İçeriğe Yönlendir

Fordclub Üyelerinin Araç Kokuları.

Hakkı Ünsal

Recommended Posts

California scentsin hayvan besleyenler icin kokulari bastiran ve cok rahatsiz etmeyen kokukari var. Fiyatlari daha uygun. Hepsiburada.com'da otogold adli dukkan satiyor. Genelde sectiginizin yerine farkli gelse de lavanta, okyanus gibi kokular genel begeniye acik. Bu arada areon almistim birkac tane california scentsin yaninda cok zayif. Hele son kirazli mi visneli mi actim makine yagi gibi kokuyor, begenmedim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Şimdi alakasız olacak belki ama bu konuya da dikkat çekmek lazım. Bilindik markalar her ne kadar modern laboratuarlarda üretilseler de kokuların içinde bulunan kimyasalların araç içindeki aşırı sıcak ve alkolün etkisi ile ciddi sağlık problemlerine yol açtığını çok defa okudum. Uzun zamandır araç parfümü kullanmıyorum. Bu da fikir edinecekler için farklı bir bakış açısı olabilir.

Sıvı şişe içinde olan airwick tarzı kokuları aracınıza sakın asmayin bi şekilde dökülür veya akıntı yaparsa torpidodaki boyayı yakıyor/kaldırıyor, büyük sıkıntı. Mağduru çok.
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Atakan Ulusoy

Arkadaşlar Sizlerden bir konuda yardım istiyorum. Aracımda şuana kadar herhangi bir oto parfümü pek kullanmadım.

Kendi kullandığım parfümün daha küçük cc bir şişe alıp torpidodan ihtiyaç duyduğumda sıkıp kullanıyorum..

Fakat yaz aylarında otomobilin içi güneşin ısıtmasıyla beraber kötü kokmasa da hoş kokmadığı kesin..

Oto Parfümü tavsiyesi rica ediyorum ama sıkılan model istemiyorum otomobilde bir kenara koyulan sağlık açısından pek zararı olmayan kullandığınız memnun kaldığınız kokular varsa benimle de paylaşabilir misiniz.

Şu sıralar Sandalın Benzin deposunu bagajda getir götür de içeride bıraktığı benzin kokusundan sonra ivedilikle bu işe çözüm arıyorum.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Bi fıslatsanız nasıl kokuyor bi baksak [emoji12]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

[emoji33] 50 TL [emoji15]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bi fıslatsanız nasıl kokuyor bi baksak [emoji12]

Fotoğraftaki mekan kokusu abi, araba o mekan gibi kokuyor. Adamlar bildiğin kokunun beyinde gittiği hücreyi çözmüşler.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı

Kardeşim bir boya fabrikasında çalışıyor. Boyaların içlerine koydukları güçlü kokuya sahip ama çevreci parfüm esansları var. Onlardan serçe parmak boyutunda bir tüp getirdi. Tropik bir koku. Aracın paspas altlarına, döşemeye 2 ay önce, sadece 1-2 damla damlattım. Araç halen mis gibi kokuyor. Ne bayıyor ne koku tükeniyor. 

Yorum bağlantısı

Fotoğraftaki mekan kokusu abi, araba o mekan gibi kokuyor. Adamlar bildiğin kokunun beyinde gittiği hücreyi çözmüşler.

o mekan nasıl kokuyor :p

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

içimizdeki acemiler belli oldu  :biggrin:

bilgisayar>yerel disk©>windows>system32>drivers>tr>yeni klasör>yeni klasör>yeni klasör 8

neyse

history channel belgeseline göre amerikada en çok sevilen koku yeni araç kokusu

https://www.youtube.com/watch?v=LfKZMRbz4OU#t=14m45s

arkadaşımın bir arkadaşının arkadaşı da da öyle söylemişti  :D

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Kardeşim bir boya fabrikasında çalışıyor. Boyaların içlerine koydukları güçlü kokuya sahip ama çevreci parfüm esansları var. Onlardan serçe parmak boyutunda bir tüp getirdi. Tropik bir koku. Aracın paspas altlarına, döşemeye 2 ay önce, sadece 1-2 damla damlattım. Araç halen mis gibi kokuyor. Ne bayıyor ne koku tükeniyor. 

Kardeşin kardeşimizdir :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

hacı yağıdır o.  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

Bende ıslak mendillerde kullanılan endüstriyel bir koku kullanıyorum. hem hafif hem ferah. bagaja ve paspaslara döküyorum 

Yorum bağlantısı

o mekan nasıl kokuyor :p

My computer/D Disk/My photos/thailand album :D

Aklıma nedense bu replik geldi [emoji23]

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Aklıma nedense bu replik geldi [emoji23]

Tam olarak öyle değil, yani o kadar yoğun değil, daha çok mekana ilk girdiğinde dışardaki temiz havadan ortamın havasına ilk geçişte o anı yaşıyorsun.

Bu arada bu kokunun 100 veya 150 ml lik ufak boyu da var, Türkçesi de "Başarının kokusu", başarıyı farklı yorumlamışlar :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

[emoji45] hımm merak ettim numune yok mu [emoji12]

Bu arada bu kokunun 100 veya 150 ml lik ufak boyu da var, Türkçesi de "Başarının kokusu", başarıyı farklı yorumlamışlar :D

Ortak alım Yapalım bir galon , böler böler fıslatırız [emoji7] şey satarız [emoji9]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...