İçeriğe Yönlendir

Htc One Kullanım Deneyimleri

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

evet. örneğin örneğin yazacağım, ör neğin şekline getirip düzelttiğini sanıyor ahmak.

Evet o konuda biraz sapıtmış durumda bende de aynı sorun var
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ben htc kendi klavyesini kullanıyorum 3 yıldır, gayet de memnunum ama bu sefer güldürmedi. :(

Kendisininkide güzel ama Google da iyi, bir dene istersen.

Şurdan indirin kurun, markette uyumsuz diyor ama çalışıyor :)

http://www.mediafire.com/download/7crf84hhna95dkd/com.google.android.inputmethod.latin-1.apk

Açıklama şu:

http://www.andronova.net/2013/11/08/android-kitkat-ozelliklerinin-tumunu-getiren-google-klavye-google-play-storedaki-yerini-aldi/

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Jsbackub un dün aldığı yedeği nasıl yuklerim.Sanırım bu medya olarak ayrı rehber falan filan ayrı yedekliyor .21 inde aynı saatte 4 tane ayrı dosya var görüldüğü gibi rehber falan hangisinde bunun ve nasıl geri yüklenir acaba

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

data bölümünden restore de ve son tarihli dosyayı seç, datalar gerii gelecektir, bu arada programa direk pc ye yedekleme özelliğide gelmiş :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Jsbackub dan data ya girdim birsürü doya var yukarıda resimdeki zaten.düne ait 4 tane dosya var .hangisinin seçeceğim ki.Ayrıca restore diye bir şey göremedim ben :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yükle ben test etti onayladım, güvenlikten bilinmeyen kaynakları ve altında güvenlimi kontrol eti seç yükle, sağlam merak etme :)

Jsbackub dan data ya girdim birsürü doya var yukarıda resimdeki zaten.düne ait 4 tane dosya var .hangisinin seçeceğim ki.Ayrıca restore diye bir şey göremedim ben :)

en son tarihliyi sec, programı açınca Kırmızı Restore yazıyorya, ona bas ve dosyaları seçip start a bas :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Tamam program kendisi son tarihli olanı getiriyor sanırım şimdi yüklüyor bakalım ne olacak .gelecek mi aradığım veri

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Tamam yaptım :) seçenekler kısmından sadece istediklerimizi de seçebiliyoruz.Ben sadece rehberi seçtim çok daha hızlı oldu boşuna resimleri falan yüklemeye gerek yoktu zaten

Şimdi baktım da soyle bir durum olmuş.Rehber komple çiftelenmiş.Aynı isimleri yeniden atamış rehbere .Bir yerde yanlış yaptım sanırım

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Rehbere gel ve gösterilen isimler gibi birşey olacak, oradan ilgili yeri kapatki tek liste gözüksün.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Öyle birsy göremedim ama düzenle kısmından kopya kişileri sil seçeneği var.yaptım ama silindi gibi gösterip silmesi.Muhtemelen sim de olanları silemedi .Neyse sorun değil zaten hallederim bir sekilde :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eveeet, hTC liderliği perçinlemek için One tokat edışınla geliyor, alayı korksun M8 den  :D

HTC 0P6B120 kod numaralı cihaz AnTuTu testlerinden "36.532" puan aldı. Bu puan,"31,109" puanlı Samsung Galaxy Note 3 ve "30,850" puanlı Xperai Z1 gibi en yüksek puan alan amiral gemilerinden bile oldukça yüksek.

Puanlar Zamzung gibide şişirme değil ayrıca :) One bu sefer açık ara lider :)

http://www.gsmarena.com/likely_htc_one_successor_posts_huge_score_on_antutu-news-7249.php

• HTC 0P6B120   36,532
  • Samsung Galaxy Note 3    31,109
  • Sony Xperia Z1   30,850
  • LG G2  30,243
  • Sony Xperia Z Ultra   29,185
  • Samsung Galaxy S4    27,613
  • HTC One   26,389
  • LG Nexus 5   25,097
tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ne yani parmak okuyan yarım elmadan damı daha iyi :):crazy:

O ne , yarım elma gönül almamı  :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende mi sorun var anlamadım.Bu resim çekersen zoom yaptığımız çizgi yok bende.Herhangi bir ayar da değiştirmedim bulamadım da  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bence sen oraya git abi :D Buraya gelen giden olacak gibi görünmüyor. :p

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bence sen oraya git abi :D Buraya gelen giden olacak gibi görünmüyor. :p

Yok ben konuma sadık kalıyorum.Göz ucuyla bakıp çıkıyorum hemen :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

win 8.1 kullanan var mı ?

ben hala tanıtamadım bilgisayara :(

Yorum bağlantısı

Ben olsam bende rootlamam valla. Ben hep garanti dışı telefon kullandığımdan rahatım.

4.3 ile birlikte artık telefonlarda imei sorunu oluşmaya başlamış. Yani custom rom yüklersen geri dönüş olmuyor ve garanti gidiyor. Sayacıda sıfırlayamıyorsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...