İçeriğe Yönlendir

Htc One Kullanım Deneyimleri

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

:biggrin: Evet mini içinmiş bizede olması lazım aslında.Gerçi ben gayet memnunum şu an kılıfımdan.Sadece ekran koruyucuyu değiştirmem lazım 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ekran koruyucu Spigen al, hani bozduğun vardıya ondan :) banamısın demiyor ve görülmüyor bile.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ekran koruyucu Spigen al, hani bozduğun vardıya ondan :) banamısın demiyor ve görülmüyor bile.

Muhtemelen aynından alacağım yada hani bir üst versiyon vardı aslında ama daha yok ortalıkta sanırım 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Muhtemelen aynından alacağım yada hani bir üst versiyon vardı aslında ama daha yok ortalıkta sanırım 

Haa cam olanmı, o dabıl diple olmuyor sanırım, benim dediğim şeffaf film olan.

51iG%2BuFFouL._SY300_.jpg

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hangisi tam emin değilim şimdi.Daha önce konuşmuştuk seninle gerçi pahalıydı oldukça sanırım.Evet birde bizim kılıflarla olurmu olmaz mı bilmem.Şu anki bile bence ucu başına oluyor zaten.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Mobil veri açma kapamada sorun yaşayan varmı aramızda.bazen açıyorum ama algılamıyor sanırım mobil veri açtığımı.Birtürlü mobil veriyi aktif hale getirmiyor.Birkaç defa başıma geldi mecburen telefonu açıp kapamak zorunda kaldım ondan sonra aktif oldu.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Mobil veri açma kapamada sorun yaşayan varmı aramızda.bazen açıyorum ama algılamıyor sanırım mobil veri açtığımı.Birtürlü mobil veriyi aktif hale getirmiyor.Birkaç defa başıma geldi mecburen telefonu açıp kapamak zorunda kaldım ondan sonra aktif oldu.

Hatla ilgilidir. Sinyal zayıf geliyordur. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Turkcelle geçecen ağabey :)

Turkcell zaten hacı :) Sanırım Zafer'in dediği gibi hatla ilgili olabilir
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi 3G'den edgeye geçişte ve hattın az çektiği yerlerde oluyor. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Anladım zaten sürekli geçiş oluyor 3g sıkıntılı sanir burada bir 3g yazıyor bir h harfi çıkıyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hangisi tam emin değilim şimdi.Daha önce konuşmuştuk seninle gerçi pahalıydı oldukça sanırım.Evet birde bizim kılıflarla olurmu olmaz mı bilmem.Şu anki bile bence ucu başına oluyor zaten.

Resimdeki koruyucu film olan, dabıl dip kılıf sıkıntı yaratmıyor, sadece arka kapağı takarken ekranın üstüne basan kısmı filme değdiğinden yavaş yavaş takman lazım, yoksa filmi kaldırıyor. Ha unutmadan, dapıl dipin ön kamera tarafında kameranın altında birazcık çıkıntı var, bu kısım ilerde olduğundan filmi ittiriyor, bunu halletmek için tırnak makaslarında bulunan manikür törpüsü varya, onunla alttan azıcık törpüle, sorun kalmıyor, 1-2 kere sürtmen yeter :)

Dabıl diple olmayan koruyucu ise cam olan, yani şu.

13169689.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Biraz önce double dip hakkını verdi resmen.Telefonum masada şarjdaydı.Bir dosyayı alırken kabloya değdim ve telefon masadan düştü.Tam açma kapama düğmesinin olduğu köşeden kalebodura tosladı :D İçim cız etti ama  :elveda: Telefonu elime aldım köşeden kılıf çatlamış resmen ama telefonda sıkıntı yok.Şimdi yeniden sipariş vereceğim :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eee dabil bu, ben hb.com dan aldim bile, yedekte duruyor şuan :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Haberlere göre hTC mega aletlerine laf atılmaması için 2013 ün en baba modeli ünvanını 2014 de de sürdürmeye niyetli, bakın ne yapabilir.

"Bazı eleştirmenlere göre HTC M8'de Snapdragon 800 işlemcisi yerine Snapdragon 805 olabilir. 2.5 GHz hızına kadar çalışabilen 805, Krait 450 çekirdek mimarisini kullanıyor ve Adreno 420 GPU'suna sahip. Adreno 420, Adreno 330'a oranla yüzde 40 daha fazla performans veriyor. 4K çözünürlüğü de desteklediğini belirtelim."

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bulamadım bundan nette ben  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bende bulamadım henüz, sanırım yine sert kapak alacaksın, içinden çıkıyor çünki  :(

Yada bunlardan al gitsin, yalnız tam şeffaf tercih et.

http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-htc-one-ekran-koruyucu-parmak-izi-birakmaz-/productDetails.aspx?productId=telkilcs4uhtconeek&categoryId=16102

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Futbolla ilgileniyorsanız, alın size hTC den hediye  :) futbol için çok hoş blinkfeed tarzı bir arayüzü var, süper  :good1: takımlar, maçları, oyuncular vs. bayağı detaylı, maç esnasında çekilen fotolara kadar detaylı, uefa liginde ne durumdayız, maç saatleri sıralama vs. herşey var, maç sonuçları, hangi maç ne zaman ve tamda One a göre dizayn edilmiş  :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.htc.uefa&hl=tr

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Batarya sorunlu olup olmadığını nasıl anlarız varmı bir yolu.Az önce şarj ettim telefonu.Şarjdan altım ekranı açtım uygulamar kısmını açtım baktım direk % 95 seviyesine inmiş.Yani 30 saniye de hemen bu seviyeye indi.Bu normal değil sonuçta. :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

O yüzde olayını kapat, sadece pil simgesine bak sen, aleti kapat aç değişir o, ayarlar/uygulamalar/güç sekmesinden tüm ayarları sıfırla ve telefnu kapalı tam şarj et, düzene girecektir o yüzde, bu arada kamerada zoomu buldun değilmi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

O yüzde olayını kapat, sadece pil simgesine bak sen, aleti kapat aç değişir o, ayarlar/uygulamalar/güç sekmesinden tüm ayarları sıfırla ve telefnu kapalı tam şarj et, düzene girecektir o yüzde, bu arada kamerada zoomu buldun değilmi?

Valla bilmiyorum bana ilginç geliyor.Tam şarjdan sonra çok hızlı % 95 e düşüyor sonrası gayet stabil şekilde düşüyor.Daha önce yaptım herşeyi sıfırlayıp şarj ettim ama yine aynı durum oluyor.Bilmiyorum ne kadar normal.

Bu arada evet buldum konuştuğumuz dönemde.Farklı birşey de yapmadım ama oldu bu sefer.Şimdilik sıkıntı yok

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Birde şöyle bir şey var.Telefonun ekranında bir beyazlık var.Ama sadece ilk ekledigim menüde oluyor.Diğer sayfalarda olmuyor bu durum.Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Umut Karataş

Birde şöyle bir şey var.Telefonun ekranında bir beyazlık var.Ama sadece ilk ekledigim menüde oluyor.Diğer sayfalarda olmuyor bu durum.

Bende de aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sayfaları kaydırırken bariz belli oluyor değil mi.Sayfa sapısıyla mı alakalı acaba bu durum.Sizde de aynı durum varsa normal kabul etmek lazım sanırım :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...