İçeriğe Yönlendir

C - Max Aldım Özelliklerini Bilmiyorum :)

Misafir

Recommended Posts

İnan Çınar

Tek yanıyor ama sağ tarafı da yakmak için seçenek var. fiestanın sis lambasıyla aynı. piyasada c-max olarak değil de fiesta olarak duylu ampulü sağ sis lambası mevcut. 80 tl civarı fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Tek yanıyor ama sağ tarafı da yakmak için seçenek var. fiestanın sis lambasıyla aynı. piyasada c-max olarak değil de fiesta olarak duylu ampulü sağ sis lambası mevcut. 80 tl civarı fiyatı var.

Günaydın Abi :) Tek hoşuma gitmedi cift olsa daha güzel olabilir :)

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

pr_02_755_min.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Gönderilen Resim

Ampulu takma yeri varsa sorun yok :)

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Ampul takma yeri (duy) var deniyor. 

biri reflektör     11783_buyuk.jpg

biri aynı yer için arka sis11784_buyuk.jpg

resimler örnektir. google da aratınca baya seçenek çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Ampul takma yeri (duy) var deniyor.

biri reflektör Gönderilen Resim

biri aynı yer için arka sisGönderilen Resim

resimler örnektir. google da aratınca baya seçenek çıkıyor.

Arabayı tam keşfedeyim ondan sonra düşünürüz :)

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Sync'de "Play album <album name>" komutu var görünüyor. Hatta "Play folder <folder name>" komutu da varmış. Türkçesini bulup deneyeyim bunu. Bakalım çalışacak mı.

Türkçesi "albüm <albüm ismi> çal" şeklinde imiş. Mesela USB'de Mançoloji isimli bir albüm var. USB modunda iken Sync tuşuna basınca bir hanımefendi "USB komutu söyleyin" diyor, siz de albüm mançoloji çal diyorsunuz, hemen o albüm çalmaya başlıyor. 5-6GB içinde ne çalsamı aramamak için çok faydalı. Tabi albüm ismini bilmeniz gerekiyor.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Daha ESP'yi bulamadım ayrıca ecomode var bilgisayarda o ne ise yarıyor :)

Yorum bağlantısı

Daha ESP'yi bulamadım ayrıca ecomode var bilgisayarda o ne ise yarıyor :)

Yol bilgisayarından Ahmetcan..

Yorum bağlantısı

Ecomode, economik mod işte :D

Nerden buldun onu. Sizinkilerde yanca varmış bende çıkmıyor arkadaş bir türlü. Serviste bilmiyor ecoboostlarda olmayabilir dedi. Fazla karıştırma arabayı bozarsın bak :p

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Ecomode, economik mod işte :D

Nerden buldun onu. Sizinkilerde yanca varmış bende çıkmıyor arkadaş bir türlü. Serviste bilmiyor ecoboostlarda olmayabilir dedi. Fazla karıştırma arabayı bozarsın bak :p

Abi araba gidip kurcalamam gerek unuttum onu :D ayrıca follow me home özelliğinin saniyesini arttırabilme gibi bir sansımız var mı

Yorum bağlantısı

Fallow me den uyuz oluyorum ben. Focusta kendin yapıyodun. Bunda otomatik. Arabaya bakıyorum hep ya kapanmazsa diye. Arabadan inerken kapatıyorum direk. Belki ekonomiye katkısı olur :)

Yorum bağlantısı

Abi araba gidip kurcalamam gerek unuttum onu :D ayrıca follow me home özelliğinin saniyesini arttırabilme gibi bir sansımız var mı

Eskiden Stilo m da her sellektör 10 sn arttırıyordu süreyi. 120 sn ye kadar açabiliyordun follow me yi. Denersin.

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Eskiden Stilo m da her sellektör 10 sn arttırıyordu süreyi. 120 sn ye kadar açabiliyordun follow me yi. Denersin.

Denedim sellektör bi kere vurunca acılıyor bi daha yapınca sönüyor :)

Yorum bağlantısı

Denedim sellektör bi kere vurunca acılıyor bi daha yapınca sönüyor :)

Ozaman şansına küs. Koşacaksın eve giderken  :D

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Follow me home'da süreyi ayarlayabiliyorsunuz (Maksimum 60 saniye diye hatırlıyorum). Focusda olduğu gibi manuel çalıştırmakta mümkün. Hepsi yol bilgisayarından ayarlanıyor.

ESP için kapatma opsiyonu ben de göremedim. Sadece çekiş kontrol ve yokuş kalkış için opsiyon var görünüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Follow me home'da süreyi ayarlayabiliyorsunuz (Maksimum 60 saniye diye hatırlıyorum). Focusda olduğu gibi manuel çalıştırmakta mümkün. Hepsi yol bilgisayarından ayarlanıyor.

ESP için kapatma opsiyonu ben de göremedim. Sadece çekiş kontrol ve yokuş kalkış için opsiyon var görünüyor.

Evet bende gördüm onları :)

Ayrıca ön kaput nerden acılıyor :D

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Ahmet seni bi egitime alalim :D

Sol ayakkabinin yanindan aciliyo :)

Egitim sart tabi :D

Buton falan mı var yoksa çekmeli mi :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...