sence Abi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...