İçeriğe Yönlendir

Ayağım Kırıldı

Mahmut Sayar

Recommended Posts

Mehmet Pınar

Geçmiş olsun.Yapabileceğimiz bir şey olursa,yardımcı olmaya çalışırız.Telefonum 0532 206 39 69

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Adaş geçmiş olsun, en kısa zamanda sağlığına kavuşursun inşallah.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Geçmiş olsun, tekrarlanmaması dileği ile ...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun.İşte bu yüzden halı saha denince aklıma hemen ayak kırılmaları,bilek dönmeleri falan geliyor :(

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Geçmiş olsun, 1.5 ay kadar önce babamda sol kaval kemiğini kırdı, tibia tipi denen kırık, platin ve plak desteğiyle onarıldı, şu an fizik tedaviye gidiyor.Ameliyat iyileşme süresinin oldukça kısaltıyor.Alçı süreci biraz sıkıntı verebilir, en kıs zamanda sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle..

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Dışkapı SSK'ya yatış yaptık, kırıkta sıkıntı yok fakat bağlarda ayrılma olduğu için ameliyat ile vida takılacağı söylendi. Umarım kısa zamanda sağlığımıza kavuşuruz. Teşekkürler herkese.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tekrar geçmiş olsun kardeşim..

Burayı okumadan aramıştım.. Şu an ameliyattaymış.. Babası ile görüştüm..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

Geçmiş olsun.Tez vakit iyileşirsin inşallah.Hastaneler...Allah yardımcın olsun kardeşim.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çok geçmiş olsun allahtan acil şifalar dilerim.

Yorum bağlantısı
Murat Bal

Operasyondan sonrası egzersizlerinizi aksatmazsanız kısa zamanda toparlarsınız. Acil şifalar dilerim.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Geçmiş olsun,inşallah ameliyat sorunsuz geçmiştir,acil şifalar dilerim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mahmut Sayar

İyi dilekleri için herkese tekrar teşekkür ederim. Tedavi için Ankara'da ailemin yanında idim, internet imkanım yoktu, bir hafta kadar evvel geri Sivas'a dönüş yaptık, eşim işine başladı doktorum bir 15 gün daha istirahat verdi. Şu an desteksiz yürümeye başladım, evin içinde rahat dolaşıyorum. Bu ayak kırılması gerçekten zormuş, tüm hayattan soyutlanıyor insan, 45 günde en çok Focus'u kullanamamak etkiledi beni. :)

Bu da vidalarım, x-ray cihazlarından geçerken ötüyor mu daha test etmedim. :biggrin:

l52k1.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Geçmiş olsun. İnşaallah tez zamanda tam olarak şifa bulursunuz...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Geçmiş olsun, bilek kırığı çok sıkınntılı olur,

Yav arkadaş o vidaları nasıl sıktılar öyle, bildiğin sunta vidası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...