İçeriğe Yönlendir

Htc One Kullanım Deneyimleri

Akan Belen

Recommended Posts

Tahir Öztan

telefonu açıp kapa sonra tekrar güncellemeleri denetle o zaman oluyor.ilk kurduğun ön hazırlık gibi birşey sanırım.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evet şimdi yaptım buldu güncellmeyi.Oldukça da yüksemiş.Şarj edeyimde sonra indiririm artık.E bari yükleyenler ne oldu ne gitti diyiversinler bari :D

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Yahu dün küçük birşey indirdim.Ama değişen birşey olmadı.Sürüme bakıyorum.4.2 diyor halen.Teli kapayıp mı açmak lazım şimdi yani

sadece 1 kez yetmeyebilir, güncelleme gelmez ise gün içinde ara ara kapatıp açın.

bende 4 veya 5.kez kapatıp açtığımda geldi...

Evet şimdi yaptım buldu güncellmeyi.Oldukça da yüksemiş.Şarj edeyimde sonra indiririm artık.E bari yükleyenler ne oldu ne gitti diyiversinler bari :D

bende kilit ekranı seçenekleri gitti maalesef :(

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Güncelleme sonrası kilit ekranı hatası alan bir tek ben miyim ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yettim, ne yazıki kilit ekranı seçeneklerini silmiş adamlar  :angry:  onun yerine alet kilit ekranındayken ekranı sola çekince boş bir ekran geliyor ve oraya widget ekleyebiliyorsunuz, bu kilit ekranı dışında ise yorumlarım şöyle, alet daha bir yağ gibi çalışıyor, daha zevkli oldu alet, sense deki değişiklikleri sevdim, kamera bariz daha iyi, oto focus olayı değişmiş ve daha kesin sonuç alıyorum, gece çekiminde performans artmış, gündüz çekimleri bariz daha iyileşmiş, ayrıca pil ömrüne bariz artış ve sistemin kullanmadığı ram de artış olmuş, ses çıkışı birazdaha artmış gibi, kısaca stabilizasyon güncellemesi işi yaramış. Tek hata, kilit ekranı ayarlarını silmeleri, fırça maili atacağım hemen :)

Sense 5.5 ve andro 4.3 ile bu alet yine Nambır Van oldu  :D

Master One  ve diğerleri... sözünü çok rahat söyleyebilirsiniz  :D

Not: Bu arada Andro 4.4 Kitkat şuan için One Google edişın için yayındaymış, yakında sıra bize gelir artık :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Teknosadayım, elimde HTC ONE kutusu. Kasaya geldim kartı uzattım :p

Derken nasıl bir terleme, ateş ve kalp çarpmasıysa uyandım birden. Besmele çektim Ayetel Kürsi, Felak, Nas, Kafirun okudum geri yattım. Nasıl bir kabus aman allahım :D

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek
(düzenlendi)

Derken nasıl bir terleme, ateş ve kalp çarpmasıysa uyandım birden. Besmele çektim Ayetel Kürsi, Felak, Nas, Kafirun okudum geri yattım. Nasıl bir kabus aman allahım :D

tam "hayırlı olsun, doğru seçim" yazacaktım ki devamını okudum.

gülümsedim...

:)

tarihinde Yılmaz Ertek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Aman seni de mi kaybettik abi diyecekken ? :D

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Yettim, ne yazıki kilit ekranı seçeneklerini silmiş adamlar  :angry:  onun yerine alet kilit ekranındayken ekranı sola çekince boş bir ekran geliyor ve oraya widget ekleyebiliyorsunuz, bu kilit ekranı dışında ise yorumlarım şöyle, alet daha bir yağ gibi çalışıyor, daha zevkli oldu alet, sense deki değişiklikleri sevdim, kamera bariz daha iyi, oto focus olayı değişmiş ve daha kesin sonuç alıyorum, gece çekiminde performans artmış, gündüz çekimleri bariz daha iyileşmiş, ayrıca pil ömrüne bariz artış ve sistemin kullanmadığı ram de artış olmuş, ses çıkışı birazdaha artmış gibi, kısaca stabilizasyon güncellemesi işi yaramış. Tek hata, kilit ekranı ayarlarını silmeleri, fırça maili atacağım hemen :)

