İçeriğe Yönlendir

Samsung Note II (N7100) Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Engin Deniz

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Kurdun mu? :)

Aynen abi kurdum. 2 saat önce. Telefona tekrar aşık oldum diyebilirim. Tam istedigim gibi. :)
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Aynen abi kurdum. 2 saat önce. Telefona tekrar aşık oldum diyebilirim. Tam istedigim gibi. :)

benim ki hala inmedi mert  su an%58 de :D :D :D 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

benim ki hala inmedi mert su an%58 de :D :D :D

Abi tumunu kur dedikten sonra o an olduğun saati seciyorsun :D

Telefon sinif atlamis bence. Ve cok cok stabil.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Arkadaşlar kurduktan sonra iyi gözlemleyin, birçok kullanıcı ben de dahil olmak üzere wifi bağlantısında sıkıntı yaşıyoruz.  Modemin yanında olmama rağmen zaman zaman bağlantı zayıf, bazen internet bağlantısı çok yavaş olduğundan bağlantı kapatıldı gibi mesajlar verip wifi bağlantısını kesiyor. Umarım bu sıkıntıları sizler de yaşamazsınız. 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Arkadaşlar kurduktan sonra iyi gözlemleyin, birçok kullanıcı ben de dahil olmak üzere wifi bağlantısında sıkıntı yaşıyoruz.  Modemin yanında olmama rağmen zaman zaman bağlantı zayıf, bazen internet bağlantısı çok yavaş olduğundan bağlantı kapatıldı gibi mesajlar verip wifi bağlantısını kesiyor. Umarım bu sıkıntıları sizler de yaşamazsınız. 

Bugün 3 adet kablosuz ağ değiştirdim hiçbirinde sorun yaşamadım. 

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Güncelleme sonrası soldaki kayar menü kayboldu :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Güncelleme sonrası soldaki kayar menü kayboldu :)

Kayar menu derken abi?
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Kayar menu derken abi?

Solda duran gizli menü varya. Hani çift ekran uygulama açarken basıp bıraktığımız çubuk :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Çoklu pencere açıkken geri tusuna basili tutunca kaybolur/gelir.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Geri okla açılmıyor.

Gönderilen Resim

Çoklu pencere inaktif.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben hiç bir fark görmedim okuldaki wifiye baglanma sorunu ekledi üstüne bir de. Uniwifi diye bir uygulama ile baglaniyorduk sisteme giris sifremizle vs sinyal full olmasina ragmen bir türlü baglanamadi guncelleme sonrası

Yorum bağlantısı
Misafir

Ön belleği temizleyin, kopma olursa wifi fixer diye bi program var onu öneririm. Ön belleği CWM den temizlemeni öneririm. 

XDA da wifi sorunu için bi fix dosyası hazırlamışlardı ama 3-4 ay önce. TR ye gelinceye kadar bu sorunu halletmiş olmaları lazımdı. Herkes mi yaşıyor bu sorunu.

Omega yada başka bir custom rom yükleyin bence (knox'a takılmayan)

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben de güncelledim. Herhangi bir problem yok. Wireless ve bilgi çubuğu problemleri görmedim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ön belleği temizleyin, kopma olursa wifi fixer diye bi program var onu öneririm. Ön belleği CWM den temizlemeni öneririm.

XDA da wifi sorunu için bi fix dosyası hazırlamışlardı ama 3-4 ay önce. TR ye gelinceye kadar bu sorunu halletmiş olmaları lazımdı. Herkes mi yaşıyor bu sorunu.

Omega yada başka bir custom rom yükleyin bence (knox'a takılmayan)

Wifi fixer çözmedi. Okula uniwifi diye bir uygulama ile baglaniyorduk 4.3 uyumu yapmislar ancak yine baglanamadim bir türlü. Program manuel olarak yildiz-net ekliyor onun sinyali sıfır ama normal yildiz-net full bir türlü baglanamadi nedense. Ön bellek temizligi custom rom olmadan nasıl temizlenir? Orjinal romcuyum ben :)

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Ben de güncelledim. Herhangi bir problem yok. Wireless ve bilgi çubuğu problemleri görmedim.

Saygılarımla.

Ana ekran modunu standarta çevirince düzeldi ;)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

ekran kilidi kapaliyken gelen bildirimi; yukardaki cubugu indirip ustune tikladigimda eskiden acilirdi simdi kilidi actigimda hazir olarak karsima cikiyor. yani oncekine gore extra ekran kilidini kendim acmam gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

ekran kilidi kapaliyken gelen bildirimi; yukardaki cubugu indirip ustune tikladigimda eskiden acilirdi simdi kilidi actigimda hazir olarak karsima cikiyor. yani oncekine gore extra ekran kilidini kendim acmam gerekiyor.

Evet bunu bende farkettim. Birde mesaj gelince ekrana uyari geliyor. Ustune basinda sacma bi kare geliyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Aynen ayarı varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Tamamen fiyasko olmuş bu 4.3 beklettiklerine değecek hiç bir fark görmedim

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Ekrandakine basınca kilit açılmıyor, ama üst kaydırma çubuğundan cevapsız çağrı yada SMS i seçince kilit açılıyor.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

hic sevmedim guncellemeyi. resmen telefondan soguttu beni

maillerim anlik dusmez oldu. push vs hepsi secili ayarlarda ama nafile. senronize degil anlik dusmuyor

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...