Engin Deniz

Samsung Note II (N7100) Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Recommended Posts

Misafir

Arkadaşlar,lütfen konu hakkında yorumlarınızı belirtiniz...

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mert Yeldan

Arkadaşlar,lütfen konu hakkında yorumlarınızı belirtiniz...

Hangi konu? :p

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Dere

Burası kim, ben neresiyim?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Takipçi ol gör  :biggrin:

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mert Yeldan

Takipçi ol gör  :biggrin:

Ailecek takip ediyoruz seni zaten :D

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Oktay Demirağ

Arkadaslar note2 + 16 gb sd kartım var. Telefonda resimler cok yer kaplıyor ve maalesef twlefon kayıt yerini sd kart olarak gosteremiyorum. Dahili hafızasına atıtor herşeyi. Usb ile DCIM klasorunu sd karta aktarıyorum ancak telefon dropbox, lg cloud, gdrive ile entegre calistigindan ilk wifi bulduğunda tekrar dahili hafızasına atıyor. Bunu default olarak sd karta yuklemesini sağlamanın bir yolu var mıdır?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Arkadaslar note2 + 16 gb sd kartım var. Telefonda resimler cok yer kaplıyor ve maalesef twlefon kayıt yerini sd kart olarak gosteremiyorum. Dahili hafızasına atıtor herşeyi. Usb ile DCIM klasorunu sd karta aktarıyorum ancak telefon dropbox, lg cloud, gdrive ile entegre calistigindan ilk wifi bulduğunda tekrar dahili hafızasına atıyor. Bunu default olarak sd karta yuklemesini sağlamanın bir yolu var mıdır?

Fotoğraf ayarlarından kayıt yeri hafiza kartı seçildiği halde mi böyle yapıyor?

Saygılarımla.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Oktay Demirağ

Fotoğraf ayarlarından kayıt yeri hafiza kartı seçildiği halde mi böyle yapıyor?

Saygılarımla.

Evren Bey, boyle bir seçenek var ama bundan sonraki çekilecek fotograflar için geçerli oluyor. Sorun tam olarak telefonda 5 gb fotoğraf var. Bunları sd karta aktardigim da, telefon gdrive dropbox gibi uygulamalardan fotoğrafları otomatik olarak kendi bellegine yüklüyor.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Engin Deniz

Telefona banka maillerinin güvenliği açısından şifre koymam gerekti. Şimdi her açılışta şifre giriyorum. Bu kilit ekranındaki butonları değiştirmenin yolu varmıdır ? Şeffaf olduğu için rakamları bulmak zor oluyor :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Telefona banka maillerinin güvenliği açısından şifre koymam gerekti. Şimdi her açılışta şifre giriyorum. Bu kilit ekranındaki butonları değiştirmenin yolu varmıdır ? Şeffaf olduğu için rakamları bulmak zor oluyor :)

Sanirim degismiyor o butonlar.

Saygilarimla.

Mesajı paylaş

Mesajın linki