Sense 5.5 ve andro 4.3 ile bu alet yine Nambır Van oldu  :D

Master One  ve diğerleri... sözünü çok rahat söyleyebilirsiniz  :D

Not: Bu arada Andro 4.4 Kitkat şuan için One Google edişın için yayındaymış, yakında sıra bize gelir artık :)

oh, rahatladım. neredeyse fabrika ayarlarına dönecektim.

gece çekimleri bariz daha iyi. ben de fark ettim.

şu açık uygulamaları tek tuşla kapatabilsek on numara olacak, maile bunu da yaz ltf :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kazandık demek istedin sanırım, biliyorsun Android =hTC, Pocket PC=hTC dir, hTC ve dğerleri  :D

Mert, One ın verdiği zevki, başka markalarda anca rüyanda görürsün zaten  :D  dua ette rüyan gerçek olsun.  :p

oh, rahatladım. neredeyse fabrika ayarlarına dönecektim.

gece çekimleri bariz daha iyi. ben de fark ettim.

şu açık uygulamaları tek tuşla kapatabilsek on numara olacak, maile bunu da yaz ltf :)

Açık uygulamalar hiç kastırmıyor aslında, kapatmasanda olur, sen One ı samsung mu sandın yada sahte multitasklı tırtfonmu  :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Benim fark ettiğim gece çekimlerinde kullanma olayı azalmış.Sizin de söylediğiniz gibi giriş ekranı değişmiş.Birde sanırım galeri görünümü değişmiş geldi bana.Başka birşey görmedim ben,zaten fazla kurcalamadım

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Kazandık demek istedin sanırım, biliyorsun Android =hTC, Pocket PC=hTC dir, hTC ve dğerleri  :D

Mert, One ın verdiği zevki, başka markalarda anca rüyanda görürsün zaten  :D  dua ette rüyan gerçek olsun.  :p

Açık uygulamalar hiç kastırmıyor aslında, kapatmasanda olur, sen One ı samsung mu sandın yada sahte multitasklı tırtfonmu  :D

:D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Gönderilen Resim

Sayaçlar güzel olmuş değil mi ? :)

süper, tema ne kullaniyorsun acaba?
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

süper, tema ne kullaniyorsun acaba?

Nova Launcher

Mond (simgeler)

Tesla (nova ile geliyor, sayaç için )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Duvar kağıdı droid dna :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kiwilwp.livewallpaper.dna&hl=tr

diğerlerini yükledim bile, deniyorum, güzel ama sense deki detaylar pek yok, özellikle ana menü çorba, kafama göre klasörleme yok, istemediklerimi gizleme vs. yok, sense keyfi yok ama değişiklik için ideal :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Duvar kağıdını buldum ama sadece kırmızı ildu:) renk seçeneği yokmu bunun

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Duvar kağıdını buldum ama sadece kırmızı ildu:) renk seçeneği yokmu bunun

Duvar kağıdını seç ve ayarlarına bas, orada renk seçenekleri var :)

Ayarlar/arka plan/ 2. yi seç

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Buldum numara olunca başka birşey sanıp gitmemiştim içine :p

Böyle güzel paylasimlarda bulunun arkadaşlar :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Evet, 4.4 için yeni haber, Ocak ayına dingilterede yayınlancakmış :) bu iyi, oraya geldimi bizede direk gelir çünki.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yavaş yavaş birşeyler oluşuyor :) tabii bunlar söylenti şimdilik..

HTC Dark Shadows Concept Tablet with 64-Bit Processor and the HTC M8 Smartphone

Balck-Front.jpg

HTC-M8.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şimdi baktım, bende sorun yok, google klavye kullanıyorum bu arada.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...