İçeriğe Yönlendir

Netbook'um Bozuldu

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Destech bilişime ayın 27sinde ulaşan netbookum çekilen onca çile sonucunda inşallah yapilacakmis. Anakart degisecekmis. 5 gündür parça bekliyoruz. Klavye değişimi ücretli ve ucreti 120 tl. Bana bu klavyeden lazim. Ebayda falan bulunur mu ki? Aslında bir sorunu yok klavyenin.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Destech bilişime ayın 27sinde ulaşan netbookum çekilen onca çile sonucunda inşallah yapilacakmis. Anakart degisecekmis. 5 gündür parça bekliyoruz. Klavye değişimi ücretli ve ucreti 120 tl. Bana bu klavyeden lazim. Ebayda falan bulunur mu ki? Aslında bir sorunu yok klavyenin.

ebay'de çok büyük ihtimal bulabilirsin bir de Zafer'in bir sitesi vardı, orası da temin ediyordu.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer Abiii. :D

Sani'nin alıntısına bildirim gelmemiş Mert. Şimdi gördüm kusuruma bakma.Packard Bell DOT S yazmışsın ama modeli bu mu cihazın?Bir de eski klavyeni söktüysen arkasının fotoğraflarını ekleyebilirsen bakalım.
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sani'nin alıntısına bildirim gelmemiş Mert. Şimdi gördüm kusuruma bakma.Packard Bell DOT S yazmışsın ama modeli bu mu cihazın?Bir de eski klavyeni söktüysen arkasının fotoğraflarını ekleyebilirsen bakalım.

Estağfurullah abi.

Packard Bell Dot Se 001 Tk abi tam modeli. Siyah renk netbook. Daha önce sökmustum klavyeyi ama su an bilgisayar serviste olduğu için bakamamki. :(

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

PN olmadan, gemwon riskli olabilir. Tam uyum konusunda. İnternette senin klavyenin aynısını bulabilir misin? Belki resminin üzerinden okuyabiliriz.

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kargo dahil, 20,05 ABD Doları = 38,0207948 Türk Lirası + benim mouse harcım var, 24,35 TL, + benim paypal'ımla, hesabımı kullanacağız, o da 8,99 TL. Sana toplamda, 71,50 TL'ye geliyor. Uyar mı? :crazy::D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Kargo dahil, 20,05 ABD Doları = 38,0207948 Türk Lirası + benim mouse harcım var, 24,35 TL, + benim paypal'ımla, hesabımı kullanacağız, o da 8,99 TL. Sana toplamda, 71,50 TL'ye geliyor. Uyar mı? :crazy::D

Siyah olsun siyah. Rengim siyahtir. :crazy: 40 tl mi klavye ? Ne ucuzmus yaa. :D Ben paypaldan falan anlamam zaten abi. O da iyi olmus. Türkçe karakterler olacak değil mi? Bu arada Teşekkürler uğraştığın için. :)
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Türkçe karakterler var. Şansına son 2 tane kalmış. Tuslarda sorun olursa bile eski klavyeden tamamlarsin. Sen bana adresini gönder siparişi verelim. Ben bu siteden klavye almıştım, siparisim süresinde geldi klavyede de sorun yoktu. http://www.Gemwon.com/sp10916 bi kontrol et bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Türkçe karakterler var. Şansına son 2 tane kalmış. Tuslarda sorun olursa bile eski klavyeden tamamlarsin. Sen bana adresini gönder siparişi verelim. Ben bu siteden klavye almıştım, siparisim süresinde geldi klavyede de sorun yoktu. http://www.Gemwon.com/sp10916 bi kontrol et bakalım.

Evet abi aynisi. Özel mesajla atayim adresimi. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Evet abi aynisi. Özel mesajla atayim adresimi. :)

Mesajlar bölünerek yeni konu oluşturulmuştur.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Eveeet şimdi gelelim seruvenin devamina. Dun 15. Is gununde gonderdiler. Bugun tam 40 dakika once kargo ile geldi. Cok guzel ambalajlanmis. Beni sevindiren tek sey klavye hakkinda islem yapilmasin dedigim halde eksik tuslari tamamlamislar.

