İçeriğe Yönlendir

Dijital Lpg Seviye Göstergesi (Acar-Lpg)

Mehmet Acar2

Recommended Posts

Cem Işık

Siz hala lpg göstergesi mi kullanıyorsunuz, benzin ibresi varken :fiuw:

Abi jipleri bir kaç günlüğüne değişsek,senin arabadaki gizli sistemleri bir çözsem bana yeter..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Siz hala lpg göstergesi mi kullanıyorsunuz, benzin ibresi varken :fiuw:

Benzinde ibre var abi ucu sivri, bunda dijital gösterge var batmıyor :D :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Furkan, ibre araç çalıştıktan 3 dakika sonra ekonomi moduna geçiyor :)

Abi şu sistemi biraz daha açsan diyorum.. Merakta kaldım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Abi şu sistemi biraz daha açsan diyorum.. Merakta kaldım :)

Cem kündeye getirip ankara ya kadar getirseniz yeter.Ben 10 dakikada bütün sırlarını çözerim onun.:) Yaşasın yüksek voltaj :) heh heh heeeee....(çok pisgülenhınzırpolissmayılı)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Abi yüksek voltaj sökmez King'e, şerbetli kendisi, sanayi cereyanıyla mangal tutuşturan birinden bahsediyoruz.. KV konuşalım, volt sökmez .. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Yüksek voltaj dediysek elektrikden bahsetmedikki, meslek icabı kapalı konuşma anahtarını kullandım artık gerisini sen düşün.... :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yüksek voltaj dediysek elektrikden bahsetmedikki, meslek icabı kapalı konuşma anahtarını kullandım artık gerisini sen düşün.... :))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven

Manisadayım.İzmirdeyseniz gelip 1974 model vosvosum için bu cihazı satın almak ve montajını yaptırmak istiyorum..Şu atikerin saçma led göstergesiyle ugraşmaktan bıktım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar2

Dostlar tekrar merhaba,

ani gelişen bir karaciğer rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 1 ay hastanede kaldım.

uzun bir sürede tedavi evden devam edecek. bu nedenle yakın zamanda cihaz üremem pek mümkün değil,

fakat iyileşme sürecine girince  1-2 hafta sonra tekrar üretime başlmayı umuyorum. 

"Manisadaki arkadaşım, izmire geirsen tabiki montajı beraber yaparız. fakat dediğim gibi öncelik 2-3 hafta beklemelisin, ben kendime geleyim sonrasında  hallederiz."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

Dostlar tekrar merhaba,

ani gelişen bir karaciğer rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 1 ay hastanede kaldım.

uzun bir sürede tedavi evden devam edecek. bu nedenle yakın zamanda cihaz üremem pek mümkün değil,

fakat iyileşme sürecine girince  1-2 hafta sonra tekrar üretime başlmayı umuyorum. 

"Manisadaki arkadaşım, izmire geirsen tabiki montajı beraber yaparız. fakat dediğim gibi öncelik 2-3 hafta beklemelisin, ben kendime geleyim sonrasında  hallederiz."

Sizin sağlığınız daha önemli,acil şifalar diliyorum,

geçmiş olsun,

bu arada HARNUP PEKMEZİ bulabilirseniz,içmenizi tavsiye ederim karaciğerin tek dostu ve iyileştirici özelliği var,

bulamazsanız,size yardıma hazırım, tekrar acil şifalar diliyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Dostlar tekrar merhaba,

Abi çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum..

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çok geçmiş olsun kardeşim. .  Iyilesince sirada bende varim

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Murat Ersel Çevik

Mehmet Kardeşim öncelikle rahatsızlığın nasıl oldu?

Üretime başlayabildin mi?

Sağlığın ile ilgili iyi haberlerini bekliyoruz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Acar2
(düzenlendi)

Geçmiş olsun dileklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ederim. yaklaşık 3 aydır karaciğerimle ilgili bir sorun yaşıyorum. şu günlerde çok daha iyiyim. ve giderek dahada iyileşiyorum.

sınırlı sayıda LPGmeter üretimine başladım. ilgilenen arkadaşlar twiputer@hotmail.com adresinden temas kurabilirler.

tarihinde Mehmet Acar2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Geçmiş olsun dileklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ederim. yaklaşık 3 aydır karaciğerimle ilgili bir sorun yaşıyorum. şu günlerde çok daha iyiyim. ve giderek dahada iyileşiyorum.

sınırlı sayıda LPGmeter üretimine başladım. ilgilenen arkadaşlar twiputer@hotmail.com adresinden temas kurabilirler.

Abi çok geçmiş olsun, seni merakla bekleyenler vardı...

Yorum bağlantısı
Misafir

Benim soket maalesef yok. İşaretli yerde lehim mevcut, buna bir çözüm var mıdır? 

ITGAoUH.jpg

3coklph.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...