İçeriğe Yönlendir

Tofaş'a Şimdilik (!) Xenon Uygulaması

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Sani Gerşon

Hm... Şimdilik diyonuz yani. :p Bu 4300k'nın 8000k'ya göre kuru havadaki performansı çok önemli değil midir ki?

http://www.hepsibura...=OTM90C62210CBM

Gibi.

Koyduğun linkteki, standart halojen ampul.

4300k her türlü hava durumunda çok daha başarılı. Servet abi'nin orada senin farları canlandırdığımızda "ee ne zaman ısınacak" diye sorarken, Servet abi " bu kadar" dedi. Orada şunu sordum: "vay be, nası görüyorlar önlerini..."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Servet ve Mahmut Ustalarımız elinize ve yüreğinize sağlık.Zafer iyi günlerde kullan. :nazar: :nazar: :nazar: Kutlama bilem yapılmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bunu görünce direk senin konu aklıma geldi Zafer hocam;

1861_479231905459253_1592988479_n.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Tofaşın dadı nasıl çıkar. Buyrun size tarifi.......

3,20 d BMW motoru, şanzımanı,kilitli defransiyeli alınır. alta uydurulur... Bagaja 100 kg civarında kurşun eklenir..... Fren diskleri büyütülür..... İşte o zaman dadından yenmez...... :biggrin: :biggrin:

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Hayırlı olsun Zafer....harika olmuş,iyi günlerde yolunu aydınlatsın....

emeği bulunan tüm arkadaşların ellerine sağlık :bravo:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hem dostluklara hem emeklere, maşallah demekten başka ne denilebilir ki. Rabbim nazar değdirmesin.. :friends:

MAŞALLAH

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
:nazar: on numara olmuş :D sinyaller de led mi olsa?
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Maşallah :nazar:

hiç umudum yoktu :D

Zafer harika olmuş güle güle kullan. ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Bağcivan

Şimdilik'i böyle ise esas olanı düşünemiyorum :) anlatım da farlar da süper olmuş. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Zafer sinyalleri led yaparmısın canım benim.... ;)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer sinyalleri led yaparmısın canım benim.... ;)

O da olur abi, birden yüklenmeyelim, arabayı yakmayalım :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ledli sinyallerden sonra daha fena yanlama bekliyoruz.Far için yapılan iyi olmamış. :D

Niye olmamış düşündün mü abi? Çünkü ben yanlamadım, Mahmut Akbulut yanladı :p Beceremedi tabi...

Abi hava kararmasaydı daha neler yapardım ben o tozkoyla da olmadı :i-ih: bi-xenon ları takalım işte o zaman asfalt ağlayacak :D

:shok: Çamur ağlasa? Yada mucur ? :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben sana kıyamadım anahtarı elinden aldığımda seni tozkoy la göz teması kurarken gördüm :shok::elveda: hele o iç çekişin yok muydu :sorry: işte o frenledi beni yoksa :f1: fena yanlarım eski bmw ciyiz nede olsa :crazy:

Bu sefer spot ışıkları ve havai fişekler altında asfalt ta yanlayacam :D

Onu bunu geç de şu otomatik cam kaldırma modülü işine girsek artık? Nereden alacam ben bunu? :D

Bir de şey var... Eee... Sinyalli, süpersonic dikiz aynalarım. :blush: Aynaları ben takarım da, o sinyallere elektrük nerden gelecek onu bilemiyom :fiuw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...