Amaaa az evvel geldi diye sevinip açtım. Tam foruma daldim. Hoop ne olsa begenirsiniz? Yine ayni. Ekran cizgi çizgi renk renk oldu dondu gitti. Sinirden ne yapacagimi sasirdim. Kapat ac duzelir dedim. Bu sefer masaustunde mavi ekran verdi. Sinirden kapattim koydum kenara. Anlayacaginiz 15 gun bosuna bilgisayarsiz kalmisim. Aradim birsuru soylendim. Hani anakart değişmişti? Hani testleri yapilmisti? Simdi tekrar gondermemi istiyorlar. Ayrica gun sayisi sifirlanacak. Ben bu hareketin sirf 20 is gunu dolmasin diye yapildigini düşünüyorum.

Tek soylecegim packard bell mi ? Destech bilisimden dolayi bir daha asla.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Eveeet şimdi gelelim seruvenin devamina. Dun 15. Is gununde gonderdiler. Bugun tam 40 dakika once kargo ile geldi. Cok guzel ambalajlanmis. Beni sevindiren tek sey klavye hakkinda islem yapilmasin dedigim halde eksik tuslari tamamlamislar.

Amaaa az evvel geldi diye sevinip açtım. Tam foruma daldim. Hoop ne olsa begenirsiniz? Yine ayni. Ekran cizgi çizgi renk renk oldu dondu gitti. Sinirden ne yapacagimi sasirdim. Kapat ac duzelir dedim. Bu sefer masaustunde mavi ekran verdi. Sinirden kapattim koydum kenara. Anlayacaginiz 15 gun bosuna bilgisayarsiz kalmisim. Aradim birsuru soylendim. Hani anakart değişmişti? Hani testleri yapilmisti? Simdi tekrar gondermemi istiyorlar. Ayrica gun sayisi sifirlanacak. Ben bu hareketin sirf 20 is gunu dolmasin diye yapildigini düşünüyorum.

Tek soylecegim packard bell mi ? Destech bilisimden dolayi bir daha asla.

Saygılarımla.

Mutlaka tekrar gönder, hakkını savun. Ben boşverme derim.

Yorum bağlantısı

Sen o kadar söküp dağıttıktan sonra garantiyi kabul etmelerine şükret, hemen iade et hakkını ara, ya yapacaklar ya yenisini verecekler.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Mert boş ver yenisini aldın :biggrin:

Abi yenisini kendime aldimda bunu anneme verneyi düşünüyorum. :)

Mutlaka tekrar gönder, hakkını savun. Ben boşverme derim.

Yok abi vazgeçmeyi düşünmüyorum. Bu işin tüketici mahkemesine kadar yolu var. İş inada bindi. :)

Sen o kadar söküp dağıttıktan sonra garantiyi kabul etmelerine şükret, hemen iade et hakkını ara, ya yapacaklar ya yenisini verecekler.

Abi soktugumu anladiklarini sanmıyorum. Butun garanti bantları falan yerindeydi. Daha oncedende çok laptop soktugumden alıştim. :)

En sinir bozucu olani 5 gun daha gondermeselerdi yenisi geecekti. Madem gonderiyorsun bari tamir et ya.

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Gelişme yok galiba?

Dün kargoya vermiştim bugün ulasmis. Yaninda isyan yüklü sivri dilli bir not ile. :)

Hadin bakalim Gün 1.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Aradım 9. sırada 30 dakika bekledikten sonra bana yedek parça beklendiğini söylediler. Ne yedek parçası bu yaa? Anakart değişmişti hani ? 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aradım 9. sırada 30 dakika bekledikten sonra bana yedek parça beklendiğini söylediler. Ne yedek parçası bu yaa? Anakart değişmişti hani ? 

Ne alemde?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...